Що таке обгортки консолі Xbox?

Можливість налаштовувати ігрові аксесуари може бути важливим аспектом того, як ви вирішуєте грати на своїй улюбленій платформі. А за допомогою спеціальних оболонок для консолей і контролерів ви можете точно налаштувати свою ігрову техніку відповідно до своїх уподобань.

Але окрім консолей обмеженого випуску, володіти унікально налаштованою Xbox Series X досить складно. Однак за допомогою Xbox Series X Console Wraps ви можете придбати офіційно ліцензовані консольні оболонки, які забезпечують елемент налаштування для вашої Series X. Але що таке Xbox Console Wraps і як вони працюють? Давай дізнаємось.

Що таке офіційні скіни консолі Xbox Series X?

Офіційно ліцензоване Microsoft і Xbox, Xbox Console Wraps дозволяє представляти ваші улюблені ігри та налаштовувати свій Xbox Series X, не витрачаючи надто багато грошей на ексклюзивне обмежене видання консолі.

Через Xbox Console Wraps Xbox може зробити офіційні проекти, пов’язані з назвами Xbox, доступними для придбання як оболонку для вашої консолі Xbox Series X. Для випусків Xbox Game Studios, як-от Starfield від Bethesda, замість того, щоб випускати ексклюзивну консоль із завищеною ціною, ви можете придбати офіційну консоль Starfield Xbox Console Wrap для поточної серії X.

Автор зображення: Xbox

У той же час деякі з офіційних дизайнів, які використовувалися під час створення контролера Xbox через Design Labs, також доступні як обгортка консолі Xbox. Це означає, що класичний дизайн Xbox, як-от дизайн бездротового контролера Arctic Camo Xbox, доступний для серії X як оболонка для вашої консолі.

Але в той час як Xbox Console Wraps забезпечує таку необхідну та доступну настройку для вашої Series X, консольні оболонки можуть бути досить ризикованими, коли йдеться про безпеку вашої Series X. На щастя, Xbox має деякі ключові відомості, що стосуються цього.

Ключові речі, які вам потрібно знати про обгортки консолі Xbox

Оскільки безпека консолі є першочерговою проблемою, особливо щодо теплового потоку, у вас може виникнути кілька тривалих запитань щодо обгортки консолі Xbox. Або, можливо, вам просто цікаво, наскільки безпечно кожен Console Wrap.

На щастя, Xbox розглянув питання безпеки, щоб підвищити практичність Xbox Console Wraps, і надав конкретну інформацію щодо вентиляції вашої Series X. З цього випливає, що ключові моменти, пов’язані з безпекою Xbox Console Wraps, такі:

  • Xbox спеціально розробив накладки для консолі Xbox для індивідуальної та точної посадки. І враховуючи продуктивність серії X як основну турботу, Xbox каже, що вентиляція є безперешкодною.
  • Щоб додатково забезпечити вентиляцію, кожна консоль Xbox Wrap має невеликі ніжки, встановлені на основі, що забезпечує безперебійний потік повітря в основі вашої Series X.
  • З точки зору міцності, відповідно до Xbox, кожен Console Wrap виготовлено з високотехнологічної тканини та містить силіконові панелі всередині кожного Wrap.
  • І нарешті, кожна обгортка для консолі Xbox використовує механізм на липучці, який закріплює обгортку консолі та гарантує, що вона залишається прикріпленою до вашої консолі.

Автор зображення: Xbox

Хоча вентиляція консолі є обґрунтованим занепокоєнням, якщо ви хочете додати оболонку до своєї консолі, Xbox Console Wraps створені спеціально для Xbox, щоб запобігти будь-яким проблемам. Але хоча ваші побоювання щодо безпеки можуть бути задоволені, ціни та дати випуску всіх доступних Console Wraps можуть бути не менш важливими.

Доступні обгортки консолі Xbox Series X

Окрім проблем із безпекою чи огляду того, що таке Xbox Console Wraps, вам, мабуть, цікаво, які типи Xbox Console Wraps доступні, коли вони доступні та скільки вам коштуватиме кожен дизайн.

Станом на офіційне оголошення Xbox Console Wraps доступні три різні види дизайну. Однак ціна та дата випуску кожної Console Wrap є унікальною для її дизайну. Точніше, доступні обгортки консолі Xbox такі:

  • Офіційна упаковка консолі Xbox, натхненна Starfield, доступна в США, Канаді та Європі з 18 жовтня 2023 року за 49,99 доларів США.
  • Консоль Artic Camo Console Wrap на основі дизайну бездротового контролера Xbox доступна з 10 листопада 2023 року в США, Канаді та Європі за 44,99 доларів США.
  • Так само обгортка консолі Mineral Camo Console Wrap, також заснована на дизайні бездротового контролера Xbox, доступна за 44,99 доларів США з 10 листопада в США, Канаді та Європі.

Автор зображення: Xbox

Незважаючи на те, що три дизайни на момент запуску можуть здатися обмеженими, наслідки використання власних ігор Xbox як оболонок консолі припускають, що деякі з найкращих ексклюзивів Xbox Series X|S також можуть стати Xbox Console Wraps. Але для кожного доступного Xbox Console Wrap ви можете відвідати офіційну публікацію через Microsoft Store.

Зробіть свій Xbox Series X власним за допомогою Xbox Console Wraps

За допомогою Xbox Console Wraps ви можете налаштувати не лише аксесуари Xbox, не витрачаючи величезні суми грошей на ексклюзивні консолі. А завдяки підтримці Xbox Console Wraps іграми Xbox перших розробників ви можете перетворити свій Xbox Series X на власний талісман.

Однак Xbox Console Wraps має пройти довгий шлях, якщо він хоче наздогнати Xbox Design Labs і повне налаштування, доступне для контролерів Xbox. Але тим не менш, безпечна, безпечна та індивідуальна опція налаштування для Xbox Series X — це чудовий спосіб персоналізувати роботу з Xbox.