Що таке перенаправлення помилки адреси веб-переглядача: ERR-TOO MANY RESDIRECTS?

| | 0 Comments| 8:02 AM
Categories:

Google разом із виробниками обладнання, такими як Dell і Gateway, розробили інструмент перенаправлення помилок адрес веб-переглядача. Ці інструменти допомагають перенаправляти результати пошуку, які неможливо знайти в жодному домені. Усі користувачі комп’ютерів використовують веб-браузер для навігації та перегляду Інтернету. Майже в усіх браузерах буде встановлено перенаправлення помилок браузера. У випадках, коли результат пошуку не вказано в жодному домені, для перенаправлення результату пошуку розміщується переспрямовувач помилок адреси браузера. Цей інструмент надає користувачеві результати пошуку, подібні до елементів і ключових слів, розміщених у рядку пошуку. Подібно до інструменту перенаправлення помилок адреси браузера Google, Microsoft також використовує інструмент перенаправлення на основі Internet Explorer для перенаправлення результатів пошуку, які не належать до домену. У наступному посібнику ми спробуємо зрозуміти, що таке перенаправлення помилок адреси веб-переглядача: ERR-TOO MANY RESIRECTS і як з ним виправити проблеми.

Що таке перенаправлення помилок адреси браузера? Як виправити помилки

Часто, коли зловмисне програмне забезпечення заважає роботі інструменту, це може призвести до шкідливих наслідків. Якщо інструмент пошкоджений, він може перенаправляти вас до пошукових систем на основі зловмисного програмного забезпечення та легко використовувати вашу особисту інформацію та дані. Тому з цим засобом необхідно бути обережними. Нижче наведено перелік основних причин цієї помилки за допомогою перенаправлення помилок адреси браузера Dell і Google.

  • Помилки через додатки Google
  • Помилки через пошкоджені системні файли
  • Помилки, викликані застарілими та пошкодженими системними драйверами
  • Зловмисне програмне забезпечення та вірусне вторгнення також є основною причиною цієї помилки
  • Проблеми з файлом BAE.dll, як-от відсутність файлів, також можуть викликати проблеми
  • Інші системні баги та помилки Windows

У наступному посібнику ми обговоримо, що таке переспрямовувач помилок адреси браузера: ERR-TOO MANY RESIRECTS і методи вирішення спричинених ним помилок.

Спосіб 1: Вимкніть додаткові компоненти браузера

Інструмент перенаправлення помилок браузера допомагає користувачам отримувати кращі результати пошуку. Цей інструмент використовується майже всіма браузерами, а також встановлюється на комп’ютерах. Однак через різні проблеми інструмент може стикатися з помилками. Одним із методів виправлення цих помилок є видалення засобу перенаправлення помилок браузера з веб-браузера. У наступних методах ми обговоримо способи видалення перенаправника помилок браузера. Якщо перенаправлення помилок адреси веб-переглядача спричиняє помилки, ви можете вимкнути його для веб-переглядачів на основі Google.

  9 найкращих онлайн-дошок для співпраці в реальному часі

Варіант I: Вимкніть адресу веб-переглядача Google (якщо можливо)

Щоб вимкнути перенаправлення помилок адрес веб-браузера Google, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Internet Explorer, а потім натисніть «Відкрити».

2. Потім перейдіть до Інструменти та клацніть Властивості браузера.

3. Перейдіть на вкладку «Програми», а потім клацніть «Керувати надбудовами».

4. Знайдіть CBrowserHelperObject і вимкніть надбудову.

Примітка. Це також може відображатися як BAE.dll.

Варіант II: Вимкніть адресу веб-браузера Firefox

Щоб вимкнути перенаправлення помилок адрес веб-браузера Firefox, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Firefox і натисніть Відкрити.

2. Натисніть «Меню» та виберіть «Додатки та теми».

3. Тепер шукайте Відкрити посилання безпосередньо (без перенаправлення) в рядку пошуку.

4. Потім натисніть «Додати до Firefox». Потім відобразиться попередження про підтвердження встановлення.

5. Нарешті натисніть «Додати», щоб інсталювати доповнення у вашому браузері.

Спосіб 2: Відновлення системних файлів

Іноді проблема з перенаправленням помилок адрес браузера від Dell спричинена пошкодженими системними файлами на вашому комп’ютері. Пошкоджені системні файли можуть серйозно пошкодити ваш комп’ютер. Ви можете спробувати вирішити проблеми, викликані пошкодженими системними файлами, запустивши вбудоване сканування SFC і DISM. Ви можете переглянути посібник «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб виконати сканування SFC і DISM для відновлення пошкоджених файлів на вашому комп’ютері. Якщо це не вирішує проблему перенаправлення помилки адреси веб-переглядача Google, перейдіть до наступного методу, щоб зрозуміти, що таке проблема перенаправлення помилки адреси веб-переглядача, і вирішити проблему.

Спосіб 3: оновіть мережеві драйвери

Browser Address Error Redirector також може стикатися з помилками через пошкоджені або застарілі драйвери мережевого адаптера. Щоб усунути помилки, спробуйте оновити драйвери на комп’ютері. Мережеві драйвери можна оновлювати автоматично за допомогою утиліти «Диспетчер пристроїв» на комп’ютері. Щоб безпечно оновити драйвери на вашому комп’ютері, ви можете ознайомитися з посібником «Як оновити драйвери мережевих адаптерів у Windows 10», щоб виконати дії для оновлення системних драйверів.

  Вичерпний посібник [+ 4 Software]

Спосіб 4. Запустіть перевірку шкідливих програм

Проблеми з програмою перенаправлення помилок адреси веб-переглядача: ERR-TOO MANY RESIRECTS можуть бути спричинені зловмисним програмним забезпеченням або вірусом, які могли заразити ваш комп’ютер. Зловмисне програмне забезпечення може завдати серйозної шкоди вашому комп’ютеру, а віруси також можуть призвести до збою системних файлів. Тому важливо видалити шкідливе програмне забезпечення та віруси з вашого комп’ютера, якщо вони виявлені. Ви можете використовувати сторонній антивірус для сканування на наявність вірусів і видалення зловмисного програмного забезпечення з вашого комп’ютера, щоб вирішити проблеми з перенаправленням помилок адрес браузера від Dell. Ознайомтеся з розділом Як запустити перевірку комп’ютера на віруси? А також посібники «Як видалити зловмисне програмне забезпечення з ПК у Windows 10», щоб безпечно сканувати та видаляти зловмисне програмне забезпечення та віруси з комп’ютера.

Спосіб 5. Переінсталюйте BAE.dll

Іноді, коли файли .dll програми пошкоджені, інструмент може стикатися з різними помилками. Ці помилки можуть спричинити незручності під час перегляду та використання комп’ютера. Помилки файлів .dll часто зустрічаються в програмах і можуть спричинити проблему перенаправлення помилок адреси браузера Google. Ці помилки можна вирішити, завантаживши відповідний файл .dll з Інтернету.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. У Провіднику файлів перейдіть до наступного шляху розташування.

C:WindowsSystem32

3. Знайдіть і скопіюйте файл BAE.dll.

4. Натисніть клавішу Windows, введіть cmd і натисніть Відкрити.

5. Введіть команду Regsvr32 BAE.dll і натисніть клавішу Enter.

Спосіб 6. Виконайте відновлення під час запуску

Багато користувачів виявили, що виконання відновлення Windows під час запуску вирішило проблему. Startup Repair — це утиліта для Windows, яка допомагає діагностувати та відновлювати пошкоджені та неправильно налаштовані файли Windows. Ви можете використовувати цю утиліту для вирішення проблем із перенаправленням помилок адрес браузера від Dell.

  Чи справді програми записують екран вашого iPhone?

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть Оновлення та налаштування безпеки.

3. У меню ліворуч натисніть вкладку Відновлення.

4. Знайдіть і натисніть кнопку «Перезапустити зараз» у розділі «Додаткові параметри запуску».

5. Коли з’явиться вікно Advanced Startup, натисніть Troubleshoot.

6. Тепер натисніть «Додаткові параметри».

7. Нарешті натисніть Startup Repair.

8. Після завершення процесу перезавантажте ПК.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чим допомагає програма перенаправлення помилок адреси веб-переглядача?

Відповідь Це інструмент, який допомагає користувачам ефективніше шукати в Інтернеті. Цей інструмент намагається знайти можливі результати пошуку для записів, які шукають користувачі.

Q2. Що таке помилка BAE.dll?

Відповідь BAE.dll — це файл із програмними файлами інструменту Browser Address Error Redirector. Якщо цей файл буде пошкоджено, це може спричинити помилки.

Q3. Як виправити помилки файлу BAE.dll?

Відповідь Ви можете спробувати різні методи, щоб виправити помилку BAE.dll. Деякі з ефективних виправлень включають сканування для відновлення системних файлів і сканування на наявність шкідливих програм і вірусів.

***

Сподіваємося, цей посібник був для вас корисним, і ви змогли зрозуміти та виправити, що таке перенаправлення помилок адреси веб-переглядача: проблеми ERR-TOO MANY RESIRECTS. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.