Що таке збірка Windows 10 Redstone

Можливо, ви прочитали слово «Redstone» біля назви збірки Windows 10. Номер збірки може змінитися, але він чомусь завжди називається Redstone. Redstone — це кодове слово, яке Microsoft використовує для збірок Windows 10, які ще не випущені. Збірка Windows 10 Redstone — це саме те; інсайдерська збірка, яка не була передана в канал випуску.

Windows 10 Redstone

Оскільки всі інсайдерські збірки Windows 10 називаються Redstone, ви можете задатися питанням, у чому сенс усього цього. Зрозуміло, що Microsoft більше не працює на Windows 7 або 8, тому будь-які збірки, незалежно від їх назви, будуть для Windows 10.

  Як встановити різні шпалери для віртуальних робочих столів у Windows 10

Microsoft дає назву своїм збіркам; він зробив те саме для Windows 7 і для Windows 10, але назва «Redstone» також означає щось інше; розгортання функції. Збірка Redstone також супроводжується числом, набагато меншим, ніж ті, які призначаються для збірок. Наприклад, збірки належать Redstone 3, Redstone 4 або Redstone 5.

Багато різних збірок буде згруповано під Redstone 3. Redstone 3 представляє останню збірку, яка стала доступною як оновлення Fall Creators. Redstone 4 охоплює збірки та функції, які з’являться в оновленні Spring Creators. А Redstone 5 вийде у жовтні 2018 року.

Чому це має значення

Якщо вам не дуже важливі нові функції, які додаються до Windows 10, ця інформація вам не корисна.

  Як відновити кеш значків у Windows 10

Якщо ви стежите за новими функціями, які будуть додані до Windows 10, незалежно від того, є ви учасником Інсайдерської програми чи ні, вам захочеться знати, коли певна функція буде доступна на каналі випуску. Слід зазначити, що функції, швидше за все, будуть поставлятися з певною збіркою, однак, якщо Microsoft вчасно не усуне недоліки, їх можна буде перенести до наступного великого випуску. Номер збірки Redstone дає нам переважно точну оцінку, але нічого не закріплено.

Кожна нова інсайдерська збірка, яку Microsoft оголошує у своєму блозі, супроводжується тим, до якої збірки Redstone вона буде входити. Це говорить вам, як довго вам доведеться чекати на функцію, а також коли ймовірно, що наступне значне оновлення функції впаде. Якщо Microsoft постачає збірку, яка запланована на наступну збірку Redstone, розумно припустити, що наближається значне оновлення функцій.

  Як легко виправити помилки Windows 10 Upgrade Assistant

Весняне оновлення для творців, також відомого як Redstone 4, за кілька днів після виходу на стабільний канал. Microsoft вже випускає Redstone 5, тобто RS5, побудований для користувачів на Skip Ahead і Fast ring.