Що таке навушники Dolby Dimension?

Categories:

Dolby є надійною назвою в аудіо, але її останній продукт дещо відрізняється. “Навушники Dolby Dimension” не є стандартом аудіо, як-от 5.1 Surround або Dolby Atmos, але нові бездротові навушники, які ви можете придбати.

Dolby наповнила навушники Dimension наповненими своїми аудіотехнологіями, як ліцензованими (технології, які продаються іншим виробникам для використання в їхніх продуктах), так і ексклюзивними для цього рідкісного апаратного випуску. Ситуація може залишитися такою, а може й ні: за 600 доларів за штуку Dolby навряд чи продасть так багато навушників Dimension Headphones, щоб не розглядати можливість ліцензування деяких із цих нових технологій. У цьому випадку варто розібратися, про що йдеться.

Шалено-потужне обладнання

У навушниках Dimension використовується стандартний бездротовий зв’язок Bluetooth, але всередині них більше, ніж у будь-якій іншій парі банок на ринку. Внутрішня електроніка містить процесор Qualcomm Snapdragon — такий, який зазвичай зустрічається в смартфонах Android — для виконання всіх аудіо-чарів, забитих всередині. Набір підтримує профілі Bluetooth 4.2 і Low Energy, а також стандартні телефонні дзвінки через п’ять мікрофонів, високоякісний звук APTX і робочий діапазон 100 футів.

Аудіофіли будуть раді почути, що в набір входять потужні 40-мм драйвери з частотним діапазоном 20-20 000 Гц, що є досить стандартним для цієї висококласної частини ринку. Ви можете об’єднати гарнітуру одночасно з трьома різними джерелами, як-от телефон, ноутбук і система домашнього кінотеатру — є навіть кнопка швидкого перемикання для переходу між ними. Сенсорні елементи керування пропонують гортання в стилі телефону для збільшення гучності та відстеження.

  Як примусово включити «темний режим» у будь-якому додатку для iPhone за допомогою Smart Invert

Ви можете заряджати набір звичайним способом за допомогою кабелю MicroUSB, але Dobly також включає в себе елегантну магнітну зарядну підставку в коробці.

Dolby LifeMix — це вдосконалене шумозаглушення

Навушники Dimension оснащені активним шумозаглушенням, електронною системою, яка використовує мікрофони та обробку звуку, щоб придушити стійкі низькочастотні шуми. Це не нова функція; активне шумозаглушення існує протягом десятиліть. Але LifeMix — це новий трюк у навушниках Dimension Headphones і новий підхід до цієї функції.

LifeMix дозволяє змінювати рівень шумозаглушення від повністю вимкненого до «підвищення» на 11 (з точною протилежністю старого жарту про спинномозкову трубку). Але на додаток до блокування шумів навколо вас, LifeMix може виділяти зовнішні звуки. Це дозволяє людям зосередитися на музиці або аудіо фільмів, при цьому прислухаючись до зовнішніх шумів, як-от радіоняня або дверний дзвінок. Розширені аудіоалгоритми виділяють частоти людських голосів для особливої ​​чіткості.

Ви можете керувати функцією LifeMix за допомогою сенсорної панелі на навушниках або точно налаштувати її за допомогою спареного додатка Dimension для смартфона. Говорячи про що…

  Як запобігти атаці спамерів на ваш календар Google

Сполучення з багатьма пристроями керується за допомогою телефону

Ці навушники можуть працювати з трьома одночасними підключеннями, але будь-хто, хто хоче скинути на них 600 доларів, ймовірно, має ще більше гаджетів, які вони хотіли б підключити. Додаток для смартфона Dimension може обробляти додаткові п’ять з’єднань, замінюючи їх на елементах фізичного керування банку одним дотиком без необхідності роз’єднувати та повторно підключати самі навушники. Це зручна функція за умови вашої Android або iPhone є одним із пристроїв, до яких ви завжди хочете підключатися (і це здається безпечною ставкою).

Відстеження голови завжди має правильний кут

Навушники Dimension мають функцію відстеження голови. Чому? Відповідь трохи неортодоксальна, принаймні за межами VR. Система використовує спрямовану віртуалізацію звуку — ту саму технологію, яка забезпечує «віртуальний» об’ємний звук лише з двох драйверів для відеоігор — щоб імітувати звук, який надходить від одного спрямованого джерела, наприклад, від телевізора.

У поєднанні з віртуальним об’ємним звуком Dolby Atmos, який увімкнено в більшості нових випусків Blu-ray для домашнього відео та домашнього стереоприймача, компонент відстеження голови створює узгоджений профіль зі звуком фільму, який виходить із телевізора, незалежно від того, з якого боку ви голова насправді загострена. Отже, якщо ви раптом повернете голову праворуч, щоб побачити шум навколишнього середовища, який ви почули через LifeMix — скажімо, радіоняню — звук, призначений для центрального каналу об’ємного звучання, буде виходити переважно з лівого драйвера навушників, а не з обох.

  Як додати кілька місць збереження до вашого браузера

Це чудовий трюк, який не був би можливим без програмного забезпечення Dolby та деяких досить складних апаратних засобів, які працюють на обох кінцях. Але це також може трохи дезорієнтувати, якщо ви очікуєте стандартного прослуховування в навушниках, тому добре, що це необов’язково.

Чи отримають ці функції інші навушники?

Це незрозуміло. Зазвичай Dolby не продає обладнання безпосередньо споживачам, воліючи ліцензувати своє програмне забезпечення та послуги для всього, від виробників електроніки до стадіонів і кінотеатрів. За винятком радикальних змін у напрямку компанії, здається малоймовірним, що Dolby прагне конкурувати з такими, як Sony, Bose та Sennheiser.

У цьому випадку нас не здивує, коли деякі з запатентованих технологій в навушниках Dimensions переходять до інших виробників навушників, зокрема в високоякісних наборах, призначених більше для домашнього використання, ніж для подорожей чи спорту. Можливо, Dolby використовує свій фірмовий набір, щоб перевірити деякі з цих функцій, оскільки розробляє нові стандарти для своїх партнерів, які будуть включені в майбутні продукти.

Або Dolby може виправдати наші очікування і зробити Dimensions власною лінійкою споживчих аудіопродуктів. Сталися дивні речі. Ймовірно, ми побачимо наприкінці 2019 або на початку 2020 року, коли почнеться заміна навушників Dolby Dimensions, або коли почнуть з’являтися подібні продукти від партнерів Dolby.