Що таке електронна адреса Me.com?

| | 0 Comments| 12:52 PM
Categories:

З часом вибір змінюється! Саме це сталося з електронною адресою Me.com. Якщо ви є користувачем Apple з 2012 року, ви знаєте, що Apple скасувала всі служби, пов’язані з адресою електронної пошти Me.com. Раптова відмова викликала велике замішання серед користувачів Apple, які придбали пакет MobileMe безпосередньо перед тим, як Me.com офіційно припинив свої послуги. Служба підтримки Apple оголосила про серйозні зміни щодо служб електронної пошти @icloud.com, електронної адреси Me.com і електронної адреси @mac.com. Ця стаття розібрала різницю між @ME та @iCloud. У цьому технічному посібнику ви отримаєте докладні та точні відповіді на всі ваші можливі запитання щодо того, що таке обліковий запис @ME і чи можете ви взагалі отримати адресу електронної пошти Me.com. Залишайтеся з нами, щоб розгадати всі можливі наслідки, до яких привело нас необдумане рішення Apple!

Що таке електронна адреса Me.com?

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, що пояснюють, що таке адреса електронної пошти Me.com і різницю між @ME та @iCloud.

Що таке обліковий запис @ME?

Перше питання, на яке ми повинні відповісти, це що таке обліковий запис @ME? Отже, обліковий запис @ME складається з електронної адреси Me.com, яка є частиною раніше функціонуючої поштової служби Apple. У 2012 році Apple офіційно припинила роботу служби MobileMe, і вона більше не доступна для користувачів. Ця раптова зміна спричинила значний сплеск, оскільки існуюча адреса електронної пошти Me.com все ще працює як ідентифікатори електронної пошти. Однак Apple дала зрозуміти, що вони можуть функціонувати як псевдонім основної електронної адреси Apple, тобто iCloud.com. Сподіваємося, ви дізналися, що таке обліковий запис @ME.

Що таке електронна адреса Me.com?

Електронна адреса Me.com тепер є псевдонімом електронної пошти в пошті Apple iCloud. Вам потрібно налаштувати основну адресу електронної пошти iCloud, лише після цього ви зможете створювати псевдоніми електронної пошти. Можна створити до трьох псевдонімів електронної пошти. Згідно зі службою підтримки Apple, коли ви будете готові створити або отримати псевдоніми електронної пошти, ви зможете використовувати їх для надсилання та отримання пошти на будь-якому пристрої, на якому запущено поштові служби iCloud. Адреса електронної пошти Me.com з’явилася з 2008 по 2012 рік як частина поштових служб Apple. Apple припинила його роботу, і тепер це просто псевдонім електронної адреси iCloud. Хоча цікавим аспектом адреси електронної пошти Me.com є те, що користувач Apple, який створив обліковий запис iCloud до 19 вересня 2012 року, також міг мати доступ до адрес електронної пошти iCloud і Me.com одночасно.

  Переглядайте кешовані зображення з усіх веб-браузерів на вашому ПК в одному місці

Що за електронна пошта Me.com?

Наразі Me.com є псевдонімом електронної пошти основного облікового запису iCloud.com. У 2012 році Apple припинила роботу сервісу MobileMe, і тому сервіс електронної пошти Me.com також був раптово закритий.

Як отримати електронну адресу Me.com?

Ви більше не можете отримати адресу Me.com. Apple закрила сервіс MobileMe. Користувачі Apple, які не реєструвалися в службах iCloud до 2012 року, не можуть отримати адресу електронної пошти Me.com. Тепер нові користувачі Apple можуть мати доступ лише до сервісів iCloud.

Чому у вас адреса електронної пошти @ME?

Знову 2012 рік тут є ключовим! У вас може бути адреса електронної пошти @ME, яка вже зареєстрована під вашим іменем, якщо ви вибрали послуги Apple до 2012 року. Однак ви можете використовувати адресу електронної пошти Me.com, щоб надсилати або отримувати електронні листи замість того, щоб надсилати їх через iCloud.com. Усі електронні листи зберігатимуться в Apple iCloud. Отже, не буде жодної різниці у використанні псевдоніма електронної пошти замість основної електронної пошти.

Примітка. Якщо у вас була адреса електронної пошти Me.com до 2012 року, ви не можете змінити її зараз. Тепер вона розпізнається як псевдонім електронної пошти iCloud.com, яка є єдиною основною електронною адресою, яку використовує Apple. Тому ви можете вимкнути адресу електронної пошти Me.com або видалити її назавжди. Після видалення ви не зможете створити нову адресу електронної пошти за допомогою Me.com. Щоб перевірити, чи працює ваша стара адреса електронної пошти Me.com, виконайте наведені нижче дії.

Чи можете ви змінити свою електронну адресу @ME?

Ні, ви не можете змінити електронну адресу @ME. Оскільки Apple закрила всі облікові записи Me.com, ви не можете змінити адресу електронної пошти Me.com. Тим не менш, ви можете змінити повне ім’я для псевдоніма або власної доменної адреси. Ви також можете змінити мітку для псевдоніма!

  Як вимкнути автоматичне блокування на iPhone

Примітка. Майте на увазі, що ви не можете видалити або вимкнути основну адресу iCloud Mail, оскільки це домен електронної пошти за замовчуванням в Apple. Ви не можете використовувати псевдонім електронної пошти для створення окремого Apple ID. Псевдонім електронної пошти, наприклад @me.com і @mac.com, не можна перетворити на основну адресу iCloud Mail.

Тепер давайте подивимося різницю між @ME та @iCloud.

Яка різниця між @ME та @iCloud?

@ME був частиною сервісу MobileMe, запущеного Apple до 2012 року. Apple закрила всі сервіси MobileMe у 2012 році, тому зрештою Me.com також різко розпався. У ці дні Me.com все ще намагається не відставати як псевдонім електронної пошти облікового запису iCloud. Служби iCloud спеціально розроблені для функцій Apple, таких як хмарне сховище, де зберігаються зображення, документи, нотатки, паролі та інші важливі дані користувача. Він оновлюється на всіх пристроях, які використовують служби iCloud. Якщо ви активно використовуєте iCloud, ви можете поділитися своїми даними з іншими користувачами в iCloud. Ви також можете використовувати функцію резервного копіювання iCloud на своєму iPhone, iPad або iPod. Після реєстрації в iCloud ви отримаєте безкоштовний основний обліковий запис електронної пошти, тобто iCloud.com, і 5 ГБ безкоштовного сховища. Щоб отримати додаткові функції, вам потрібно буде підписатися на iCloud+.

Різниця між @ME та @iCloud полягає в тому, що це два різних псевдоніми електронної пошти. Крім того, Apple надає вам можливість продовжити використовувати стару адресу електронної пошти MobileMe або нову адресу електронної пошти iCloud.com. Тим не менш, ви отримуватимете всі електронні листи в ту саму папку “Вхідні”.

Як виглядає електронна адреса Apple?

iCloud.com є офіційною електронною адресою Apple. Ідентифікатор електронної пошти Apple виглядає так: [email protected]

Чи працюють @MAC-адреси електронної пошти?

Так, якщо станом на 9 липня 2008 року у вас була робоча адреса електронної пошти @mac.com, вона працюватиме як псевдонім електронної адреси iCloud. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, що таке обліковий запис @ME.

  Використовуйте рецепти для створення випадкових паролів, які вам не потрібно буде запам’ятовувати [Paid]

Як створити нову адресу електронної пошти Mac?

Ви не можете створити нову електронну адресу Mac, оскільки iCloud є офіційною електронною адресою для всіх пристроїв Apple. Натомість можна ввімкнути псевдонім електронної пошти mac.com. Нижче наведено кроки для створення Apple ID. Ваш iCloud автоматично генерується після створення вашого Apple ID. Виконайте наступні дії, щоб створити свій Apple ID і відкрити обліковий запис iCloud замість адреси електронної пошти Me.com.

1. Відвідайте Сторінка входу в iCloud у вашому браузері.

2. Натисніть «Створити Apple ID» унизу сторінки, як показано нижче.

3. Введіть своє ім’я та прізвище, КРАЇНУ/РЕГІОН і дату народження.

4. Потім прокрутіть униз і введіть потрібний Apple ID, який ви хочете встановити.

Примітка. Ви можете встановити будь-яку свою електронну адресу як Apple ID.

5. Введіть і підтвердьте потрібний пароль у відповідних полях, як показано нижче.

6. Встановіть таємні запитання та відповіді для свого Apple ID у відповідних полях, як показано нижче.

7. Якщо хочете, виберіть потрібні поля «Отримати», щоб дозволити Apple надсилати вам інформацію про оновлення Apple, оголошення та різні рекомендації.

8. Введіть символи коду, відображені на зображенні поруч, і натисніть «Продовжити».

9. Введіть 6-значний код підтвердження в поле, яке ви отримали в електронному листі на адресу електронної пошти, яку ви вказали як свій Apple ID.

10. Натисніть «Продовжити».

11. Прийміть вікно та спливаюче вікно «Умови використання», як показано нижче.

12. Нарешті натисніть «Почати використання iCloud», щоб відкрити щойно створений обліковий запис iCloud.

Буде створено вашу електронну адресу iCloud.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, що таке адреса електронної пошти Me.com і яка різниця між @ME та @iCloud. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.