Що таке нова специфікація преміум-класу Chromebook Plus від Google і коли вона буде запущена?

| | 0 Comments| 10:20 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Google представив свою нову серію Chromebook Plus, яка пропонує кращі характеристики, кращу продуктивність і більше можливостей користувача для тих, хто бере участь у ажіотажі продуктивності Chromebook.
  • Мінімальні характеристики апаратного забезпечення Chromebook Plus включають мінімальні вимоги до ЦП Intel Core i3 12-го покоління або новішої версії або AMD Ryzen 3 серії 7000 або новішої, 8 ГБ+ оперативної пам’яті, 128 ГБ+ пам’яті, веб-камеру 1080p+ із тимчасовим шумозаглушенням і дисплей Full HD IPS або кращий. .
  • Chromebook Plus матиме вдосконалення програмного забезпечення, такі як Magic Eraser на основі штучного інтелекту в Google Photos, партнерство Adobe Photoshop і Express, оновлені веб-камери з панеллю інструментів на основі штучного інтелекту та вдосконалену функцію Google Drive під назвою Синхронізація файлів. Також є плани щодо майбутніх функцій ШІ, які будуть додані до Chromebook Plus.

Здійснюючи довгоочікуваний крок, Google нарешті повністю представив свою нову серію Chromebook Plus, обіцяючи продуктивні пристрої з кращими характеристиками, кращою продуктивністю та більшою кількістю можливостей для користувача. Про Chromebook Plus спекулювали протягом кількох місяців, і він спочатку мав кодову назву Chromebook X, але в середині 2023 року від цієї назви відмовилися на користь трохи більш ванільного Plus (і, можливо, щоб уникнути асоціації з X від Маска?).

Тим не менш, нові специфікації Chromebook Plus стануть благом для тих, хто бере участь у ажіотажі продуктивності Chromebook, не в останню чергу завдяки мінімальним вимогам Google.

Що таке Chromebook Plus?

Chromebook Plus — це нове покоління комп’ютерів Chromebook, створене для кращої продуктивності та надійності популярних портативних продуктивних ноутбуків. Це спонукає бренд Chromebook Plus до створення чіткої різниці між звичайними Chromebook і новим поколінням Chromebook преміум-класу з вищими мінімальними характеристиками, кращими функціями безпеки та певними функціями ШІ.

Автор зображення: Google

Увімкнено Ключове слово, Google заявляє, що моделі Chromebook Plus матимуть «подвійну продуктивність» разом із вбудованими функціями продуктивності та, що найважливіше, повинні досягати певного рівня продуктивності. Мінімальні апаратні характеристики Chromebook Plus:

  • ЦП: Intel Core i3 12-го покоління або вище або AMD Ryzen 3 серії 7000 або вище
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ+
  • Пам’ять: 128 ГБ+
  • Веб-камера: 1080p+ із тимчасовим зменшенням шуму
  • Дисплей: Full HD IPS або краще
  6 найкращих програм для захисту особистих даних на телефоні

Оновлення принаймні до 8 ГБ повинно підвищити функціональність, крім того, це мінімальні характеристики. Очікуйте, що багато моделей Chromebook Plus перевищать ці, щоб забезпечити кращу загальну продуктивність.

3 нові вдосконалення програмного забезпечення Chromebook Plus

Google підвищує мінімальні вимоги до апаратного забезпечення Chromebook Plus частково для забезпечення кращої підтримки програмного забезпечення.

Наприклад, Google Photos тепер матиме програму Magic Eraser на базі штучного інтелекту (також запущену на всіх пристроях Android у 2023 році) для автоматичного видалення фону зображень тощо, а також опцію автоматичного створення та створення фільмів та інших коротких кліпів із серії зображень.

Автор зображення: Google

Google також співпрацює з Adobe, щоб перенести Photoshop, Express і LumaFusion на Chromebook Plus, забезпечуючи рівень продуктивності та творчих можливостей у нещодавно запущеній специфікації. Наразі користувачі Chromebook Plus отримають три місяці Adobe Photoshop і Express безкоштовно, купуючи новий Chromebook Plus (разом із тримісячною підпискою на Пріоритетний рівень хмарного ігрового інструменту Nvidia GeForce Now).

Інші вдосконалення прийшли до камер Chromebook Plus, знову підвищуючи продуктивність нових пристроїв. Вбудовані веб-камери Chromebook Plus мають мати принаймні 1080p (і включати часове зменшення шуму для більшої чіткості). Крім того, додаток для веб-камери отримає зручну панель інструментів із такими інструментами на основі штучного інтелекту, як покращене освітлення, шумозаглушення, живі субтитри та параметри розмиття, а також додаткові функції.

Автор зображення: Google

Chromebook Plus також отримав оновлену функцію Диска Google під назвою «Синхронізація файлів», яка, по суті, постійно синхронізує всі ваші файли офлайн і онлайн. Це звучить відносно подібно до існуючих налаштувань Google Диска, тому нам доведеться на практиці ознайомитись із синхронізацією файлів, перш ніж вважати її корисною чи ні.

  Чи забезпечує AceMagic AM08 Pro справжні ігрові враження?

Тепер Google не зупинився на мінімальних характеристиках Chromebook Plus і нових функціях продуктивності. Також стало відомо, що до 2024 року Chromebook Plus отримає нові функції штучного інтелекту, багато з яких спрямовані на полегшення вашого життя на основі технологій штучного інтелекту від Google. Наприклад, Google хоче включити генеративний інструмент штучного інтелекту, який допоможе вам робити публікації або створювати фрагменти, коли це буде потрібно.

Ми полегшуємо створення та вдосконалення короткого вмісту на веб-сайтах, які ви відвідуєте на своєму Chromebook Plus. Лише клацнувши правою кнопкою миші, ви можете отримати допомогу з відшліфуванням чи додаванням дотепності своїм словам, незалежно від того, чи пишете ви огляд ресторану, публікацію в соціальних мережах чи опис відео на YouTube.

З моменту запуску ноутбуки Chromebook Plus включатимуть інструмент динамічних шпалер для робочого столу, який змінюється чотири рази на день. У майбутньому оновленні Google хоче перетворити це на генеративний інструмент ШІ, який дозволить будь-якому користувачеві вводити запит і отримувати унікальний фон робочого столу. Прикладом Google були «кішки в стилі Ван Гога», але якщо це щось на зразок інструментів ШІ для перетворення тексту в зображення, таких як Midjourney або DALL-E, варіанти та підказки фактично безмежні.

Автор зображення: Google

Коли буде запущено Chromebook Plus? Які моделі Chromebook Plus доступні?

Google офіційно запускає Chromebook Plus 8 жовтня 2023 року, але кілька моделей Chromebook Plus уже з’явилися на ринку. Наприклад, Acer, Asus, HP і Lenovo вже показали нове обладнання Chromebook Plus:

Модель

ЦП

Інтегрована графіка

Екран

ОЗП

Зберігання

Стартова ціна

Lenovo IdeaPad Flex 5i Chromebook Plus

До Intel Core i5-1334U

Аж до Intel Iris Xe

14-дюймовий сенсорний екран 1920×1200

8 ГБ LPDDR4x

До 512 ГБ PCIe SSD

499 доларів США

Lenovo Slim 3i Chromebook Plus

Intel Core i3-N305

Intel UHD

До 14-дюймовий сенсорний екран 1920×1080

8 ГБ LPDDR5

До 256 ГБ eMMC

  Останні промо-коди Escape From Tarkov: скористайтеся зараз

549 доларів США

Asus Chromebook Plus CM34 Flip

AMD Ryzen 3+

Уточнюється

14-дюймовий IPS

8 ГБ+

128 ГБ+

499 доларів США

Asus Chromebook Plus CX34

До Intel Core i7-1255U

Аж до Intel Iris Xe

14-дюймовий сенсорний IPS-екран 1920×1080

До 16 ГБ LPDDR5-4800

До 512 ГБ PCIe 3.0 SSD

399 доларів США

Acer Chromebook Plus 514

До Ryzen 5 7520C

AMD Radeon 610M

14-дюймовий 1920×1200 IPS

До 16 ГБ LPDDR5x

До 512 ГБ PCIe 3.0 SSD

399,99 доларів США

Acer Chromebook Plus 515

До Intel Core i7-1355U

Intel UHD

15,6-дюймовий 1920×1080 IPS

До 16 ГБ LPDDR5x

До 512 ГБ PCIe 4.0 SSD

399,99 доларів США

HP Chromebook Plus 15,6 дюймів

Intel Core i3-N305

Intel UHD

15,6-дюймовий 1920×1080 IPS @ до 144 Гц

8 ГБ LPDDR5-4800

До 256 ГБ UFS

499 доларів США

HP Chromebook Plus x360 14 дюймів

До Intel Core i5-1235U

Аж до Intel Iris Xe

14-дюймовий сенсорний IPS-екран 1920×1200

До 16 ГБ LPDDR4x-4266

До 512 ГБ PCIe SSD

699 доларів США

Чи варто купувати Chromebook Plus?

Ми ще не отримали Chromebook Plus для огляду, тож журі ще немає. Однак, враховуючи зобов’язання підвищити мінімальні специфікації апаратного забезпечення, оновити інструменти продуктивності та інтегрувати штучний інтелект, специфікація Chromebook Plus може стати чудовим варіантом для споживачів. Теоретично, вам не доведеться стрибати між купою оглядів, щоб знайти Chromebook із потрібними специфікаціями, оскільки моделі Plus стануть преміум-версією.

Інша проблема полягає в тому, що, незважаючи на мінімальну апаратну специфікацію Chromebook Plus, немає згадки про відповідну мінімальну продуктивність акумулятора. Якщо нова специфікація Chromebook Plus працює з потужнішим апаратним забезпеченням, ми сподіваємося, що час автономної роботи та ємність будуть однаково збільшені, і Chromebook зможе працювати цілий день. Оскільки продуктивність завжди була в авангарді розробки Chromebook, ймовірно, це було враховано, але дивно, що про це не згадується в офіційному повідомленні.