techukraine.net techukraine.net Що таке оптимізований ліміт заряду на Apple Watch?

Що таке оптимізований ліміт заряду на Apple Watch?

Categories:

Ще одна функція, яка допоможе зберегти заряд батареї на Apple Watch, — оптимізоване обмеження заряду.

Давайте детальніше розглянемо цю функцію та як її можна вимкнути.

Що таке оптимізований ліміт заряджання Apple Watch?

Автор зображення: Яблуко

Подумайте про оптимізоване обмеження заряджання як про другий спосіб подовжити термін служби батареї Apple Watch.

Він відрізняється від оптимізованого заряджання акумулятора, який призначений для того, щоб ваш Apple Watch залишався повністю зарядженим протягом найменшого можливого часу. Обидві функції можна використовувати одночасно або окремо.

  Видаліть системні, приховані та фреймворкові програми

Оптимізований ліміт заряджання спочатку був представлений лише для Apple Watch Ultra у watchOS 9. Але, починаючи з watchOS 10, будь-хто з Apple Watch Ultra, Apple Watch SE та Apple Watch Series 6 або новішої версії може використовувати цю функцію. Він увімкнено за замовчуванням.

Apple Watch дізнається ваші схеми заряджання перед використанням оптимізованого ліміту заряджання. Потім він використовуватиме цю інформацію, щоб динамічно дозволяти повне заряджання або меншу суму заряджання.

Так, наприклад, коли Apple Watch визначає, що ви, швидше за все, не будете використовувати Apple Watch широко, він може зарядитися лише до 80 відсотків. В інший день він може забезпечити 100-відсоткову зарядку.

  14 Хмарне бухгалтерське рішення для малого та великого бізнесу

Під час використання оптимізованого заряджання акумулятора під час заряджання ви побачите частковий дзвінок. Якщо ви хочете зарядити понад встановлений ліміт, торкніться екрана та виберіть «Зарядити до повного заряду зараз».

Зауважте, що оптимізований ліміт заряджання активується лише в місцях, де ви проводите більшу частину часу, наприклад на роботі чи вдома. При більш різноманітному використанні, наприклад під час подорожі, він не активується.

Оптимізований ліміт заряджання — це лише один із способів заощадити та подовжити час роботи акумулятора Apple Watch.

Як вимкнути оптимізоване обмеження заряджання Apple Watch

Ви також можете повністю вимкнути Optimized Charging Limit. Для цього перейдіть у програму «Налаштування» на Apple Watch. Виберіть «Акумулятор» > «Стан акумулятора». Потім ви вимкнете оптимізоване обмеження заряду.

  Як отримати відшкодування за Epic Store Games

Ефективніше використання батареї Apple Watch

Тепер, коли ви знаєте більше про оптимізований ліміт заряду, ви можете прийняти краще рішення щодо того, чи бажаєте ви зберегти чи вимкнути використання цієї функції. Насолоджуйтеся всім, що може запропонувати Apple Watch.