Що таке кіберспорт і чому люди його дивляться?

| | 0 Comments| 12:10 PM
Categories:

У наступні кілька років конкурентоспроможні ігри стануть багатомільярдною індустрією, і вона може навіть досягти Олімпіада в Парижі 2024 року. Але що таке кіберспорт, і чому люди дивляться ігрові турніри, а не футбольні ігри?

Кіберспорт може бути будь-якою формою змагальних ігор

Зовні світ змагальних ігор виглядає так, ніби він побудований навколо великомасштабних турнірів з сильним акцентом на командних іграх, таких як Fortnite, Counter-Strike або Overwatch. Ці турніри зазвичай проводяться на великих аренах (іноді спеціальні ігрові арени), школи, ботаніки та бари. Зазвичай вони транслюються в прямому ефірі через Twitch або YouTube або транслюються великими мережами, такими як ESPN або BBC.

  Як перетворити URL-адресу на посилання Emoji

Але це лише зовнішній вигляд. Як дно айсберга, найбільша секта конкурентної ігрової спільноти прихована від очей. Існують тисячі невеликих (не обов’язково аматорських) конкурентоспроможних ігрових спільнот. Деякі з них зосереджені на цифрових карткових іграх, як-от Hearthstone, інші грають у бійці, як-от Mortal Kombat і Smash Brothers, а ще менша група гравців зосереджується на «швидкісних бігах» — як швидко ви можете завершити гру для одного гравця. Деякі з цих гравців-конкурентів у прямому ефірі своїх ігор на Twitch або Youtube, а інші просто спілкуються через Discord, програмне забезпечення для чату.

Через різноманітність конкурентних ігор на ринку та доступність прямої трансляції важко зрозуміти чи точно визначити кіберспорт. Але одне можна сказати напевно: кіберспорт подібний до «звичайних» видів спорту.

  Як створити та роздрукувати етикетки в Word

Так, кіберспорт схожий на «справжній» спорт

Більшість людей бачать чітку відмінність між грою та легкою атлетикою. Ми сприймаємо ігри як нездорову, антисоціальну звичку, протилежну спорту. Але якщо ви не визначите спорт виключно як «те, що відбувається на вулиці», важко знайти серйозні відмінності між «справжнім» видом спорту та кіберспортом.

Як і «справжні» спортсмени, конкурентоспроможним гравцям доводиться регулярно тренуватися, щоб підтримувати форму. Вони розвивають м’язи, пов’язані з обраним видом спорту, і повинні використовувати гарну поставу, щоб уникнути травм (зап’ястний канал і артрит). Дивно, але деякі професійні геймери дотримуються цього суворі дієти і вправляти полки, щоб утримати їх

  Що таке VBScript і чому Microsoft просто його знищила?