Що таке зелені технології та чому вони важливі для майбутнього?

Використовуйте зелені технології у своєму бізнесі для сталого розвитку та позитивно сприяйте довгостроковій користі для природного середовища.

Традиційні технології, такі як видобуток викопного палива, теплова електроенергія, парникові гази для охолодження, пластикові обгортки, пестициди на сільськогосподарських полях тощо, завдали великої шкоди навколишньому середовищу.

Такі забруднювачі, як CO2 та інші парникові гази, швидко підвищують середню температуру Землі після промислової революції.

Компанії та підприємці повинні зайняти позицію, щоб покласти край цьому знищенню природи, запровадивши зелені технології у своїх галузях.

Що таке Green Tech?

Зелені технології — це ніша технологічних процесів, методів і продуктів, які не впливають негативно на навколишнє середовище. З точки зору виробництва, зберігання, ланцюга постачання, споживання та утилізації ви не додаєте додаткового вуглецю, інших забруднювачів або тепла в навколишнє середовище.

Зелені технології мають багато назв у галузі, і це такі:

 • Стійкі технології
 • Зелені технології
 • Екологічні технології
 • Чисті технології
 • Клімат Тех
 • Технологія чистої енергії

Крім того, будь-яка технологія, яка не забруднює навколишнє середовище та не забруднює природу, а допомагає зменшити ризики викидів вуглецю, також вважається гілкою екологічних технологій.

Ви побачите, що кліматичні технології здебільшого використовують такі процеси для зменшення викидів CO2 і теплового навантаження на землю:

 • Збільште природне зберігання вуглецю за допомогою плантацій дерев, досліджень садівництва, вирощування водоростей тощо.
 • Збирайте метан та інші забруднюючі гази зі звалищ для промислового чи побутового використання.
 • Утилізація токсичних, промислових стоків, побутових відходів тощо екологічно чистим способом.
 • Впроваджуйте інноваційні промислові процеси, які вимагають менше енергії, простору та робочої сили для виробництва, ланцюга постачання, зберігання тощо.
 • Інвестуйте в сільськогосподарські дослідження, щоб збільшити виробництво врожаю на гектар і врятувати ліси від необхідності вирубки.
 • Підвищення обізнаності серед громадян світу, щоб допомогти підприємствам і урядам у захисті та оздоровленні навколишнього середовища.

Далі ми дослідимо важливість Green Tech.

Важливість

Зелені технології важливі для створення процесів для мінімізації викидів, які виробляють інші технології. Це також покаже людству шляхи відкриття нових технологій, які не впливають суттєво на навколишнє середовище, як-от електростанції, що працюють на вугіллі, автомобілі, що працюють на викопному паливі, енергоємні центри обробки даних тощо.

Компоненти Green Tech, такі як чисті технології, кліматичні технології тощо, запропонують нові процеси та робочі процеси, щоб зупинити подальшу деградацію природи з тією швидкістю, яку ми бачимо сьогодні. Зцілюйте природу, досліджуючи інноваційні та нові технологічні концепції, які є економічно ефективними та легкими у впровадженні.

Кожен бізнес повинен прийняти Green Tech або інвестувати в стійкі технології, щоб прямо чи опосередковано сприяти навколишньому середовищу.

Зелені технології Vs. Чиста техніка

І Green Tech, і Clean Tech допомагають нам боротися зі зміною клімату, відновлювати природу та рости стабільно. Однак є деякі принципові відмінності, які наведені нижче:

Особливості Green TechClean TechResource UsageСприяє мінімальному використанню ресурсів.Сприяє ефективному використанню ресурсів.Вплив на навколишнє середовищеЗменшує вплив на навколишнє середовище шляхом збереження природних ресурсів, таких як водойми, ліси, викопне паливо тощо.Зменшує вплив на навколишнє середовище завдяки таким технологіям, як енергозберігаюче освітлення, мережеві пристрої з низьким енергоспоживанням, мінімум промислові викиди тощо. Елементи навколишнього середовищаВін зосереджується на всіх типах елементів, які складають природу. Зосереджується на конкретних природних ресурсах, таких як вода, повітря тощо. Промислові процесиВпливає на промислові процеси, зменшуючи використання ресурсів і сприяючи переробці. Впливає на промислові процеси, підвищуючи ефективність, продуктивність, і продуктивність.

  Як скасувати підписку Starz на Amazon

Цілі

Основна мета зелених технологій — допомогти іншим технологіям досягти стійкого зростання без шкоди навколишньому середовищу в довгостроковій перспективі. Нижче наведено інші важливі цілі сталої технології:

#1. Створіть баланс джерел енергії

Зменшити використання невідновлюваної енергії, щоб обсяг споживаної невідновлюваної енергії відповідав обсягу відновлюваної енергії, що використовується промисловістю.

#2. Збережіть відновлювані джерела енергії

Контролюйте споживання відновлюваної енергії до рівня, коли воно не перевищує обсяг виробництва.

#3. Врятуйте природу від надмірної експлуатації

Функція як технологічний процес для забезпечення того, щоб людська та промислова діяльність не перевищувала здатність природи до регенерації та поглинання.

#4. Створення чистої енергії

Забезпечення легкого доступу до надійної, сучасної, стійкої та доступної енергії.

#5. Енергоефективність

Підвищення енергоефективності всіх звичайних і сучасних промислових процесів для зменшення викидів і споживання енергії.

#6. Прагнення до відновлюваних джерел енергії в усіх галузях

Збільшення частки відновлюваної енергетики в глобальній суміші всіх видів енергоспоживання.

#7. Зменшіть бізнес-витрати

Забезпечте кращу продуктивність і продуктивність бізнес-процесів за менших витрат.

#8. Сприяти збереженню ресурсів

Це допомагає промисловості та домогосподарствам відповідально та ефективно використовувати природні ресурси без відходів. Він також шукатиме шляхи зменшення забруднення, відходів і споживання ресурсів.

#9. Дослідження стійких технологій

Інноваційні екологічні технології, які задовольняють потреби споживачів у всьому світі, не впливаючи на природу.

#10. Замінити старі процеси

Шукайте існуючі процеси, які завдають шкоди навколишньому середовищу, і замініть їх інноваційними процесами, які не завдають шкоди навколишньому середовищу з такою ж швидкістю, як старий процес.

#11. Виробництво від колиски до колиски

Сприяти та забезпечувати виробничі процеси, які дозволять виробляти товари, які можна переробити легше, ніж існуючі товари лише за одноразове використання, широко відомі як циклічна економіка.

Приклади реального світу

Зелене кодування

Довші комп’ютерні коди означають довший час роботи та більше споживання енергії. Тому комп’ютерники роблять ставку на зелене кодування.

Зелені коди — це невеликі алгоритми програмування, які забезпечують більше обчислень, ніж довші коди. Програмісти вважають Rust, C, C++, Java та Ada зеленими мовами кодування.

Зелені обчислення

Екологічні обчислення використовують обчислювальну потужність, апаратне забезпечення, програмне забезпечення тощо енерго- та ресурсозберігаючим способом. Він виступає за енергоефективні пристрої, апаратне забезпечення, яке можна переробити, кращий термін служби пристроїв, експертне керування живленням тощо.

Пластикові дороги

MacRebur виробляє пластикові дороги та добавки на основі пластику для покращення якості асфальту, який використовується при будівництві доріг. Він отримує пластик із навколишнього середовища, таким чином зменшуючи забруднення, спричинене одноразовими пластиками. Він не виробляє новий пластик, тому є вуглецево-нейтральним процесом.

Рослинні стіни

Green Fortune виробляє різноманітні рослинні продукти для прикраси дому та офісу. Він також виробляє стіни рослин, які розумні в зрошенні, освітленні, очищенні повітря та самовиживанні.

  Як вибрати програму для списку покупок у програмі Google Home

Джерело: greenfortune.com

Зовнішні рослинні стіни допоможуть звести до мінімуму тепло будівлі, захоплювати дощову воду для збору врожаю та забезпечать безпечне середовище існування для комах, які допомагають природі одужати.

Сонячні квіти

Smartflower Solar, бостонський інноватор і виробник відновлюваної енергії, виробляє портативні сонячні електростанції «все в одному». Ви можете використовувати інструменти DIY, щоб змінити положення сонячної станції відповідно до доступності сонячного світла.

Він виробляє від 4000 до 6200 кВт/год енергії на рік, цього достатньо, щоб утримувати домашнє господарство в США протягом 6 місяців і домашнє господарство в Європі протягом усього року.

Очищення стічних вод

Удосконалена система очищення води на основі біологічних компонентів допомагає промисловим і житловим комплексам очищати стічні води. Очищена вода настільки чиста, що ви можете повторно використовувати її безпосередньо для миття та чищення.

Сонячні дахи

Джерело: www.tesla.com/solarroof

Tesla Solar Roof поставляється з черепицею, яка за своєю суттю виробляє електроенергію від сонячного світла за допомогою вбудованих фотоелектричних елементів. Сонячна черепиця служить до 25 років, що значно мінімізує накладні витрати.

Сонячний дах може обслуговувати весь будинок і заряджати Tesla Powerwall у разі відключень і резервного живлення. З таким зеленим технологічним продуктом вам не доведеться відчувати клопоти з обслуговування спеціальних сонячних панелей, які потребують важкого обслуговування.

Переваги

 • Зелені технології та суміжні технології допоможуть нам оздоровити довкілля до такого стану, коли воно зможе підтримувати довгострокове зростання світової економіки.
 • Зменшіть навантаження на викопне паливо та ядерну енергетику та прокладіть шлях до безпечнішої та чистішої енергії, яка не шкодить природі.
 • Мінімізуйте навантаження на споживання ресурсів.
 • Створюйте більше робочих місць, суміжних підприємств і ланцюгів постачання та підтримуйте світове економічне зростання.

Далі ми обговоримо різні виклики Green Tech.

Виклики

#1. Дослідження та розвиток

Більшість екологічно чистих технологічних продуктів і концепцій перебувають у стані досліджень і розробок. Їм потрібні додаткові дослідження, щоб досягти рівня виробництва.

#2. Відсутність інвестицій

Підприємці добре знають, що глобальне потепління, танення арктичних льодів і зміна клімату обмежать прибутковість звичайних галузей. Проте інвестори недостатньо інвестують у зелені технології.

#3. Величезна Населення

Величезне населення земної кулі вимагає швидшої доставки витратних матеріалів, енергії та медичної допомоги. Він сам по собі не може задовольнити потреби постійно зростаючого населення світу.

#4. Економіка, заснована на викопному паливі

Багато економік, заснованих на викопному паливі, сприяють споживанню звичайних джерел енергії, щоб ці економіки могли підтримувати себе.

#5. Відсутність експертів

Зелені технології вимагають експертів і талантів, які можуть проводити дослідження та розробки. Навпаки, населення світу постачає здебільшого некваліфіковану робочу силу, яка не може ефективно брати участь у екологічних технологічних інноваціях.

Майбутня сфера застосування

За даними Allied Market Research, розмір ринку зелених технологій у 2020 році становив 10,32 мільярда доларів США. У тому ж звіті припускається, що до 2030 року ця галузь технологій стане 74,64 мільярда доларів США.

Більшість цих інвестицій буде спрямовано на ринки Північної Америки, Китаю та Європи. Крім того, велика частка інвестицій у зелені технології піде на такі промислові процеси:

 • Уловлювання та зберігання вуглецю
 • Глобальна індустрія відновлюваної енергетики
 • Ринок офшорної вітрової енергії
  Почніть проекти, створивши план і організувавши свій вміст

У наступні роки наступні екологічні технологічні процеси матимуть найбільше зростання, створення робочих місць і повернення інвестицій (ROI):

 • Технологія уловлювання вуглецю та зберігання його в синтетичному паливі.
 • Будівництво житлових приміщень, офісів, складів і торгових центрів практично не виділяє вуглецю протягом усього терміну служби.
 • Створення передових накопичувачів або акумуляторів для захоплення та зберігання відновлюваної енергії для використання в майбутньому.
 • Розробка водневих паливних елементів і транспортних засобів, що працюють на водневому двигуні, і впровадження їх у основну течію для скорочення до нуля викидів вуглецю та тепла від транспорту.
 • Сприяння циркулярній економіці для виробництва більш міцних і довговічних продуктів. Також використовуйте старі продукти для виготовлення інших корисних товарів і мінімізуйте відходи.

Далі ми розглянемо найкращі ресурси, щоб дізнатися про Green Tech.

Ресурси

Про кліматичні технології можна ще багато чого дізнатися. Ви можете переглянути ці ресурси для зручного навчання:

Зелені технології: як планувати та впроваджувати

Ви можете заощадити гроші та ресурси, впровадивши стійкі ІТ-рішення. Книга про зелені технології допоможе вам без зусиль вивчити екологічні ІТ від планування до впровадження.

Зрештою, ви зможете досягти зниження споживання енергії та припинити викиди токсичних елементів у природу для вашого бізнесу.

Зелені технології: посібник від А до Я

Зелені технології: Посібник від А до Я обговорює відповідальність і роль технологій у розвитку сталого навколишнього середовища. Тут також обговорюються останні інновації та випадки використання в сфері зелених технологій.

Книга охоплює статті з різних наукових ніш, таких як біохімія, нанонауки, ІТ та інженерія навколишнього середовища. Основна тема книги – управління відходами.

Зелені технології (PB)

Green Technologies (PB) розповідає про поточний розвиток у сфері зелених технологій. Він також охоплює теорії глобального потепління на фундаментальному рівні.

Зрештою, книга навчить вас розуміти екологічні технології до рівня, на якому ви зможете приймати бізнес-рішення.

Вирішення кліматичної кризи (зелені технології)

Вирішення кліматичної кризи допоможе вам зрозуміти довгостроковий вплив на навколишнє середовище передових технологій, які ми використовуємо сьогодні. У ньому також розповідається про різноманітні концепції сталого розвитку та кліматичних технологій нового покоління, які допоможуть людству створити зеленіший, чистіший і безпечніший світ.

У книзі йдеться не лише про передові чисті технології, а й про технології столітньої давності, які допомагають боротися зі зміною клімату, глобальним потеплінням тощо. Якщо ви професіонал або бізнес-менеджер, який шукає нові концепції зелених технологій, вам слід прочитати цю книгу.

Примітка автора

Зелені технології допоможуть підприємствам стабільно розвиватися в довгостроковій перспективі, коли лідери галузі та громади зрозуміють значення балансу між викидами вуглецю та скороченням вуглецю. Лише зелені технології можуть допомогти світу компенсувати свій вуглецевий слід для більш екологічного середовища.

Ви можете використовувати зелені технології для отримання прибутку як шукач кар’єри, бізнесмен або підприємець. Ви можете допомогти промисловості спланувати мінімізацію викидів вуглецю або продавати екологічно чисті технологічні продукти, готові до використання в промислових приміщеннях.

Тепер ви знаєте різні аспекти зелених технологій від визначення до реалізації та випадків використання в реальному світі. Ви також ознайомилися з деякими надійними ресурсами, щоб вивчити екологічні технології, щоб ви могли застосувати їх у своєму бізнесі чи професії.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для управління охороною навколишнього середовища та безпекою (EHS).