Що таке зв’язування каналів?

Комп’ютер може одночасно підключатися лише до однієї мережі Ethernet. Крім того, він може підключатися лише до однієї мережі WiFi. Якщо у вас є мережа Wi-Fi і мережа Ethernet, вам доведеться вибрати одну з двох, яку ви хочете використовувати. Те ж саме вірно, якщо у вас є кілька доступних бездротових і дротових мереж; ви можете вибрати лише один для підключення.

Якщо ваша мережа підтримує кілька передач, зазвичай ви можете отримати вищу швидкість від підключення за допомогою методу, який називається зв’язуванням каналів.

з'єднання каналів

З’єднання каналів

З’єднання каналів можна здійснити за допомогою з’єднань Ethernet або Wi-Fi. Канали, по яких мережа передає, зазвичай це канали 2,5 ГГц, з двох різних мереж з’єднані. Користувач, як і раніше, підключається до однієї мережі, але при з’єднанні каналів користувач отримує швидше з’єднання.

З’єднання каналів неможливо виконати з комп’ютера. Не має значення, чи використовуєте ви систему Windows чи Mac. Зв’язування каналів залежить від факторів, які не мають нічого спільного з комп’ютером, а все пов’язані зі структурою вашої мережі.

Підтримувані маршрутизатори/модеми

Щоб підключити канал, ваш маршрутизатор/модем повинен підтримувати кілька посилань для завантаження та завантаження, які надходять з одного з’єднання. Щоб дізнатися, чи це так, перегляньте його характеристики в Інтернеті. Якщо ваш маршрутизатор не підтримує з’єднання каналів, вам доведеться замінити його на такий, який підтримує.

Підтримуваний мережевий кабель

Ваш провайдер також повинен підтримувати зв’язування каналів; це означає, що він повинен мати можливість надавати вам кілька посилань для завантаження та завантаження через одне з’єднання. Більшість провайдерів можуть надавати кілька посилань, але стягують за це більше.

Сумісність з мережею та модемом

На додаток до того, що мережа та модем підтримують з’єднання каналів на індивідуальному рівні, їх конфігурації повинні відповідати одна одній. Якщо ви хочете знати вимоги щодо зв’язування каналів для вашого провайдера, запитайте їх про це. Вони скажуть вам кількість каналів завантаження та завантаження, які він підтримує та надає на вашому з’єднанні.

Потім потрібно перевірити, чи підтримує ваш маршрутизатор ці канали.

Перевага з’єднання каналів

Мережне підключення може отримувати та передавати дані через різні мережі. Більшість користувачів дотримуються мережі 2,4 ГГц. Канали можуть бути перевантаженими в час пік, і саме тут виникає зв’язування каналів. Це дозволяє користувачам одночасно передавати дані по всіх доступних каналах замість одного. Це забезпечує швидше з’єднання або стабільну та стабільну швидкість з’єднання в години пік.

Чи потрібне з’єднання каналів?

Зв’язування каналів – це не обов’язково. Кінцеві користувачі можуть обійтися швидким підключенням до Інтернету, однак, якщо ви плануєте використовувати HD або 4K медіа, наприклад Comcast або Xfinity, вам потрібно зв’язувати канали.