Що таке новий гаманець Web3 від Binance і чи варто його використовувати?

Ключові висновки

  • Гаманець Web3 від Binance — це некастодіальний криптовалютний гаманець, інтегрований у додаток Binance, що робить децентралізоване фінансування (DeFi) більш доступним.
  • Основні функції включають просте налаштування, безпечне резервне копіювання в хмару, самоохорону, підтримку кількох ланцюжків, обмін токенів, зручний для мобільних пристроїв інтерфейс і сумісність з іншими службами Binance.
  • Хоча було б непогано, якби гаманець Web3 не був прив’язаний до Binance і міг використовуватися окремо, це зручний і переконливий вибір для користувачів Binance, які шукають гаманець для криптовалюти.

8 листопада 2023 року Binance випустила гаманець Web3 Wallet, який забезпечує безпечний і спрощений доступ до децентралізованого світу блокчейнів, зберігаючи керування вашими активами Web3 безпосередньо в Binance.

Користувачі Binance давно вимагали кращого керування Web3, тож тепер воно тут, давайте зануримося в гаманець Web3 Binance та подивимося, чи варто його використовувати.

Що таке гаманець Web3 від Binance?

Гаманець Web3 від Binance — це некастодіальний (він же самостійний) криптовалютний гаманець, який дозволяє зберігати, надсилати, отримувати та обмінювати токени між кількома блокчейнами. Він інтегрує можливості Web3 у додаток Binance, роблячи децентралізовані фінанси (DeFi) більш доступними для своїх користувачів.

Деякі ключові функції та переваги Binance Web3 Wallet включають:

  • Просте налаштування: ви можете створити гаманець Web3 у додатку Binance без проблем із початковими фразами чи закритими ключами.
  • Безпечне резервне копіювання: ви можете створити резервну копію свого гаманця Web3 у хмарі (iCloud або Google Drive), зашифрувавши її за допомогою пароля. Це дозволяє відновити пристрій у разі втрати.
  • Самоохорона: ви маєте повний контроль над своїми закритими ключами, які захищені за допомогою технології багатосторонніх обчислень (MPC). Binance не має доступу до ваших коштів.
  • Підтримка кількох ланцюжків: зберігайте та проводьте транзакції з криптоактивами в різних блокчейнах, таких як Ethereum, BNB Chain, Polygon тощо.
  • Свопи токенів: ефективний своп між токенами шляхом агрегування ліквідності з децентралізованих бірж (DEX) і централізованих бірж (CEX).
  • Орієнтований на мобільні пристрої: Гаманець Web3 Wallet, який є частиною програми Binance, зручний для мобільних пристроїв і забезпечує простий у використанні інтерфейс для DeFi.
  • Сумісність: без проблем працює з іншими службами Binance, такими як Binance Bridge і WalletConnect.

Загалом, гаманець Web3 від Binance сприяє впровадженню сервісів DeFi і Web3, надаючи вам простий у використанні гаманець із самоохороною.

Чи варто використовувати гаманець Web3 від Binance?

Якщо ви вже регулярно користуєтеся Binance, я б сказав, що вам варто перевірити його Web3 Wallet. Інтеграція з додатком Binance (ви не можете отримати доступ до гаманця Web3 у веб-версії Binance) робить переказ коштів між вашим обліковим записом обміну та гаманцем досить простим. Мені подобається, як я можу отримати доступ до свого гаманця Web3 безпосередньо в програмі Binance, не завантажуючи окрему програму чи розширення.

Процес налаштування був швидким і безболісним. Резервне копіювання гаманця Binance Web3 Wallet на iCloud або Google Drive забезпечує додатковий захист (хоча ви повинні робити це, лише якщо ви впевнені, що ваші хмарні облікові записи однаково безпечні!). Особливої ​​уваги заслуговує функція екстреного експорту гаманця, яка дозволяє вам самостійно відновити доступ до активів, якщо ви більше не можете отримати доступ до свого облікового запису Binance. Це не функція, яку я бачив на жодному іншому гаманці Web3.

Звичайно, безпека завжди викликає занепокоєння при роботі з криптогаманцями. Гаманець Web3 від Binance використовує багатостороннє обчислення (MPC), щоб розділити закритий ключ на спільні ресурси на вашому пристрої, хмарному сховищі та серверах Binance. З двома з трьох під вашим контролем, це повинно дати вам спокій.

Гаманець Web3 від Binance підтримує різні монети та токени в блокчейнах, як-от Ethereum, BNB Chain, Polygon тощо. Ви можете використовувати його для зберігання та транзакцій з різними криптовалютами, навіть окрім тих, що вказані на Binance. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс також спрощує надсилання, отримання та обмін токенів.

Однією з моїх улюблених функцій є вбудована служба обміну. Він знаходить найкращі тарифи, агрегуючи ціни на кількох DEX і CEX. Судячи з усього, ви, ймовірно, отримаєте набагато кращі ставки обміну, ніж використання окремих децентралізованих бірж безпосередньо. Обмін також має бути миттєвим і безперебійним, оскільки він використовує Binance Bridge під капотом.

Тим не менш, я б хотів, щоб гаманець Web3 був більш агностиком платформи, а не прив’язаний до Binance. Було б чудово, якби я міг використовувати гаманець Binance Web3 окремо без облікового запису Binance. Але для користувачів Binance це безпроблемний вибір для криптовалютного гаманця.

Загалом, новий гаманець Web3 від Binance акуратний, і його варто перевірити. Зручність, чудові функції та тісна інтеграція роблять його привабливим крипто-гаманцем.

Гаманець Web3 від Binance заслуговує на увагу

Новий гаманець Web3 від Binance пропонує деякі приємні переваги. Отже, якщо ви вже працюєте в команді Binance, ви також можете провести тест-драйв нового гаманця Web3. Це може стати вашим вибором для всього, що стосується криптовалюти та децентралізованих фінансів.