Що таке нагнітач Tesla V4 і чим він кращий за V3?

| | 0 Comments| 5:56 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Tesla V4 Supercharger забезпечує швидший час заряджання з максимальною вихідною потужністю 250 кВт і потенціалом досягнення 350 кВт у майбутньому, що покращує процес заряджання для водіїв електромобілів.
 • V4 Supercharger має довший зарядний кабель і безконтактний платіжний термінал, що робить більш зручним доступ до мережі Supercharging як для водіїв Tesla, так і для інших водіїв.
 • Наразі доступність зарядних пристроїв V4 Superchargers обмежена, але Tesla планує розширити мережу, створивши нові станції зарядки V4 Supercharging та модифікувавши існуючі зарядні пристрої V3, щоб запропонувати функції зарядки V4.

Протягом багатьох років Tesla розробила різні типи зарядних пристроїв для своїх користувачів, від дуже потужних громадських зарядних станцій до домашніх кабелів. У березні 2023 року Tesla встановила свій перший в історії V4 Supercharger. Але що пропонує зарядний пристрій Tesla V4 і чи він кращий за свого попередника, V3?

Що таке нагнітач Tesla V4?

Станом на 2023 рік Tesla має чотири різні зарядні пристрої, доступні для водіїв: V1, V2, V3 і V4. Переважна більшість громадських зарядних станцій Tesla використовує зарядку V3, кожна з яких становить мережу зарядних пристроїв Tesla. Нижча вихідна потужність зарядних пристроїв V1 і V2 робить їх придатними для заряджання вдома або в пункті призначення, тоді як V3 і V4 вважаються Supercharger і доступні лише на громадських станціях.

  Як відновити видалену чернетку в Gmail

У березні 2023 року перший V4 Supercharger був представлений у Хардервіку, місті в Нідерландах. Перша американська станція V4 Supercharger з’явилася в Орегоні в жовтні 2023 року, а Велика Британія отримала власну флагманську станцію V4 Supercharger за кілька тижнів до цього.

На момент написання статті ця нова ітерація Tesla Supercharger може запропонувати швидкість заряджання до 250 кВт. Але V4 Supercharger може мати здатність досягати 650 кВт, згідно з опублікованою фотографією X специфікацій зарядного пристрою V4 у Нідерландах.

Зараз зарядні пристрої V4 пропонують таку саму максимальну потужність, як зарядні пристрої V3 (250 кВт), але з часом це зміниться. Максимальна потужність зарядних пристроїв Tesla V4 становить 350 кВт, що значно скоротить час заряджання. Відповідно до публікації X, яка відображає специфікації голландського зарядного пристрою V4, сила струму V4 становить 615 A, на відміну від сили струму V3, яка становить 425 A. Таким чином, нагнітачі V4 повинні мати можливість забезпечувати сильніший електричний струм для процесу заряджання.

Разом із напругою 1000 В, зазначеною у наведеній вище специфікації, зарядний пристрій на 615 А може виробляти вихідну потужність 650 кВт. Хоча сам Supercharger теоретично може виробляти таку вихідну потужність, вихідна потужність на роз’ємі зарядного пристрою обмежена, ймовірно, до 350 кВт.

Швидші періоди заряджання є однією з найбільших вимог на ринку електромобілів, і V4 Supercharger може допомогти вирішити цю проблему.

Чим нагнітач V4 відрізняється від нагнітача V3

Перше, що ви помітите, дивлячись на V4 Supercharger, це відмінність у дизайні порівняно з V3. Станції V4 Supercharging мають довший зарядний кабель (загалом три метри) і вищі за своїх попередників. Чорно-білий зовнішній дизайн включає безконтактний платіжний термінал для швидких транзакцій за допомогою безконтактної картки, смартфона або розумного годинника.

  Як виправити, що пошук Outlook не працює

Цей довший кабель для заряджання було представлено з ключовою метою: запропонувати зарядку для інших електромобілів і Tesla Cybertruck. Станції Supercharger від Tesla спочатку були доступні лише для моделей Tesla, але згодом також були відкриті для інших брендів електромобілів у певних країнах, якщо вони пропонують комбіновану систему зарядки (CCS). CCS є стандартом для швидкої зарядки електромобілів, але не є універсальним у галузі електромобілів.

Певні зарядні пристрої Tesla V4, як-от європейські, не потребують адаптерів Magic Dock для використання сторонніми компаніями, оскільки вони вже оснащені портами CCS.

Список виробників, які пропонують CCS-сумісну зарядку, включає:

 • БМВ
 • Audi
 • Мерседес
 • Kia
 • Honda
 • Форд
 • Volkswagen
 • Ягуар
 • Лінкольн

Звичайно, ці електромобілі не мають однакового дизайну, тому їхні зарядні порти розташовані в різних областях. Через це деяким водіям електромобілів важко підключити свої моделі, що не є Tesla, до Tesla Supercharger. Завдяки довшому кабелю зарядний пристрій V4 Supercharger може обслуговувати різні типи електромобілів поза лінійкою Tesla, відкриваючи мережу Tesla Supercharging для ще більшої кількості водіїв електромобілів. Якщо у вас є електромобіль не від Tesla, але ви хочете насолоджуватися зручністю мережі Supercharging від Tesla, впровадження зарядки V4 може принести вам велику користь.

  Веб-скрапінг за допомогою Python: покроковий посібник

Де можна знайти Tesla V4 Supercharger?

На момент написання статті доступність зарядних пристроїв Tesla V4 Superchargers обмежена незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте. Наразі зарядна станція V4 є в штаті Орегон (США), також будується станція в Алабамі. Маючи майже 2000 станцій Tesla Supercharging (кожна з яких містить кілька зарядних док-станцій) у США, у вас не бракує вибору місць для заряджання V3, але мине деякий час, перш ніж станції V4 Supercharging набудуть широкого поширення. Те саме стосується Великобританії.

Багато країн ще не отримали свою першу станцію V4 Supercharging. В Європі Австрія, Франція, Німеччина та Нідерланди мають обмежену кількість зарядних станцій V4, а Велика Британія також отримає свою першу станцію V4 у серпні 2023 року.

Підвищення доступності зарядних пристроїв V4 передбачатиме створення абсолютно нових станцій V4 Supercharging, хоча деякі нагнітачі V3 також будуть модифіковані, щоб запропонувати функції заряджання V4, включаючи підвищену потужність і безконтактні платіжні термінали.

Нагнітачі V4 можуть покращити життя мільйонів водіїв електромобілів

Хоча сьогодні існують різні види громадських зарядних станцій для електромобілів, мережа Tesla Supercharging дуже доступна в багатьох країнах. Незалежно від того, керуєте ви Tesla чи не Tesla EV, ви можете скористатися перевагами станцій V4 Supercharging. Довший зарядний кабель, коротший час заряджання та безконтактна оплата можуть зіграти роль у тому, щоб зробити ваш день зручнішим.