Що таке код помилки 36 на Mac?

Mac відомий своєю надзвичайною продуктивністю ЦП і великою конфігурацією, коли справа стосується настільних комп’ютерів і ноутбуків. Його найвищі риси – це розмова в місті. Від переміщення важливих файлів і папок до їх копіювання – на Mac усе легко. Але є рідкісні випадки, коли цей процес переміщення файлів може стикатися з помилкою 36. Якщо ви стикаєтеся з такою ж проблемою на робочому столі, тоді ви знаходитесь у правильному місці, щоб знайти її рішення. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам дізнатися, що таке код помилки 36 на Mac і як його виправити. Отже, давайте почнемо з короткого ознайомлення з помилкою та деякими детальними способами її виправлення.

Що таке код помилки 36 на Mac?

З кодом помилки 36 зазвичай стикаються користувачі Mac, коли вони намагаються перемістити, скопіювати або видалити файли. Ці дії, виконані у Finder, призводять до помилки. Не тільки це, але помилка також надає інформацію про файл, який викликає проблему. Проблемний файл прихований у Finder, і код помилки 36 вказує на те, що його неможливо прочитати або записати під час виконання будь-якої із зазначених дій.

Причини, які зазвичай пов’язані з помилкою:

  • Позиція файлу
  • Розташування значків
  • Коли файл має розширення з крапкою або підкресленням
  • Застаріла macOS
  • Зловмисне програмне забезпечення або вірусна атака
  • Пошкоджені або пошкоджені файли на зовнішньому диску

Тепер, коли ви знаєте про винуватців, які можуть спричиняти помилку на вашому Mac, настав час дізнатися про рішення, які можуть допомогти вам вирішити проблему та продовжити переміщення файлів.

Спосіб 1: оновіть macOS

По-перше, важливо оновити систему, якщо вам цікаво, як виправити помилку 36 на Mac. Повідомлялося, що код помилки 36 викликаний старішими версіями серверів Mac. Таким чином, оновлення системи до останньої версії є швидким вирішенням проблеми.

1. Відкрийте Системні налаштування, клацнувши піктограму яблука на робочому столі.

2. Тепер натисніть піктограму Оновлення програмного забезпечення зі списку на екрані «Системні налаштування».

3. Якщо такий доступний, натисніть Оновити зараз.

Після успішного встановлення оновлення перезавантажте систему та повторіть процес переміщення або копіювання файлу, щоб перевірити, чи проблему вирішено.

Спосіб 2. Видаліть антивірусне програмне забезпечення сторонніх виробників

Антивірусне програмне забезпечення сторонніх розробників на вашому Mac також може бути причиною проблеми, і спосіб виправити помилку 36 на Mac – видалити це програмне забезпечення. Антивірусне програмне забезпечення, як правило, втручається в процеси Mac та інші операції, і ось кроки, які можуть допомогти вам видалити його:

  Як встановити AbanteCart на сервер Ubuntu

1. Натисніть Finder на панелі дій у нижній частині екрана.

2. Тепер клацніть панель Go у верхній частині.

3. У меню виберіть «Утиліти».

4. Далі знайдіть антивірусне програмне забезпечення та двічі клацніть його, щоб видалити.

Після завершення процесу видалення перезапустіть систему та перевірте, чи помилка не зникає.

Спосіб 3: Надайте дозволи на файли

Код помилки 36 також може з’явитися на вашій macOS, якщо файл, який ви намагаєтеся обробити, перемістити або скопіювати, не має необхідних дозволів для того самого. Тому переконайтеся, що дозволи на файли не збігаються.

1. Натисніть програму Finder на нижній панелі.

2. Знайдіть і клацніть файл, який ви намагаєтеся обробити.

3. Натисніть Отримати інформацію.

4. Зніміть прапорець біля опції «Заблоковані файли».

5. Перейдіть на вкладку «Спільний доступ і дозволи» та виберіть «Усі».

Спосіб 4: Копіювання файлів за допомогою командного рядка

Ще один спосіб переконатися, що ви не зіткнулися з кодом помилки 36, – скопіювати файли за допомогою командного рядка. Це можна зробити за допомогою наступних кроків:

1. Відкрийте Термінал із папки Утиліти.

2. Перейдіть до вихідної папки.

3. Скопіюйте файли на диск.

Спосіб 5. Запустіть Disk Utility

Якщо ви хочете знати, що таке код помилки 36 на Mac, вам, ймовірно, слід перевірити SD-карту або внутрішній диск вашої системи. Якщо SD-карта несумісна або внутрішній диск не читається системою, це може призвести до помилки 36. У цьому випадку найкраще, що ви можете зробити, це запустити дискову утиліту на SD-карті або диску. Ось як ви можете почати використовувати цей метод:

1. Введіть Utilities в області Spotlight Search на робочому столі.

2. Відкрийте папку Utilities.

3. У Службових програмах клацніть Disk Utility.

4. Тепер виберіть BOOT на бічній панелі та клацніть піктограму First Aid у верхній частині.

5. Далі натисніть «Виконати», щоб розпочати процес.

Після завершення процесу перезапустіть Mac і перевірте, чи проблема вирішена.

  Як роздрукувати список електронних листів з папки Outlook

Спосіб 6. Видалення прихованих файлів кешу

Приховані файли кешу є однією з головних причин, чому код помилки 36 зустрічається на Mac. Desktop Services Store, також відомий як DS Store, зберігає ці приховані кеш-файли, що містять інформацію про налаштування та конфігурацію системи. Тому, якщо ви хочете знати, як виправити помилку 36 на Mac, видалення файлів DS Store — це рішення для вас.

1. Натисніть піктограму Finder у нижній частині екрана.

2. Далі клацніть Програми та виберіть Службові програми зі списку.

3. Знайдіть у списку та відкрийте утиліту Terminal.

4. Введіть наступну команду та натисніть Return.

sudo find / -name “.DS_Store” -depth -exec rm {} ;

5. Введіть пароль адміністратора та виберіть OK, щоб розпочати процес.

Після завершення процесу перезавантажте Mac і перевірте, чи проблему вирішено. Щоб дізнатися більше про процес перезавантаження, перегляньте наш посібник «Як завантажити Mac у безпечному режимі».

Спосіб 7. Виконайте команду dot_clean у терміналі

Погане керування файлами з крапкою підкреслення може призвести до перешкоджання процесу переміщення або стиснення файлів. У цьому випадку використання команди dot_clean у терміналі може допомогти у видаленні зайвої дати та стати рішенням для вашого способу виправлення помилки 36 на Mac.

1. Відкрийте утиліту Terminal з розділу Utilities.

2. Введіть у ньому команду dot_clean і натисніть Return.

3. Тепер перетягніть проблемну папку у вікно терміналу та натисніть Return, щоб виконати команду dot_clean.

Після завершення всього процесу перемістіть або скопіюйте папку, яку ви намагалися додати раніше, і перевірте, чи помилка не зникає.

Спосіб 8. Відформатуйте SD-накопичувач

Якщо ви шукаєте відповіді на те, що таке код помилки 36 на Mac, тоді ваша SD-карта може мати відповіді на це питання. Швидше за все, ваша SD-карта пошкоджена або несумісна з вашою системою macOS, що призводить до помилки 36, через яку ви не можете перемістити файли. У такому випадку ви можете скористатися Disk Utility у своїй системі, щоб позбутися вмісту SD-карти, або просто відформатувати її, щоб виключити можливість помилки.

Примітка: створіть резервну копію даних на SD-карті перед виконанням наведених нижче кроків.

1. Натисніть Finder на панелі дій внизу.

2. У «Програми» натисніть «Утиліти».

3. Виберіть у ньому Disk Utility.

  Як використовувати Animoji як наклейки на iPhone X

4. Виберіть SD-карту з бічного меню.

5. Натисніть опцію «Стерти» вгорі.

6. Підтвердьте це, натиснувши «Стерти».

Після завершення процесу форматування SD-карти повторіть процес переміщення або копіювання файлу та перевірте, чи вирішено код помилки 36.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що я можу зробити, якщо dot_clean не працює на моєму Mac?

Відповідь Dot_clean не працюватиме на вашому Mac, якщо ви не додасте шлях до команди dot_clean. Крім того, це не працює, якщо згаданий шлях неправильний. Щоб виключити цю помилку, ви можете просто перетягнути файл поруч із командою dot_clean.

Q2. Що означає файл DS Store?

Відповідь Файли DS Store означають файли Desktop Services, які автоматично створюються Finder на вашому Mac. Ці файли містять атрибути папок у них, включаючи положення значків і фонові зображення.

Q3. Як я можу виправити коди помилок на Mac?

Відповідь Коди помилок у системі Mac можна виправити, просто виконавши перевірку дисків, перезавантаживши систему або оновивши застарілу версію macOS.

Q4. Що таке коди помилок?

Відповідь Коди помилок вказують на помилки, пояснюють причини, що стоять за ними, і допомагають їх виправити. Є багато кодів помилок, з якими стикаються користувачі Windows і Mac через технічні або програмні проблеми.

Q5. Як я можу знайти приховані файли на Mac?

Відповідь Приховані файли на Mac можна знайти за допомогою програми Finder. Знайдіть у ньому жорсткий диск і відкрийте папку Macintosh HD. Ви також можете знайти приховані папки в документах, програмах і папках на робочому столі.

***

Код помилки 36 справді є рідкісною проблемою, з якою стикаються користувачі Mac, коли справа доходить до переміщення, видалення або копіювання файлів. Finder може зіткнутися з проблемою з прихованими файлами у вашій системі, що призведе до того, що ви задумаєтеся про код помилки 36 і що з ним робити. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам вирішити цю проблему та надав усі відповіді щодо того, що таке код помилки 36 на Mac і як її виправити. Повідомте нам, який із методів найбільше допоміг вам вирішити цю проблему. Щоб отримати більше запитів або отримати цінні пропозиції, зв’яжіться з нами, залишивши коментар нижче.