techukraine.net techukraine.net Що таке плагіни ChatGPT [+8 Usage Examples]

Що таке плагіни ChatGPT [+8 Usage Examples]

Categories:

Ви можете отримати уявлення про повне захоплення ChatGPT лише за тим фактом, що до січня 2023 року у нього було 100 мільйонів активних користувачів. Що ж, люди намагаються отримати максимальну віддачу від чат-бота штучного інтелекту, і в той же час чат-бот оновлюється щодня.

Я хотів поділитися з вами цікавою новиною. ChatGPT 4 нещодавно отримав оновлення, і OpenAI додала кілька корисних плагінів до своєї платної версії ChatGPT Plus. Як наслідок, зараз легше, ніж будь-коли, отримувати корисну інформацію з ChatGPT 4.

Про плагіни ChatGPT

23 березня 2023 року OpenAI запустив ChatGPT 4.0. У новій версії відкривається набагато більше можливостей, таких як плагіни. Однак слід зауважити, що для використання плагінів вам потрібно мати ChatGPT Plus, який є платною версією.

Ви можете дослідити плагіни ChatGPT у магазині, щоб покращити можливості свого чат-бота. Ці плагіни можуть допомогти відповідати на запитання, пов’язані з подорожами, у режимі реального часу завдяки таким плагінам, як Kayak і Expedia.

Коли справа доходить до варіантів, ви можете вибрати з більш ніж 400+ плагінів. Насправді щодня додається більше плагінів. Отже, тепер давайте подивимося на них.

Як плагіни ChatGPT полегшують ваше життя?

Ці плагіни пропонують багато послуг. Вони можуть допомогти вам написати чудові підказки ChatGPT, допомогти вам забронювати столик у ресторані, надати фінансові поради та надати своєчасні посилання на астрологічні прогнози з підтримкою штучного інтелекту. Наразі ви можете використовувати всі плагіни безкоштовно.

Це змінить наш спосіб роботи з ChatGPT. Тут слід зауважити, що плагіни ChatGPT і розширення ChatGPT — це дві різні речі. Занурюючись у глибину, плагіни є складнішими, ніж розширення, оскільки вони додають більше можливостей пошуку чат-боту та інтегрують його зі сторонніми службами. Розширення, як і будь-які розширення Chrome, просто додаються через веб-магазин Chrome.

Тож давайте детальніше зануримося в тему та розглянемо її.

Як активувати плагіни ChatGPT-4?

Перше і найважливіше — вам потрібен ChatGPT Plus (платний). Якщо ви хочете мати обліковий запис Plus, вам доведеться платити 20 доларів на місяць.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис Plus.

Крок 2: у нижньому лівому куті ви знайдете три крапки; натисніть на них.

Крок 3: натисніть Налаштування.

Крок 4. Там вам потрібно вибрати Бета-функції.

Крок 5: Увімкніть «Плагіни».

Дотримуючись цих простих кроків, ви готові до використання плагінів ChatGPT. Однак ви завершили встановлення плагінів для використання. Але для того, щоб отримати доступ до плагінів, вам потрібно виконати наступні дії.

Як отримати доступ до плагінів ChatGPT-4?

У середині інтерфейсу ви знайдете дві опції вгорі по центру. На одному написано GPT 3.5, а на іншому GPT-4.

Крок 1: Ви повинні вибрати кнопку GPT-4

Крок 2. Там ви отримаєте три параметри: за замовчуванням, інтерпретатор коду та плагіни.

  Ось як дивитися плей-офф НБА без кабелю

Крок 3: Ви повинні вибрати «Плагіни».

Крок 4. Під ним ви знайдете спадний значок.

Крок 5: У цьому спадному меню активуйте встановлений плагін.

Виведіть речі на новий рівень, якщо ви розробник або компанія, яка хоче додати свої інструменти як плагін у ChatGPT. Тоді вам потрібно знати цей процес. ChatGPT підключається до зовнішніх програм через плагіни OpenAI. Ці плагіни надають ChatGPT доступ до API, визначених розробником, розширюючи його функціональність і дозволяючи виконувати широкий спектр завдань.

Як додати плагін у ChatGPT?

Перш ніж ми заглибимося в кроки, важливо знати, що для створення плагіна вам потрібно знати наскрізний потік.

1. Спочатку створіть файл маніфесту та завантажте його на платформу хостингу. yourdomain.com/.well-known/ai-plugin.json

Тут головне зауважити, що файл, який ви хочете завантажити, повинен містити справді важливу інформацію про ваш плагін. Він містить відомості про назву та логотип вашого плагіна, а також інші метадані.

Крім того, він надає ключову інформацію про вимоги до автентифікації, як-от тип автентифікації, що використовується, і URL-адреси OAuth. І якщо цього недостатньо, він навіть включає специфікацію OpenAPI для всіх кінцевих точок, які ви хочете зробити доступними.

2. Наступним кроком є ​​реєстрація вашого плагіна в Інтерфейс користувача ChatGPT

Виберіть модель плагіна у верхньому спадному меню. Після цього виберіть «Плагіни», «Магазин плагінів». Нарешті виберіть «Розробити власний плагін». Крім того, якщо він запитує автентифікацію, ви повинні надати OAuth 2 client_id і client_secret або ключ API.

3. Після виконання вищезазначених кроків ваш плагін запрацює. Наступним кроком є ​​активація плагіна користувачами.

Користувач повинен вручну перейти до інтерфейсу ChatGPT і знайти ваш плагін. Потім вони повинні встановити його, і після цього вони зможуть отримати до нього доступ.

І все готово. Однак, як я вже згадував раніше, існує понад 400 плагінів. Ось чому я тут, щоб допомогти вам знайти найкращий плагін. Отже, з огляду на це, давайте зануримося в це.

PromptPerfect

Якщо ви знаєте про цей плагін, то ви легенда. Що ж, щоб отримати максимальну віддачу від запитів ChatGPT, рекомендується використовувати підказки. Отже, в основному підказки — це як набір драматичних і логічних інструкцій для ШІ. Чим кращими будуть ваші підказки, тим кращими та унікальнішими будуть ваші відповіді.

Щоб полегшити вашу роботу PromptPerfect вступає в гру. Він пропонує вам три різні типи інструментів підказок: для початківців, середнього рівня та просунутих. Ви можете використовувати цей інструмент для створення простих і складних підказок ШІ. Усі ці пропозиції роблять цей плагін обов’язковим.

Expedia

Плануєте відпустку? Крім того, ви застрягли в серфінгу по веб-сайтах, щоб знайти найкращу пропозицію? Нехай ChatGPT допоможе вам знайти найкращу пропозицію. Так! Це можливо, завдяки Expedia підключати.

  Як відтворити список відтворення Spotify за допомогою Alexa

Просто попросіть ChatGPT допомогти вам знайти квитки в обидві сторони, житло та заходи, а потім обговоріть варіанти найкращих рейсів, пропозиції, зручності та пропозиції. Доступ до цього плагіна, безсумнівно, значно спростить планування відпустки.

Instacart

Ну, я люблю готувати, але іноді в мене закінчувалися продукти. Тоді мені доведеться або бігти до найближчого магазину, або замовляти їжу онлайн. Але що, якщо я скажу, що ChatGPT зробить це за вас? Ви б мені повірили?

Ну, як тільки у вас є Instacart плагін, ви можете замовляти продукти в найближчому магазині. Крім того, ви також можете замовляти продукти за рецептом, яким ви дотримуєтесь. Крім того, за допомогою цього плагіна ви можете запитати у ChatGPT рецепти та ідеї страв. Ви можете скористатися перевагами Instacart, щоб робити покупки через ChatGPT і отримати рецепт і список інгредієнтів для доставки.

Zapier

Zapier є суперінструментом, і після його встановлення ви можете взаємодіяти з більш ніж 5000 програмами, такими як Google Sheets, Gmail, HubSpot, Salesforce та тисячами інших. Я маю на увазі, що функціональність безмежна.

Ми можемо назвати Zapier універсальним інструментом. Чому так? Тому що це може допомогти вам виконати масу різних завдань (точніше, понад 50 000). Якщо вам потрібно знайти інформацію, написати звіт чи оновити файли, Zapier допоможе вам. А за допомогою ChatGPT ви навіть можете автоматизувати спілкування зі своєю командою, шукати певні електронні листи та знаходити контакти.

Все, що вам потрібно зробити, це попросити ChatGPT допомогти з вашими обліковими записами Gmail і Google Sheets, і він подбає про все за вас — ідеальний інструмент для працюючих окремих осіб і компаній.

Вольфрам

Вам часто доводиться мати справу з цифрами, графіками та статистикою, і вам може знадобитися допомога, щоб зробити вашу роботу легшою?

Вольфрам це ідеальне рішення для вас. За допомогою цього плагіна ви можете отримати доступ до обчислень, математики, підібраних знань, аналізу даних і даних у реальному часі безпосередньо в ChatGPT.

Отже, як це працює? Wolfram аналізує дані, надані вами ChatGPT. Крім того, чат-бот надішле запитання Wolfram, який має доступ до безлічі джерел даних, щоб дати вам гарну відповідь. І тоді ChatGPT подбає про те, щоб представити його вам у зрозумілій формі.

Покажіть мені діаграми

Раніше, коли було випущено ChatGPT, люди казали, що штучний інтелект не пропонує візуальних ефектів чи зображень. Ну, як на мене, це не недолік. Але з іншого боку Покажіть мені діаграми вступає в гру.

Як можна зрозуміти з самої назви. Цей плагін допоможе вам перетворити ваші тексти на діаграми. Дуже круто, правда? Ви можете редагувати та створювати діаграми, просто надаючи команди. Отже, як це працює? Після того як ви дасте йому команду, плагін конвертує вашу команду та записує її мовою програмування Mermaid. Незабаром ви отримаєте бажану схему.

  Що таке Xbox Smart Delivery і як вона працює?

Наприклад, я попросив ChatGPT показати мені схему того, як працює «Show Me Diagrams». Ось результат:

Раніше недоліком ChatGPT було те, що він не міг читати жодних посилань, таких як YouTube, PDF, PPT та багато інших. Ну, здається Читач посилань впорався з недоліком. За допомогою цього супер плагіна. Тепер ви можете збирати інформацію про будь-які посилання.

Тому я захотів спробувати цей плагін і вирішив запитати його про це посилання. І я був вражений відповіддю. Він чудово прочитав посилання та дав мені точну інформацію.

оповідання

Якщо ви блогер, автор контенту або спеціаліст із маркетингу та шукаєте помічника, який би допоміг вам написати історії чи вміст, який служить меті. Потім оповідання це плагін, який вам потрібен. Цей плагін допоможе вам створювати певні історії прямо в ChatGPT.

Цей дивовижний плагін може допомогти вам створити виняткові історії. Він пропонує широкий спектр фантастичних функцій, таких як оптимізація SEO, різні параметри шрифтів і можливість завантажувати власну графіку. Це ідеальний інструмент для створення історій у ChatGPT. Якщо ви хочете створювати фантастичні історії, то вам обов’язково варто вивчити цей плагін.

поширені запитання

Чи можемо ми використовувати плагіни ChatGPT безкоштовно?

Ні, ви не можете використовувати плагіни ChatGPT безкоштовно. Крім того, ви повинні оформити плюсову підписку на ChatGPT. Це лише 20 доларів на місяць.

Плагіни ChatGPT проти розширень ChatGPT

Що ж, це дуже поширена плутанина, тож дозвольте мені прояснити це. Як ви можете собі уявити, плагіни ChatGPT «підключено» до ChatGPT таким чином, що на основі поданого пошукового запиту вони доступні в самому чат-боті. З іншого боку, розширення ChatGPT Chrome надають вам функції GPT під час використання Chrome або будь-якого іншого браузера.

Примітка автора

Як згадувалося раніше, ChatGPT може запропонувати понад 400 плагінів. Отже, очевидно, що ми можемо охопити їх усіх, але більшість із нас використовує ChatGPT щодня, і нам потрібні деякі інструменти, щоб полегшити цю щоденну роботу. Ось чому інструменти або плагіни, перелічені в цій статті, допомагатимуть вам щодня та, безумовно, полегшать ваше життя.

Крім того, якщо ви хочете дізнатися про справді цікаві плагіни ChatGPT, залишайтеся на зв’язку, оскільки незабаром я запропоную вам справді цікавий вміст.

Далі ознайомтеся з потужними підказками, щоб покращити ваш досвід роботи з ChatGPT.