Що таке переказ готівки в Acorns?

Categories:

Acorns пропонує послуги мікроінвестування через свої веб- та мобільні додатки. Джефф Круттенден, Марк Дру та Волтер Краттенден заснували компанію в 2012 році. Acorns пропонує три основні послуги: Acorns Core, Acorns Later і Acorns Spend. Користувачі Acorns Core можуть покласти 5 доларів або вільні гроші в портфель біржових фондів (ETF). Користувачі Acorns Later можуть автоматизувати свої інвестиції на пенсійний рахунок (IRA). На відміну від перших двох, Acorns Spend зосереджується на тому, щоб дозволити клієнтам витрачати гроші, створивши поточний рахунок Acorns і використовуючи надані їм дебетові картки. У вас може виникнути багато запитань про Acorns, наприклад, як створити інвестиційний рахунок Acorns. Деякі можуть бути сумніви щодо переказу готівки в Acorns, або якщо Acorns вкрав мої гроші без попередження, як внести готівку на мій рахунок Acorns. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, що таке переказ готівки в жолудях.

Що таке переказ готівки в Acorns?

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися, що таке переказ готівки в Acorns.

Чи вважається Acorns брокерським рахунком?

Так, ядро Рахунки Acorns вважаються брокерськими рахунками. Брокерська контора — це свого роду банківський рахунок, який дозволяє купувати та продавати активи за кількома типами інвестицій. Серед них (відомі як ETF) можуть бути акції, взаємні фонди, казначейства, REIT та ринкові фонди. Ви можете використати гроші, які ви внесли, щоб створити рахунок, а потім визначити інвестиційні операції, які ви хочете здійснити. Ви можете будь-коли збільшити свої зобов’язання, додавши фінанси, або можете залишитися з початковим депозитом та інвестиціями.

Жолуді – це схема піраміди?

Ні. Піраміда – це схема, у якій стимулом є наймання людей, щоб ці люди вербували людей і так далі. Це дозволяє людям над вами отримувати від вас прибуток у майбутньому. Простіше кажучи, Acorns — це брокерський рахунок, пов’язаний із зареєстрованою брокерською фірмою, який служить посередником між вами та компанією, у якої ви купуєте інвестиції. Іншими словами, брокерська компанія придбає акції від вашого імені замість того, щоб ви зв’язувалися безпосередньо з компанією X, якщо бажаєте купити їх у них.

  14 найкращих розробників ігор. 14 онлайн-курсів, які варто пройти у 2022 році

Чи можете ви перевести жолуді?

Так, звичайно, можна. Acorns дозволяє інвестувати гроші на поточний рахунок, а вартість акцій змінюється залежно від ринку. Якщо вам захочеться перевести свої інвестиції, ви можете легко це зробити в додатку або на веб-сайті Acorns.

Примітка. Сума зняття не надсилається на ваш поточний рахунок одразу. Зазвичай це займає від 3 до 6 робочих днів.

Чи можна розбагатіти на жолудях?

Так. Щойно ви створите інвестиційний обліковий запис Acorns, Acorns запропонує вам три варіанти, а саме: інвестувати, пізніше та ранньо. Одним із основних стимулів, які пропонує Acorns, є надання вам схваленого IRA плану, який відповідає вашим потребам і довгостроковим цілям. Ви можете отримати можливі додаткові податкові пільги під час здійснення майбутніх інвестицій. Немає впевненості в тому, як буде розвиватися ринок, коли мова заходить про акції та інвестиції, але з терпінням і ретельним плануванням ви точно можете розбагатіти на Acorns.

Чи має Acorns щомісячну плату?

Так, програми платної підписки для Жолудів наступні:

  • Персональний за 3 долари США на місяць: дає змогу мати інвестиційний та пенсійний рахунок, а також оперативну банківську систему з дебетовою карткою Acorns Visa, яку можна використовувати для здійснення транзакцій. Ви також отримаєте доступ до бонусних інвестицій.

  • Сім’я за 5 доларів на місяць: дозволяє вам забезпечити майбутнє своїх дітей, інвестуючи в обліковий запис для своїх дітей, також відомий як Acorns Early. Це також включає в себе всі переваги персональної програми.

Жолуді вкрали мої гроші?

Ні, Жолуді не можуть вкрасти ваші гроші. Хоча їхні програми щомісячної підписки можуть бути складною моделлю для людей, які тільки починають із невеликими інвестиціями, є кілька важливих речей, на які слід звернути увагу, перш ніж інвестувати в Acorns.

Що таке переказ готівки в Acorns? Що означає переказ готівки на Acorns?

Переказ готівки в Acorns можна здійснити, перемістивши гроші з вашого рахунку Acorns у формі готівки через банкомат. Будь-який банкомат, де є Visa Приймається дебетова картка, яка придатна для переказу готівки через Acorns. Ви можете використовувати свою дебетову картку Acorns або переказати гроші на поточний рахунок, а потім опосередковано зняти їх готівкою. Без комісії за овердрафт і доступом до понад 50 000 безоплатних банкоматів у всьому світі ви можете легко переказувати гроші та навіть вносити готівку в мої Жолуді.

Чому Acorns стягують 5 доларів на місяць?

Acorns пропонує програми щомісячної підписки, які допоможуть вам контролювати все, на що будуть залучені ваші гроші через додаток або веб-сайт. Є дві програми (раніше їх було 3; користувачам Lite за 1 долар на місяць пропонувалося перейти на Personal), як згадувалося раніше. Вони особисті за 3 долари на місяць і сімейні за 5 доларів щомісяця.

Переваги сімейної підписки на Acorns:

  • Ви отримаєте бонуси на Personal, як-от Invest, Early, Banking і Acorns Visa Debit Card для транзакцій.
  • Крім усього цього, ви також отримаєте доступ до Acorns Early, який допоможе забезпечити фінансове майбутнє ваших дітей.
  • Як і в особистому плані, ви також отримаєте бонусні інвестиції.

Чому жолуді — погана ідея?

Компанія Acorns пропонує мікроінвестиційні рішення через свої веб- та мобільні додатки. Метою фірми є захист фінансових інтересів молодих і перспективних, починаючи з розширення можливостей мікроінвестування.

Однак можуть бути причини, чому Acorns може бути вам не корисний. Деякі з причин обговорюються нижче.

  • Деякі з програм Жолудів не найкраще підходять для довгострокового інвестування. Це тому, що ви можете знайти кращі рішення в деяких інших варіантах, доступних на ринку. Рахунок Roth IRA для інвестування в майбутнє може бути корисним, оскільки вони не застосовують штрафні санкції за дострокове зняття коштів.
  • Хоча згадана вище причина може спонукати вас повірити, що Жолуді, безумовно, повинні бути хорошою інвестицією в короткостроковій перспективі? Що ж, багато інвесторів-початківців не можуть отримувати постійний прибуток, оскільки система підписки також не підходить, щоб допомогти вам у короткостроковій перспективі. Персональна підписка, яка є найдешевшим планом, коштуватиме вам 36 доларів США додатково щороку.
  • Очевидно, що на ринку також є кращі альтернативи. Деякі інші програми, як-от Acorns, також надають подібні переваги, але не стягують щомісячної плати за підписку, через що іноді у вас може з’явитися відчуття, що Acorns вкрав ваші гроші.

Чи можу я внести готівку на свій рахунок Acorns?

Ні, на жаль, ви не можете внести готівку безпосередньо на свій рахунок Acorns. Замість цього ви можете перерахувати грошовий депозит на свій основний банківський рахунок, який також пов’язано з вашим рахунком Acorns, а потім здійснити наступний переказ звідти. Це єдиний спосіб переказу готівки в Acorns.

Скільки часу потрібно, щоб перевести гроші в жолуді?

Трансакція ACH (автоматизована розрахункова палата) — це коли гроші переміщуються та виводяться з Acorns Checking на ваш підключений поточний рахунок. Перекази ACH, здійснені на ваш чековий рахунок Acorns або з нього, здійснюються протягом 1–3 робочих днів. У розділі «Останні дії» вашого поточного рахунку Acorns ви можете стежити за ходом транзакції.

Обробка ваших одноразових і регулярних переказів ACH на рахунки Acorns може тривати 3-5 робочих днів протягом перших 60 днів після відкриття облікового запису. Період обробки буде скорочено до 1-3 торгових днів після закінчення 60 днів.

Як переказати гроші з Acorns на банківський рахунок?

Виконуючи наведені нижче інструкції, ви можете легко використовувати програму для переказу грошей зі свого інвестиційного рахунку Acorns на свій банківський рахунок:

Примітка: щоб отримати доступ до свого облікового запису, ви повинні використовувати iOS або Android версія.

1. Відкрийте програму Acorns на телефоні.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Acorns.

2. Натисніть Інвестувати.

3. Потім натисніть Вивести > Продовжити виводити.

4. Натисніть суму 0 доларів зверху, щоб ввести потрібну суму.

5. Введіть потрібну суму та натисніть Зрозуміло!

6. Тепер натисніть Вилучити.

7. Натисніть «Продовжити» у спливаючому вікні, щоб підтвердити дію.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, що таке переказ готівки в Acorns.

Як створити рахунок Acorns Invest?

Інвестиційний рахунок Acorns необхідний для здійснення операцій і зняття коштів через Acorns. Ви можете легко створити інвестиційний рахунок Acorns, дотримуючись наведених нижче кроків:

1. Відвідайте Сторінка реєстрації Acorns у вашому браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти у поле та натисніть «Далі».

3. Натисніть «Виглядає добре» у спливаючому вікні, щоб підтвердити свою електронну адресу.

4. На наступній сторінці введіть свій пароль і встановіть прапорець у полі «Угода», перш ніж продовжити.

5. Натисніть «Створити обліковий запис», щоб створити інвестиційний рахунок Acorns.

Тепер ви можете отримати доступ до Acorns Invest. Вам буде запропоновано ввести та підтвердити ще кілька вимог, як-от банківські реквізити, особисту інформацію (найголовніше, номер соціального страхування) і код підтвердження мобільного телефону.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, що таке переказ готівки в Acorns і чи можу я внести готівку в свій Acorns. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.