Що таке критичні сповіщення на iPhone та iPad і як їх увімкнути?

| | 0 Comments| 8:08 PM
Categories:

Критичні сповіщення – це сповіщення, які з’являються, навіть коли ваш iPhone або iPad перебуває в режимі «Не турбувати» або вимкнено. До них належать сповіщення з важливою інформацією про надзвичайні погодні ситуації або важливі попередження про здоров’я від під’єднаних пристроїв.

Як працюють критичні сповіщення?

Apple iOS 12 представила критичні сповіщення разом із кількома іншими покращеннями сповіщень. Їх не можна замовчувати, оскільки вони містять важливу інформацію, про яку потрібно знати. Наприклад, програми погоди, здоров’я та безпеки можуть генерувати критичне сповіщення. Як і для стандартних сповіщень, вам потрібно ввімкнути їх отримання.

Не всім програмам дозволено надсилати критичні сповіщення. Перш ніж програма зможе надсилати важливі сповіщення, розробник має це зробити подати заявку на отримання права від Apple. Apple вручну перевіряє програми, щоб переконатися, що інформація є важливою.

  Як змінити країну свого Apple ID, не вводячи спосіб оплати

Критичні сповіщення відрізняються від стандартних. Вони працюватимуть, навіть якщо ви не дозволите інші сповіщення від програми. Можливо, у вас немає програм, які можуть надсилати критичні сповіщення, але якщо ви маєте, є кілька способів увімкнути ці сповіщення.

Як увімкнути критичні сповіщення програми

Багато програм із критичними попередженнями запропонують вам увімкнути їх під час першого відкриття програми. Ви побачите повідомлення про те, що програма «хоче надсилати вам важливі сповіщення». Торкніться «Дозволити», щоб активувати важливі сповіщення від цієї програми. Ви можете налаштувати, про що програма попереджає вас із самого додатка.

Якщо ви не вмикаєте критичні сповіщення під час першого запуску програми (або просто потрібно змінити налаштування), ви можете налаштувати їх у Налаштування > Сповіщення.

  Як запам’ятати, де ви припаркувалися за допомогою Google Assistant

Торкніться програми, для якої потрібно налаштувати параметри критичних сповіщень, а потім увімкніть перемикач «Дозволити критичні сповіщення».

Це воно! Якщо ви ввімкнули цю функцію, критичні сповіщення надходитимуть на ваш iPhone або iPad, навіть якщо режим «Не турбувати» увімкнено.

Чому ви повинні ввімкнути критичні сповіщення

Не кожен додаток містить критичні сповіщення. Ви знайдете цю функцію в програмах, створених для вашої безпеки, зокрема в програмах для здоров’я, погоди та безпеки.

Іноді потрібно відключити або звести до мінімуму перерви. Але, коли у вашому районі смерч, ви не можете дозволити собі бути відключеним. Ось для чого потрібні критичні сповіщення — сповіщення, яке вириває вас із роз’єднання, може просто врятувати вам життя.

  Як створити діаграму Ганта в Google Таблицях

Apple не хоче, щоб програми зловживали цією потужною функцією, тому розробники додатків повинні подати заяву та аргументувати свою позицію Apple, перш ніж включити цю функцію. Apple знає, що іноді необхідно відключатися, але ви все одно можете отримувати сповіщення, які захищають вас від небезпеки. З огляду на це, критичні сповіщення — це послуга, яку можна підключити. Вам не потрібно їх отримувати, але якщо програма, яку ви використовуєте, пропонує їх, імовірно, це гарна ідея прийняти.