techukraine.net techukraine.net Що таке окремий звук програми на телефонах Samsung і як ним користуватися?

Що таке окремий звук програми на телефонах Samsung і як ним користуватися?

Categories:

Уявіть собі, що ви слухаєте музику, підключену до динаміків автомобіля, і отримуєте голосову замітку від друга. Якщо ви відтворите його, аудіо лунатиме через динаміки автомобіля, перериваючи ваш музичний сеанс. Це досить незручно.

На щастя, якщо у вас є пристрій Samsung Galaxy із функцією Separate App Sound, ви можете легко відтворювати медіа з інших джерел, не перериваючи музику. Давайте розглянемо функцію Separate App Sound на пристроях Samsung Galaxy і як нею користуватися.

Чому вам слід увімкнути окрему функцію звуку програми

Окремий звук додатків — це чудова функція в пристроях Samsung Galaxy, яка дозволяє направляти аудіо з певних додатків на альтернативний аудіовихідний пристрій, тоді як звуки інших додатків продовжують відтворюватися через вбудовані динаміки вашого пристрою.

  Як скасувати підписку на Amazon Prime Video

Це особливо корисно, оскільки дозволяє користувачам насолоджуватися аудіо з двох різних джерел, не заважаючи одному. Наприклад, якщо ви слухаєте подкаст Spotify і хочете переглянути ролик в Instagram. Samsung Galaxy Separate App Sound дозволяє направляти подкаст на динаміки Bluetooth, поки ви слухаєте будь-який інший аудіо через динаміки свого пристрою.

Як увімкнути окремий звук Samsung Galaxy

На відміну від функції подвійного звуку Samsung, яка дозволяє відтворювати аудіо на двох парах навушників або динаміків і підтримується на таких старих пристроях, як серія Galaxy S7, функція Separate App Sound доступна на Samsung Galaxy S8 і новіших моделях, які працюють на Android. 7 або пізніше. Усі останні телефони Samsung повинні мати його.

  Що таке XDR Security? 7 найкращих рішень для вашого бізнесу

Ось як увімкнути цю функцію на пристрої Galaxy:

 • Знайдіть і відкрийте програму Налаштування на своєму пристрої. Крім того, ви можете провести пальцем униз і торкнутися значка налаштувань у верхньому правому куті панелі сповіщень.
 • У налаштуваннях знайдіть і торкніться Звуки та вібрація.
 • Прокрутіть донизу дисплея та торкніться «Окремий звук програми».
 • Увімкніть перемикач на наступному екрані.
 • Торкніться вкладки «Програми», щоб відкрити список встановлених програм, і виберіть програму, щоб призначити її звуки для динаміків Bluetooth.
 • Торкніться вкладки «Аудіопристрій», щоб вибрати пристрій аудіовиведення, через який ви хочете відтворювати звуки вибраної програми.
 • Ви також можете встановити різні рівні гучності для пристроїв виведення аудіо, що є корисним трюком, оскільки ви не хочете, щоб аудіо з ваших подорожей у соціальних мережах заважало вашому відтворенню.

    Як очистити кеш і файли cookie в Mozilla Firefox

  Багатозадачність, як ніколи раніше, з окремим звуком програми

  Separate App Sound — чудовий приклад розширених аудіоможливостей Samsung, які чудово підходять для багатозадачності. Тим не менш, варто зазначити, що ця функція, на жаль, не підтримує телефонні дзвінки. Отже, якщо під час прослуховування музики надійде дзвінок, це все одно перерве ваш сеанс.