Що таке камера Deep Fusion на iPhone 11?

Categories:

Технологія Apple Deep Fusion Camera тепер доступна завдяки iOS 13.2. Якщо у вас iPhone 11 або iPhone 11 Pro, ви можете використовувати цю нову технологію обробки зображень, щоб робити кращі фотографії. Ось як це працює.

Що таке Deep Fusion?

Смартфони ще не є повною заміною професійних камер, але Apple з кожним роком робить iPhone кращою камерою.

Ця функція доступна на iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Ці телефони були випущені з iOS 13 від Apple. Вони отримали кілька значних покращень у налаштуваннях камери, включаючи покращені датчики, надширококутний об’єктив, нічний режим і сповільнені селфі. Однак одне вдосконалення, яке не вийшло з коробки з їхніми новітніми флагманами, – це камера Deep Fusion, випущена разом із Оновлення iOS 13.2 28 жовтня 2019 року.

Філ Шиллер з Apple описав це як «божевільну науку комп’ютерної фотографії». Хоча багато смартфонів роблять великі кроки до покращення якості зображення в дуже темному середовищі за допомогою нічного режиму і дуже яскравого середовища з HDR, більшість фотографій, які ми робимо, потрапляють десь посередині. Передбачається, що камера Deep Fusion зменшить шум і значно покращить деталізацію фотографій, зроблених в умовах середньої та слабкої освітленості, в основному зйомки в приміщенні.

Щоб продемонструвати, Apple використала кілька зразків людей, які носять светри — предмет одягу, який часто втрачає деталі на фотографіях. Светри та інші предмети на знімках, зроблених камерою Deep Fusion Camera, більш детальні та зберігають свою природну текстуру.

  Як створити календарні події з пошти на iPhone та iPad

Як це працює?

За словами Apple, новий режим використовує новий чіп A13 Bionic в iPhone 11 для «піксельної обробки фотографій, оптимізації текстури, деталей і шумів у кожній частині фотографії». По суті, він працює подібно до Smart HDR камери iPhone, який робить кілька знімків із різною експозицією та поєднує їх, щоб максимізувати чіткість готового зображення. Вони відрізняються кількістю інформації, яку необхідно обробити.

Те, що Deep Fusion робить у фоновому режимі, досить складне. Коли користувач натискає кнопку спуску затвора при середньому освітленні, камера відразу робить дев’ять знімків: чотири коротких зображення, чотири вторинні зображення і одне фото з довгою витримкою. Він поєднує довгу витримку з найкращим серед коротких зображень. Потім процесор переходить піксель за пікселем і вибирає найкращі елементи з обох, щоб створити максимально детальну фотографію. Все це відбувається за одну секунду.

Коли ви спочатку робите фотографію, вона негайно починає обробку зображення у вашому альбомі. Тож до того моменту, коли ви відкриєте свою камеру, щоб подивитись на неї, ефект вже буде реалізований. Це стало можливим завдяки чіпу A13 Bionic, який є найпотужнішим процесором, який коли-небудь використовувався в комерційних смартфонах.

Як отримати Deep Fusion на вашому iPhone

Щоб використовувати Deep Fusion, потрібен iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max. Ймовірно, він буде сумісний і з майбутніми iPhone, але він не сумісний з апаратним забезпеченням минулих iPhone.

  Що означає «ICYDK» і як ви його використовуєте?

Вашому iPhone також потрібна iOS 13.2. Якщо на ньому встановлено старішу версію iOS, Deep Fusion буде недоступний. Щоб оновити телефон, перейдіть у Налаштування > Загальні > Оновлення програмного забезпечення. Обов’язково ввімкніть Wi-Fi.

Коли ваш телефон оновиться, перейдіть у Налаштування > Камера та вимкніть «Зйомка фотографій за межами кадру». Хоча це зручна функція, вона несумісна з режимом Deep Fusion.

Як користуватися камерою Deep Fusion

Однією з інших функцій, яку Apple представила цього року, є нічний режим, який використовує кілька фотографій, щоб створити найяскравіше зображення. Він доступний за допомогою перемикача в програмному забезпеченні камери або автоматично активується в умовах дуже темного освітлення.

На відміну від нічного режиму, користувач не може активувати режим Deep Fusion вручну. Немає жодного індикатора, що він навіть увімкнений. ШІ від Apple автоматично визначає, коли зображення найкраще підходить для Deep Fusion, і робить знімок невидимим для кінцевого користувача. Причина цього полягає в тому, що вони хочуть, щоб ви могли робити найкращі фотографії в умовах нормального освітлення, не турбуючись про те, який режим вибрати.

Однак є кілька умов, коли ви не можете використовувати камеру Deep Fusion. На даний момент він сумісний лише з широкооб’єктивом і телеоб’єктивом. Фотографії, зроблені за допомогою надширокої камери, за умовчанням у режимі Smart HDR, якщо умови освітлення достатні.

Крім того, оскільки обробка кожного зображення займає секунду, воно несумісне з серійною фотографією.

Як ви знаєте, що це працює?

У багатьох випадках ви не можете знати, чи робить щось Deep Fusion. На папері ця технологія є величезним кроком вперед у мобільній фотографії. На практиці більшість людей може бути важко помітити відмінності. Це особливо вірно, якщо ви не порівнюєте два зображення пліч-о-пліч.

  Як завантажити драйвери NVIDIA без GeForce Experience

Глибоке злиття в основному помітне в об’єктах з великою кількістю текстур. Такі речі, як волосся, детальні тканини, текстуровані стіни, хутро та деякі продукти харчування, будуть більш детальними, особливо якщо ви збільшите їх масштаб. З наближенням свят очікуйте, що у вашій стрічці ви побачите дуже детальні зображення людей, які одягають светри.

Це приходить на мій телефон?

Deep Fusion буде сумісний лише з iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max. Старі пристрої Apple, у тому числі X і XS, не мають чіпа A13 Bionic, який забезпечує велику частину нових функцій обробки камери в останніх моделях. Його не можна додати під час майбутнього оновлення програмного забезпечення.

З іншого боку, якщо у вас немає iPhone, він точно не прийде на ваш телефон. Однак інші виробники смартфонів, напр Лінія Pixel від Google, ймовірно, розглядатимуть це як виклик і розроблять свої інструменти обробки, щоб конкурувати з новим режимом Apple.