Що таке планування спадкоємності в бізнесі та як з цього почати?

Categories:

Для підприємств будь-якого розміру та галузі план спадкоємності бізнесу має вирішальне значення для забезпечення безперервності бізнесу.

Коли ви плануєте спадкоємність, вам потрібно визначити ключові посади у вашій компанії та осіб, які найбільше підходять для цих посад. Планування передбачає як поточні, так і майбутні цілі при виборі потрібної людини. Оскільки це допомагає вам визначити майбутні потреби в персоналі та навички, необхідні для виконання цих майбутніх ролей, ви можете бути готові уникнути будь-яких перерв у будь-якій ситуації.

Продовжуйте читати, коли я ознайомлю вас із плануванням спадкоємності та тим, як почати з цього для вашої організації.

Зміст

Що таке планування наступності в бізнесі?

Планування наступності — це бізнес-стратегія, якої дотримуються організації, щоб плавно передати керівні ролі іншому співробітнику або групі співробітників. Для будь-якого бізнесу життєво важливо підтримувати безперебійну роботу після виходу ключових фігур організації через відставку, відставку або смерть.

Крім того, це може передбачати передачу права власності талановитим і перспективним працівникам компанії. Таке планування має надавати справедливу можливість для працівників усіх рівнів просуватися та рости в організації. Планування наступності гарантує, що підприємства добре оснащені для розвитку та просування кваліфікованих талантів для безперервності бізнесу та успіху в довгостроковій перспективі.

Як працює планування наступності?

Планування наступності слідує за систематичним процесом визначення потенційних співробітників в організації. Це також забезпечує розвиток їхніх навичок для плавного переходу під час змін у керівництві. Таким чином, процес спрощує підхід керівництва або переходу власності.

Однак успіх планування спадкоємності бізнесу багато в чому залежить від належної підготовки. З цієї причини компанії часто мають план на випадок надзвичайних ситуацій для вирішення несподіваних змін, які можуть вплинути на діяльність організації.

Як розпочати планування спадкоємності бізнесу

#1. Плануйте проактивно

У таких випадках, як запланований вихід на пенсію, ви матимете попереднє уявлення про відхід високопоставленого члена команди. Але несподіваний відхід співробітника застане вас зненацька і перерве безперервність бізнесу. З цієї причини відтепер вам потрібно інвестувати в план наступності.

  Як приховати вміст сповіщень на заблокованому iPhone, як на iPhone X

Розглядаючи потенційні таланти для ключових ролей у вашій команді, спробуйте дізнатися про повсякденний вплив цих посад у вашій компанії та про те, як вакансія вплине на загальну діяльність.

#2. Визначте кандидатів у наступники

Після завершення оцінки потенційного впливу чийогось відходу вам потрібно визначити членів команди, які підходять для цих посад. Найбільш очевидним наступником може бути наступна особа в організаційній ієрархії, але ви не повинні випускати з уваги інших потенційних співробітників.

Вам також потрібно розглянути осіб з необхідними навичками, незалежно від їх поточної посади. Водночас вам потрібно знати кар’єрні устремління обраних вами кандидатів. Перш ніж прийняти рішення про наступність, поговоріть з цими співробітниками, щоб зрозуміти їхні професійні цілі та прагнення.

#3. Повідомте потенційних кандидатів

Після вибору потенційних кандидатів необхідно повідомити їм про своє рішення. Приватні зустрічі – найкращий час, щоб донести до себе повідомлення про те, що ви вибрали їх для більшої відповідальності.

Ви також повинні чітко пояснити, що нова посада не гарантована. Поясніть, що ситуація може змінитися в майбутньому залежно від змінених обставин, з якими стикається компанія або кандидати.

#4. Йти на професійний розвиток

Цілком нормально, що компанії інвестують у професійний розвиток обраних ними талантів. Однак потрібно також зосередитися на прискоренні їх підготовки. Одним з корисних підходів може бути ротація робочих місць, що дозволить кандидатам отримати додатковий досвід і познайомитися з новою посадою.

Компанії також можуть призначати наставників, щоб підвищити їхні знання в основних навичках спілкування, комунікації та інших навичках міжособистісного спілкування, як-от емпатія та дипломатичність.

#5. Виконайте пробний запуск

Пробні запуски завжди допомагають з’ясувати справжні здібності ваших потенційних наступників. Не потрібно чекати, поки виникне криза. Замість цього ви можете перевірити здатність співробітника до просунутої ролі за допомогою пробного запуску.

Наприклад, коли керівник у відпустці, потенційний наступник може взяти на себе обов’язки на цей конкретний період. Це буде функціонувати як можливість для початківців співробітників отримати цінний досвід і продемонструвати свої здібності впоратися з посадовими потребами.

Крім того, ви отримуєте можливість оцінити сфери для вдосконалення та призначити необхідні тренінги.

#6. Включіть цей план у стратегію найму

План успадкування не повинен бути ізольованим процесом. Щоб він став цілком успішним, вам потрібно інтегрувати його в політику найму вашої організації. Причина в тому, що коли ви просуватимете когось на високу посаду, їхні власні посади стануть вакантними.

Отже, після визначення співробітників, яких можна підвищити до життєво важливих ролей, вам також потрібно вказати на прогалини, які ці таланти можуть залишити. Використовуючи цю інформацію, ви можете точно визначити сфери, яким слід віддати пріоритет під час наступного набору персоналу.

#7. Плануйте свого наступника

Коли ви розробляєте план наступності для вашої компанії, не забувайте про те, що вашу посаду потрібно буде заповнити в майбутньому. Якщо ви вирішите шукати нову кар’єру або піти на пенсію, хтось повинен бути готовий взяти на себе вашу роль.

  Як знайти пароль зустрічі Zoom

Пам’ятайте, ваша поточна робоча сила не є статичною; зміни неминучі в будь-якій сучасній команді чи організації. Хоча ви можете працювати над ефективним плануванням спадкоємності для сприяння безперервності, ви повинні включити себе та знайти групу кандидатів, які можуть замінити вас.

Ключові елементи планування наступності

  • У кожному плані бізнес повинен визначити вирішальну позицію, на яку йому потрібно знайти гідного наступника.
  • Він також має знайти кількох працівників зі знаннями, навичками та потенціалом для додаткової відповідальності.
  • Складаючи план, ви повинні мати глибоке уявлення про навички та навчання, які знадобляться в майбутньому.
  • Процес розвитку навичок і підвищення кваліфікації також слід включити до плану наступності.
  • Це не повинно обмежуватися плануванням. Постійна оцінка прогресу також є її ключовим елементом.

Переваги планування наступності

Підготуйте свій бізнес до катастроф

Як і інші ваші спроби захистити свій бізнес від катастроф, планування наступності – це ще один спосіб підготувати вашу організацію до катастроф, пов’язаних із працівниками. Планування наступності є важливою стратегією для забезпечення довгострокового успіху вашої компанії.

Хоча початок обговорення може здатися страшним, чим раніше ви почнете працювати над планом успадкування, тим краще ваш бізнес буде підготовлений до майбутнього.

Визначте та створіть пул майбутніх лідерів

У кожній компанії є критичні посади, які не можна залишати вакантними навіть на день. За допомогою цього плану ви можете визначити потенційних внутрішніх кандидатів із навичками, знаннями та знаннями, необхідними для роботи на цих посадах.

Крім того, він також пропонує вам детальний огляд потенційних вразливостей. Якщо серед внутрішніх співробітників немає прийнятного кандидата, ви також можете почати шукати зовнішніх людей.

Створіть структуру для розвитку навичок і навчання

Визначивши потрібних кандидатів, ви можете виявити прогалини в їхніх компетенціях і почати готувати їх до наступництва. Залежно від індивідуальних потреб, професійний розвиток може вимагати коучинга, наставництва, спостереження за роботою або поступового підвищення відповідальності.

Вибираючи їх раніше, ви даєте їм достатньо часу для набуття навичок і накопичення досвіду. Це також допоможе вам побудувати внутрішню структуру для їх навчання.

Підтримуйте ідентифікацію бренду

Наймання генеральних директорів з іншої компанії або конкурента є поширеним інцидентом, але рішення часто не приносить успіху, оскільки сторонні люди не розуміють фундаментальних цінностей і робочого процесу нової компанії.

Ви можете уникнути таких сценаріїв за допомогою раннього планування наступності. Оскільки це допомагає вам визначити та підготувати внутрішнього наступника, ця особа вже добре обізнана про цінності компанії та обіцянки бренду.

Скористайтеся довгостроковими перевагами для своєї компанії

Зміни можуть лякати, але раннє планування допоможе підготувати вашу компанію до майбутнього. Зробивши план наступності частиною загального плану розвитку вашої організації, співробітники, які виходять на пенсію, зможуть без особливих зусиль передати свої знання та досвід перед відходом.

По суті, мета плану наступності полягає в тому, щоб допомогти вашій компанії розвиватися, оскільки ви працюєте над усуненням вразливостей.

  Коди Roblox World Defenders Tower Defense: викупити зараз

Поширені помилки планування наступності

#1. Починаючи планувати занадто пізно

Незалежно від віку керівників вашої організації, ви повинні почати планувати наступність якомога раніше. Щоб знайти відповідного таланта, потрібен час, тому запізнення може ускладнити ваш бізнес.

#2. Не мислити стратегічно

Не слід розглядати планування наступності як стратегію заміщення посади однієї особи. Замість цього вони повинні розглядати це як частину більшого стратегічного плану, щоб зібрати ідеї щодо ключових посад і потенційних співробітників, які можуть успішно зайняти їх.

#3. Відсутність плану на випадок надзвичайних ситуацій

Хоча планування є постійним процесом, компанії повинні пам’ятати, що вакансії не з’являються за розкладом. Окрім визначення людей, які потребують удосконалення для певних ролей, вам також потрібно знати, хто може негайно зайняти високопоставлені посади.

#4. Не звертаючи уваги на важливість безперервної продуктивності

Ви повинні зосередитися на безперервному управлінні продуктивністю замість розгляду щорічного огляду ефективності. Інакше може бути важко знайти людей, які віддані вашому бізнесу.

#5. Не підтримує планування наступності за допомогою технологій

Замість того, щоб вручну керувати планом спадкоємності, ви можете підтримувати його за допомогою різних інструментів і програм. Ці програми можуть надати вам необхідне уявлення про можливості вашої робочої сили.

#6. Бути упередженим

Іноді ми схильні судити про людей упереджено. Але не варто допускати цю помилку під час планування спадкоємності. Якщо ви упереджені до внутрішніх співробітників, ви можете не отримати найкращих людей на посади. Оскільки планування наступності має вирішальне значення, ви повинні закинути сіті якомога ширше, щоб залучити найкращих кандидатів.

Навчальні ресурси

#1. Планування спадкоємності для малого та сімейного бізнесу

Вам цікаво, хто займе ваш бізнес у майбутньому? У вас є невеликий сімейний бізнес, де ви працюєте як майстер на всі руки? У такому випадку ваші плани виходу на пенсію чи закриття бізнесу не працюватимуть без надійного плану наступності.

Прочитавши цю книгу, власники бізнесу отримають поради щодо управлінських, фінансових, юридичних і психологічних питань, які їм необхідно враховувати під час планування будь-якого виходу з бізнесу. Цей ресурс містить сміливий, комплексний і комплексний підхід до обговорення теми. Він містить особистий досвід автора разом із відповідними дослідженнями, заснованими на фактах.

#2. Крім планування наступності

Ця книга є важливою для керівників, які приймають стратегічні бізнес-рішення, пов’язані з організаційною стійкістю та зростанням. З нього ви можете навчитися узгоджувати зміни на робочому місці з організаційним баченням і стратегіями. Таким чином, у вас не виникне проблем із задоволенням потреб усіх зацікавлених сторін, маючи постійний потік талантів.

Цей ресурс також пропонує дорожню карту для виконання плану та пропонує передовий стиль керівництва, який відповідає стратегічному підходу. Тут також детально обговорюється задоволення нових потреб у навчанні людей, які прагнуть отримати нові обов’язки.

#3. Планування спадкоємності. Повний посібник

Ця книга є вичерпним посібником, який охоплює всі основні питання планування спадкоємності, включно з гострими запитаннями, які виникають у людей щодо цієї теми. Він також містить обширні дослідження, засновані на минулому досвіді та успішних проектах теперішнього часу досвідчених практиків планування спадкоємності.

Прочитавши цей ресурс, ви дізнаєтесь, як забезпечити позитивний результат свого планування та отримати максимальний професійний результат. Існують також контрольні списки для планування наступності.

Підведенню

Планування спадкоємності бізнесу необхідне для того, щоб утримувати ваші критично важливі ролі та виховувати найперспективніші таланти. Якщо у вас немає плану спадкоємності, настав час розглянути його в пріоритеті та почати планувати з позитивного підходу.

Ви можете виконати кроки, згадані в цій статті, щоб почати планувати спадкоємність свого бізнесу. Крім того, пам’ятайте про типові помилки, які люди роблять під час процесу, і працюйте, щоб насолоджуватися перевагами, які він пропонує.

Далі ознайомтеся з мобільними інструментами CRM для бізнесу.