Що таке маленький місяць поруч із текстом на iPhone?

Можливо, ви помітили маленький місяць поруч із текстом на своєму iPhone, і напевно ви б запитали, що означає цей значок? Чому це тут, і що це означає? Є багато пошукових запитів у Google щодо світло-сірого півмісяця iPhone, оскільки користувачі одержимо шукають відповіді про те, яка точна функція цього символу. Тож сьогодні ми розглянемо все про півмісяць із детальними кроками, як позбутися маленького місяця біля тексту.

Що таке маленький місяць поруч із текстом на iPhone?

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися про маленький місяць поруч із текстом, а також кроки, які демонструють, як вимкнути його на iPhone, використовуючи ілюстрації для кращого розуміння.

Що означає півмісяць у повідомленнях iPhone?

Хоча багато знаків або сигналів на екрані телефону можуть викликати у вас сумніви, як-от півмісяць у програмі «Повідомлення» на iPhone. Маленький місяць біля тексту в Повідомленнях означає, що відповідну розмову вимкнено. Цей параметр приховує сповіщення від пов’язаного користувача в програмі iMessage. Apple запустила цю функцію, щоб користувачі могли ігнорувати небажані розмови, такі як маркетингові пропозиції чи спам-повідомлення.

  Як налаштувати форми Google за допомогою тем, зображень і шрифтів

Що означає світло-сірий півмісяць поруч із чиїмось іменем у тексті на iOS?

Немає про що турбуватися, коли ви бачите маленький місяць поруч із текстом або поруч із чиїмось іменем у тексті на iOS. Це лише ознака того, що ви могли приховати сповіщення для певної розмови. І для цього конкретного контакту ввімкнено режим «Не турбувати». Біля тексту також є блакитний місяць, що означає, що розмова не прочитана. Як тільки ви читаєте розмову, блакитний місяць біля тексту стає сірим.

Чому біля мого тексту на iPhone є місяць? Що означає місяць поруч із контактом?

Місяць поруч із текстом на iPhone означає, що коли відповідний номер надсилатиме вам повідомлення, сповіщення про це не з’являтиметься на панелі сповіщень. Це відбувається через те, що розмову з цією конкретною людиною було вимкнено. Це відбувається лише з конкретним контактом, для якого ви ввімкнули опцію «Приховати сповіщення». Крім того, це повністю оборотно, і вам не потрібно про це турбуватися.

  Як швидко шукати текст на поточній веб-сторінці

Що означають різні кольори півмісяця?

Якщо ви помічали різнокольорові півмісяці на екрані свого iPhone, ви повинні розуміти, що кожен кольоровий місяць має різне значення. По суті, ви побачите два кольорові півмісяці, названі синім і сірим.

  • Сірий місяць: це означає, що ви вимкнули розмову з цією конкретною людиною. Крім того, сірий місяць у рядку стану означає, що на вашому iPhone увімкнено режим «Не турбувати».

  • Блакитний місяць: якщо ви спостерігаєте блакитний місяць у своїх повідомленнях iPhone, це означає, що певну приглушену розмову ще не відкрито. Коротше кажучи, непрочитані розмови та повідомлення містять місяць синього кольору. Як тільки ви відкриваєте ці повідомлення, блакитний місяць стає сірим.

Як позбутися півмісяця на моєму iPhone 11?

Разом із маленьким місяцем поруч із текстом на екрані блокування iPhone з’являється півмісяць. Щоб позбутися півмісяця на своєму iPhone, вимкнувши режим «Не турбувати», виконайте наведені нижче дії.

Спосіб 1: з Центру керування

Нижче наведено кроки, щоб вимкнути функцію «Не турбувати» в Центрі керування.

1. Потягніть екран вниз, щоб відкрити меню Центру керування.

2. Торкніться піктограми півмісяця, щоб вимкнути функцію «Не турбувати».

Спосіб 2: у налаштуваннях

Ви також можете вимкнути режим «Не турбувати» в меню налаштувань iPhone, як описано нижче.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться опції «Не турбувати».

3. Торкніться перемикача «Не турбувати», щоб вимкнути його.

Як видалити місяць поруч із текстом?

Як зазначалося раніше, сірий півмісяць поруч із текстом на вашому iPhone є лише ознакою приглушеної розмови. Щоб увімкнути розмову, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму «Повідомлення» на своєму iPhone.

2. Торкніться потрібного повідомлення, для якого приховано сповіщення.

3. Потім торкніться піктограми i у верхньому правому куті, як показано нижче.

4. Торкніться перемикача «Приховати сповіщення», щоб вимкнути його.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, що таке маленький місяць біля тексту і світло-сірий півмісяць на вашому iPhone. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі

  Значення BTFO: що означає BTFO?