Що таке етичний хакерство?

Етичне хакерство визначається як будь-яка форма хакерства, під час якої відбувається санкціонована спроба отримати несанкціонований доступ до даних, програм або комп’ютерних систем. Він авторизований власником цільової системи. Це включає в себе дублювання методів, перспектив і стратегій зловмисних зловмисників. Це процес, під час якого заходи безпеки вживаються проактивно, щоб запобігти хакерам із зловмисними чи зловмисними цілями конфіденційності даних. Окрім розгляду питання про те, що таке етичне хакерство, ми також обговоримо правомірність етичного хакерства, переваги та недоліки хакерства та масштаби етичного хакерства.

Що таке етичний хакерство?

Тепер, коли ви маєте основне розуміння того, що таке етичний хакерство, давайте обговоримо його докладніше. Етичне хакерство є спланованим, законним і схваленим, оскільки воно допомагає протистояти атакам або відвертати їх. Ця практика допомагає розпізнати загрози безпеці, які можна відсортувати та усунути до того, як зловмисник матиме можливість ними скористатися. Організації, які володіють мережею або системою, дають дозвіл інженерам з кібербезпеки виконувати такі дії, щоб перевірити захист системи та розробити рішення, щоб уникнути витоку даних.

Основна мета етичних хакерів — дослідити мережу чи систему на наявність слабких місць, якими можуть скористатися злісні хакери. Етичні хакери можуть допомогти підвищити безпеку програм і систем, збираючи та аналізуючи інформацію, щоб протистояти атакам або відволікати їх.

Говорячи про приклади етичного хакерства, це, як правило, передбачає певну форму тестування на проникнення. Це спроба зламати систему, сервер, мережу, програму чи пристрій. Тестування на проникнення може включати наступне:

 • Під час зовнішнього тестування вразливі місця або ризики перевіряються так, ніби стороння людина намагається проникнути в систему. Зовнішнє тестування виявляє проблеми з потенційно неправильно налаштованими брандмауерами, слабкі місця в серверах електронної пошти, проблеми з програмами сторонніх розробників тощо.
 • Внутрішнє тестування виявляє проблеми в організації; зазвичай це пов’язано з людською помилкою. Людська помилка є загальною загрозою кібербезпеці організацій. Причиною цього може бути збій оновлення системи, слабкі паролі, шахрайство соціальної інженерії, ризик фішингу тощо. Етичні хакери шукатимуть потенційні ризики та вразливості безпеки.

 • Тестування веб-додатків — це тип етичного хакерства, який виявляє проблеми з додатками та веб-сайтами. Це може викорінити потенційні порушення безпеки веб-сайтів і програм до їх розгортання.

Чи законний етичне хакерство?

Так, етичне хакерство є законним, якщо воно має дозвіл власника знаходити недоліки та вразливі місця системи та надавати рішення для її покращення. Це запобігає подальшій шкоді системі, яку інакше можуть завдати хакери. Люди цієї професії проникають у систему як зловмисники, але замість того, щоб викрасти інформацію чи завдати шкоди, вони повідомляють про вразливі місця та ризики системи та розробляють рішення, щоб уникнути витоку даних. Коли вашу цифрову систему зламано етично, це дає вам уявлення про надійність ваших паролів, брандмауерів, протоколів тощо.

Фотографія The Digital Artist на Pixabay

Які переваги та недоліки етичного хакерства?

Поки мета о сертифіковані етичні хакери полягає в тому, щоб захистити компанії від кібератак, як переваги, так і недоліки. Дізнавшись, що таке етичний хакерство та чи законний етичний хакерство, прочитайте нижче про переваги та недоліки етичного хакерства.

Переваги

 • Це дозволяє нам вживати превентивних заходів проти хакерів, надаючи постійні оцінки.
 • Крім того, він допомагає протистояти порушенням безпеки, надаючи рішення для вразливостей.
 • Крім того, це допомагає побудувати систему, яка уникає будь-яких атак і проникнень хакерів і протистоїть їм.
 • Етичний хакерство допомагає виявити та закрити відкриті діри в системі чи мережі.
 • Це допомагає визначити слабкі місця системи або мережі, які можна легко дослідити та вирішити за допомогою тестування на проникнення.
 • Крім того, це допомагає клієнтам та інвесторам довіряти вашій організації, якщо безпека даних і системи добре підтримується.

Недоліки

 • Найнявши професіоналів, які знаються на хакерстві, витрати компанії зростуть.
 • Ця техніка, якщо потрапить у чужі руки, може поставити під загрозу чиєсь приватне життя.
 • Крім того, це також порушує роботу системи.
 • Він може пошкодити дані або файли організації.
 • Професіонали, які захоплюються хакерством, можуть використовувати важливі дані та інформацію, які вони отримали та зібрали, у зловмисних цілях.

Яка різниця між етичним хакерством і кібербезпекою?

Фото Піта Лінфорта на Pixabay

 • Кібербезпека — це широкий термін, який охоплює різні методи безпеки, з іншого боку, етичне хакерство є частиною кібербезпеки.
 • У сфері кібербезпеки основна увага приділяється тому, як захистити мережу або систему, тоді як в етичному хакерстві увага приділяється тому, як атакувати систему або мережу. захистити мережу
 • Кібербезпека в основному має справу з протидією зловмисним діям шляхом вирішення проблем безпеки для захисту даних і системи, тоді як Етичний хакерство шукає недоліки та вразливі місця системи та повідомляє про це власнику.
 • У сфері кібербезпеки проводиться регулярне технічне обслуговування, щоб переконатися, що система безпеки оновлюється, з іншого боку, у випадку етичного хакерства проводиться регулярне тестування системи, щоб виявити наявні в ній недоліки та вразливості, щоб можна було вирішити проблеми.
 • Кібербезпека надає такі професії, як SOC Engineers, аналітики з кібербезпеки, CISO тощо. Основні ролі етичних хакерів включають тестувальників проникнення та менеджерів із безпеки.
 • Кібербезпека займає захисну позицію, а Етичний хакерство – наступальну.
 • Кібербезпека виявляє проблеми та захищає систему чи мережу від порушень безпеки. Етичний злом проводить дослідження мережі чи системи на наявність слабких місць, якими можуть скористатися злісні хакери.

Чому етичне хакерство має важливе значення для кібербезпеки?

Етичне хакерство відіграє важливу роль, коли справа доходить до розпізнавання загроз безпеці, які можна відсортувати та усунути до того, як зловмисник матиме можливість ними скористатися. Тому його значення в кібербезпеці є суттєвим. Його стратегії та методи тестування представляють проактивний стратегічний підхід до контролю, управління та уникнення кібератак і ризиків. Загалом це допомагає організаціям стати жертвами та зіткнутися з руйнівними наслідками.

Який обсяг етичного хакерства?

Етичне хакерство є важливим компонентом оцінки ризиків, боротьби з шахрайством тощо. Він використовується для тестування на проникнення для виявлення ризиків і вразливостей, а також висвітлює діри в системах або мережах, щоб вживати превентивних дій проти атак.

 • Сфера етичного хакерства передбачає дивовижні кар’єри з різноманітними можливостями. Це важливий аспект методу безпеки кожної організації, оскільки сьогодні традиційних методів кібербезпеки недостатньо для кожної компанії.
 • Організації наймають етичних хакерів для пошуку будь-яких вразливостей або ризиків, які можуть існувати в мережі, і пошуку рішень для їх усунення. Вони також можуть стати частиною урядових організацій, а також приватних фірм як експерти з кібербезпеки.
 • Також було помічено, що багато етичних хакерів були найняті такими компаніями, як Airtel, HCL, Reliance, Mahindra, TCS і IBM.
 • Крім того, етичні хакери також користуються великим попитом серед Агентства національної безпеки та Федерального бюро інформації.
 • Крім того, є багато організацій, які наймають їх для перевірки своїх систем і тестувальників безпеки.

***

Етичні хакери діють як корпоративні месії, які захищають організацію за допомогою зброї етичного злому. Це є, і більше того, через кілька років стане важливим для захисту від цифрових загроз. Через це багато закладів розпочали курси з кібербезпеки. Окрім питання про те, що таке етичний хакерство, тепер ви, напевно, зрозуміли масштаби етичного хакерства та важливість цієї кар’єри, яка в майбутньому обов’язково зростатиме. Сподіваюся, вам сподобалося прочитати нашу статтю. Продовжуйте перевіряти нашу сторінку, щоб отримати більше такої інформації, і залишайте свої пропозиції та запити нижче.

  Як створити більше місця для оновлення iPhone або iPad