Що таке захист від краденого пристрою для iPhone? Як це ввімкнути

| | 0 Comments| 10:19 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Увімкніть захист від викрадених пристроїв на вашому iPhone, щоб захистити ваші дані, платіжну інформацію та паролі, якщо хтось вкраде ваш пристрій.
 • Захист від викрадених пристроїв вимагає біометричної автентифікації для певних дій, наприклад доступу до паролів і кредитних карток.
 • Захист від викраденого пристрою також вводить годинну затримку безпеки для певних дій, як-от зміна пароля або вимкнення Find My.

Захист від викраденого пристрою — важлива функція безпеки в iOS, яка дозволяє захистити ваші дані, платіжну інформацію та збережені паролі, якщо ваш iPhone коли-небудь викрадуть. Дізнайтеся, як увімкнути захист від викрадених пристроїв на вашому iPhone, щоб захистити його в найгірших сценаріях.

Що таке захист від краденого пристрою в iOS?

Люди зберігають на своїх смартфонах багато конфіденційної інформації, від паролів і кредитних карток до інформації про здоров’я та дорогоцінних спогадів. Тому ризиковано, якщо хтось вкраде пароль вашого iPhone, оскільки він може змінити важливі налаштування безпеки, переглянути паролі, використовувати кредитні картки тощо.

Захист від викраденого пристрою, доступний в iOS 17.3 і новіших версіях, захищає від цього. Коли захист від викраденого пристрою ввімкнено, певні дії вимагають одного з двох ключових додаткових заходів безпеки: біометрична автентифікація та затримка безпеки.

Біометрична автентифікація

Зображення землі/Shutterstock

  InterServer робить запуск сайтів WordPress легшим, ніж будь-коли

Якщо захист від викраденого пристрою ввімкнено, такі дії, як доступ до збережених паролів у iCloud Keychain і перегляд збережених кредитних карток, вимагають автентифікації Face ID або Touch ID. Це означає, що злодій не може використовувати пароль вашого iPhone для доступу до цих функцій.

До дій, для яких потрібна біометрична перевірка, відносяться:

 • Доступ до синхронізованих паролів і ключів доступу iCloud Keychain
 • Автозаповнення дебетових і кредитних карток
 • Подання заявки на Apple Card або перегляд номера Apple Card
 • Вимкнення режиму втрати на вашому iPhone
 • Видалення всього вмісту та налаштувань
 • Переказ балансу Apple Cash

Затримка безпеки

Окрім використання Face ID або Touch ID, Stolen Device Protection також накладає одну годинну затримку для виконання певних дій, зокрема таких:

 • Зміна пароля Apple ID або вихід із системи
 • Зміна пароля iPhone
 • Увімкнення або вимкнення Face ID або Touch ID
 • Вимкнення захисту «Знайти мій» або «Викрадений пристрій».
 • Зміна довірених пристроїв, контактів для відновлення або ключа відновлення для вашого облікового запису Apple ID

Після одногодинної затримки вам доведеться знову пройти автентифікацію за допомогою Face ID або Touch ID. Відповідно до Підтримка Apple, Захист від викраденого пристрою починає діяти, коли ваш пристрій знаходиться далеко від знайомих місць, які ваш iPhone автоматично розпізнає як місця, де ви ним часто користуєтеся. Тому додаткова затримка безпеки застосовуватиметься лише тоді, коли ви перебуваєте поза цими районами.

Як увімкнути або вимкнути захист від краденого пристрою на вашому iPhone

Щоб увімкнути захист від викрадених пристроїв на вашому iPhone, переконайтеся, що на ньому встановлено iOS 17.3 або новішої версії. Після оновлення ви можете побачити запит із запитанням, чи хочете ви ввімкнути цю функцію. Якщо підказка не відображається, ви можете вручну ввімкнути захист від викрадених пристроїв на своєму iPhone.

  Вибір найкращої платформи для зберігання фотографій

Щоб скористатися функцією Stolen Device Protection, потрібно ввімкнути Face ID або Touch ID. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб налаштувати Face ID на своєму iPhone, якщо ви цього ще не зробили.

Після оновлення пристрою та налаштування Face ID або Touch ID увімкніть Stolen Device Protection, виконавши такі дії:

 • Перейдіть до Налаштування > Face ID і пароль (або Touch ID і пароль). Для доступу до меню вам буде запропоновано ввести пароль.
 • Далі прокрутіть униз, щоб знайти Захист від викраденого пристрою та торкніться Увімкнути захист під ним.
 • Автентифікуйтесь за допомогою Face ID або Touch ID, коли буде запропоновано активувати цю функцію.
 • Ви можете будь-коли вимкнути цю функцію, повторивши ті самі дії. Однак, якщо ви перебуваєте не у знайомому місці, вам буде запропоновано запустити одногодинну затримку безпеки та дочекатися її завершення, перш ніж ви зможете змінити налаштування захисту від викраденого пристрою.

  Ви можете продовжувати користуватися своїм iPhone, поки таймер веде зворотний відлік. А коли час закінчиться, ви отримаєте сповіщення про повернення до налаштувань для ще однієї біометричної перевірки.

  Якщо ви повернетеся до знайомого місця під час відліку затримки безпеки, ваш iPhone може припинити затримку раніше.

    Як заблокувати трекери у Firefox (без встановлення доповнень)

  Чи варто використовувати захист від краденого пристрою?

  Ваша рука, будь ласка/Shutterstock

  Захист від викраденого пристрою є важливою функцією безпеки iPhone, і вам слід увімкнути її, щоб захистити найважливіші дані, фінансову інформацію та налаштування безпеки, якщо ваш iPhone коли-небудь викрадуть.

  Якщо ви не ввімкнете захист від викрадених пристроїв, злодієві потрібно буде лише «переглядати», вводячи пароль вашого iPhone, щоб вкрасти набагато більше, ніж ваш пристрій. Вони можуть заблокувати ваш Apple ID та iCloud, відключити доступ до фотографій, облікових записів електронної пошти та контактної інформації, викрасти паролі до ваших найважливіших облікових записів і використовувати дані вашої кредитної картки.

  Увімкнення захисту від викраденого пристрою гарантує, що ці дії можливі лише тоді, коли ваш iPhone розблоковується вашим обличчям або відбитком пальця. Одногодинна затримка безпеки додає додатковий рівень захисту, надаючи вам важливе вікно для ввімкнення режиму втрати, перш ніж злодій зможе змінити інформацію облікового запису Apple ID або налаштування безпеки.

  Найкраще те, що вам потрібно лише один раз увімкнути захист від викрадених пристроїв на вашому iPhone (в ідеалі прямо зараз!), а потім ви можете забути про це. Вас навіть рідко будуть турбувати додаткові перевірки безпеки. Але якщо ви втратите свій iPhone, ви будете вдячні, що всі ваші дані захищені.