Що таке оновлення швидкого реагування безпеки? (і як їх увімкнути)

| | 0 Comments| 6:45 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Оновлення Rapid Security Response доставляють критичні виправлення безпеки між типовими оновленнями iOS.
  • За замовчуванням оновлення Rapid Security Response буде автоматично встановлено на вашому пристрої Apple.
  • Ви можете видалити оновлення Rapid Security Response після його встановлення, але безпечніше залишити його, щоб захистити свій пристрій.

Зазвичай ви отримуєте критичні виправлення безпеки щоразу, коли оновлюєте свій пристрій Apple. Однак це дещо змінилося з випуском оновлень Rapid Security Response. Тут ми обговоримо, чим вони відрізняються від звичайних оновлень ОС, і покажемо, як їх увімкнути.

Що таке оновлення швидкого реагування безпеки на пристроях Apple?

Оновлення Rapid Security Response — це незначне оновлення безпеки, яке Apple розгортає для виправлення вразливостей, які виникають між стандартними оновленнями iOS або macOS. Розглядайте їх як виправлення для усунення недоліків безпеки. Apple позначає ці оновлення версією iOS, за якою йде літера в дужках, наприклад, iOS 16.5.1 (a).

  Як торгувати з іншими гравцями в «Animal Crossing: New Horizons»

Чим вони відрізняються від звичайних оновлень iOS? Ці оновлення мають менший розмір файлу, встановлюються автоматично, і для більшості з них не потрібно перезавантажувати пристрій. Це робить користувачам Apple ще простіше захистити свої пристрої без необхідності завантажувати великий файл оновлення.

Як увімкнути та вимкнути швидкі оновлення безпеки

Оновлення Rapid Security Response доступні на всіх пристроях Apple, які працюють принаймні з iOS/iPadOS 16.4.1 або macOS 13.3.1. За умовчанням ці оновлення ввімкнено на вашому пристрої. Якщо ваш пристрій не отримує їх, ви можете перевірити, чи ввімкнено цю функцію.

На iPhone або iPad перейдіть у Налаштування > Загальні > Оновлення програмного забезпечення > Автоматичне оновлення. Переконайтеся, що параметр безпеки та системних файлів увімкнено.

На комп’ютері Mac перейдіть до «Параметри системи» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ». Натисніть кнопку Інформація (i) поруч із пунктом Автоматичне оновлення. Перевірте, чи ввімкнено параметр «Установити відповіді безпеки та системні файли».

  Пам'ятаєте BBS? Ось як ви можете відвідати один сьогодні

Якщо з будь-якої причини останнє оновлення Rapid Security Response ще не встановлено на вашому пристрої, ви можете встановити його так само, як зазвичай оновлюєте свій iPhone або Mac. На iPhone перейдіть до Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ; якщо доступне оновлення, натисніть «Завантажити та встановити».

На комп’ютері Mac перейдіть до «Параметри системи» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ» і виберіть «Оновити зараз», якщо доступна нова версія.

Щоб вимкнути оновлення Rapid Security Response на будь-якому пристрої, виконайте той самий процес, наведений вище, але натомість вимкніть параметр Security Response & System Files.

Чи безпечно видаляти оновлення швидкого реагування безпеки?

Ви можете видалити оновлення Rapid Security Response, якщо ви підозрюєте, що вони спричиняють проблеми, одразу після встановлення. Однак, якщо наслідки не є серйозними, безпечніше залишити оновлення, оскільки вони містять важливі виправлення безпеки для вашого пристрою.

Наприклад, якщо ви відчуваєте, що акумулятор вашого iPhone розряджається швидше після оновлення, варто переглянути свої звички використання та застосувати поради, щоб переконатися, що ви спершу правильно підтримуєте стан акумулятора свого iPhone.

  12 найкращих глобальних спільних хостингів для початківців

Тим не менш, якщо ви хочете продовжити та видалити оновлення Rapid Security Response на вашому iPhone або iPad, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Про програму» > «Версія iOS» > «Видалити систему реагування безпеки».

На комп’ютері Mac перейдіть до «Параметри системи» > «Загальні» > «Про програму». Натисніть кнопку Інформація (i) поруч із версією macOS. Потім у розділі «Остання відповідь безпеки» натисніть «Видалити та перезапустити» > «Видалити відповідь і перезапустити».

Після видалення оновлення ви можете інсталювати його пізніше або дочекатися наступного стандартного оновлення програмного забезпечення від Apple, яке потім автоматично включатиме оновлення Rapid Security Response.

Оновлення Rapid Security Response — це лише одна з функцій безпеки від Apple, які забезпечують безпеку ваших пристроїв. Завдяки найновішим виправленням безпеки ви зможете краще захистити свій пристрій і особисті дані.