Що таке електричний моноцикл (EUC)?

| | 0 Comments| 10:25 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Електричні моноколеса революціонізують транспорт завдяки своєму футуристичному дизайну та екологічності, забезпечуючи унікальні та веселі враження від їзди.
  • Вони живляться від електродвигуна та батареї, що усуває необхідність крутити педалі та полегшує подорожі на короткі відстані, не докладаючи додаткових зусиль.
  • Електричні моноколеса практичні для різних цілей, у тому числі для міських поїздок, подолання проблем з паркуванням і дослідження пересіченої місцевості, водночас пропонуючи такі функції, як підвіска, мобільність і технологія самобалансування.

Завдяки футуристичному дизайну, екологічності та унікальній функціональності електричні моноколеса революціонізують спосіб пересування людей.

Але що таке електричний моноцикл і чи безпечно їздити на одному з цих одноколісних чудес для звичайних людей?

Як працюють електричні моноколеса?

Електричний моноцикл — це персональний електричний транспортний засіб (PEV), призначений для використання одним водієм. Його також називають електричним моноколесом через його одноколісну конструкцію. Електродвигун приводить в дію електричний моноцикл, тому вам не потрібно крутити педалі. Хоча педалі доступні з боків колеса, вони використовуються для того, щоб водій стояв на них. Потім водій може контролювати рух транспортного засобу, траєкторію та рівновагу за допомогою рухів свого тіла.

Головна відмінність електричного моноколеса від звичайного полягає в тому, що електричні моноколеса приводять у дію електродвигун і акумулятор замість ваших м’язів. Це означає, що вам не потрібно напружувати м’язи, обертаючи педалі. Хоча любителі фітнесу можуть вважати це обманом, це полегшує завдання людям, які хочуть подорожувати на короткі відстані, не докладаючи додаткових зусиль.

Автор зображення: В русі

Електричний моноколесо спирається на вбудовану материнську плату, оснащену гіроскопами для вимірювання та регулювання різних кутів, наприклад переднього, заднього, лівого та правого. Гіроскопи відіграють вирішальну роль у підтримці рівноваги, збільшуючи або зменшуючи швидкість двигуна, щоб компенсувати будь-які зсуви кута та запобігти спотиканню моноколеса під час їзди. Цей спосіб самобалансування називається гіростабілізацією.

  Універсальний додаток для фотографій пропонує редагування в реальному часі, фільтри та текст

Електричний моноцикл досить розумний і відчуває рухи, щоб працювати. Якщо ви хочете зупинити моноцикл, ви можете зробити це, просто нахилившись назад, що змінить ваш кут таким чином, що гіроскоп визначить і накаже двигуну сповільнити та зупинитися.

Навіть колеса моноколеса мають міцну конструкцію, що означає, що їх можна використовувати на різних місцевостях, наприклад, на засніжених трасах, мокрих під дощем дорогах або навіть на злегка вибоїстих вулицях. Хоча термін служби батареї залежить від багатьох факторів, моноколесо зазвичай працює кілька годин на одному заряді. Коли батарея розрядиться, її можна підключити на ніч, і вранці вона буде повністю заряджена.

Наприклад, у нашому огляді InMotion V12HT було виявлено, що для заряджання EUC потрібно близько дев’яти годин, тоді як InMotion v13 Challenger заряджається від 0 до 100% приблизно за шість годин, якщо ви використовуєте один зарядний пристрій на 5 А, і половину цього часу, якщо використовуєте два. зарядні пристрої. Хоча це може здатися чималим, він відносно швидкий порівняно з іншими моделями моноколес.

Незважаючи на те, що для його роботи потрібно невелике навчання, як тільки ви його освоїте, моноколесом стане легко маневрувати та дозволить отримати задоволення від їзди.

Хто може використовувати електричні моноколеса?

EUC можуть стати в нагоді з багатьох практичних причин. Здебільшого вони використовуються для подорожей на короткі відстані в міських або заміських умовах. Ними також можуть користуватися люди, які мають проблеми з паркуванням, оскільки їх можна легко переносити та зберігати в шафі чи шафці. Екосвідомі люди, які хочуть, щоб їхній вуглецевий слід був якомога меншим, також знайдуть EUC привабливою перспективою. Хоча електромобілі та велосипеди також відповідають цій конкретній вимозі, навіть найдешевші електромобілі можуть бути дуже дорогими порівняно з моноколесом.

Крім того, люди, які живуть у пересіченій місцевості, вважають EUC корисними для підйому на пагорби та їзди по нерівних дорогах. Звісно, ​​моноцикл стане вашим найкращим супутником, якщо ви любите пригоди та веселі прогулянки!

  Як користуватися своїм iPhone під час телефонного дзвінка

EUC є законними в більшості штатів США, і жителі цих штатів можуть ними вільно користуватися. У деяких штатах, як-от Аляска чи Алабама, для використання цих транспортних засобів потрібні спеціальні права. На Гаваях ви повинні зареєструвати свій EUC у місцевій мерії.

Однак є кілька місць, де EUC є незаконними, зокрема Нью-Йорк і Каліфорнія. Це пояснюється тим, що їзда на PEV з двигуном понад 1000 Вт вважається ризиком для безпеки в цих місцях, а двигуни EUC можуть досягати 2000 Вт.

Особливості електричного моноколеса

EUC має багато функцій, які роблять його практичним транспортним засобом для водіїв:

  • Підвіска: нерівності на дорозі чи незначні стрибки нейтралізуються амортизаторами пневматичної або пружинної підвіски на нових моноциклах. Це гарантує, що ваша поїздка буде плавною та комфортною навіть на пересіченій місцевості.
  • Акумулятор: літій-іонні акумулятори приводять в рух електродвигун моноколеса. Вони перезаряджаються, а також використовуються для живлення освітлення та панелі керування. Автор зображення: В русі
  • Портативність: одноколісні велосипеди розроблені як надзвичайно легкі та компактні, тому їх можна зберігати та переносити без клопоту, коли ви на них не їздите. Деякі моделі важчі, але оснащені вбудованими підставками, тому їх можна легко паркувати.
  • Технологія самобалансування: щоб зберегти рівновагу та запобігти падінню водія, моноколеса використовують передову технологію самобалансування. Це та сама технологія, яка використовується в самобалансуючих ховербордах або сігвеях. Автор зображення: В русі
  • Шини: більшість моделей одноколісних велосипедів використовують вуличні шини шириною приблизно від 2,125 до 3 футів. Однак, пам’ятаючи про бездоріжжі, такі як трава, гравій, багнюка та бруд, деякі моделі використовують вузлуваті позашляхові шини для покращення зчеплення.
  • Швидкість і запас ходу: Максимальна швидкість, яку може досягти моноколесо, залежить від його моделі. У той час як деякі моделі вищого класу можуть розвивати швидкість до 90 км/год або вище, більшість зазвичай працює в межах 20 км/год. Запас ходу також залежить від різних факторів, що впливають на ємність акумулятора, але ви можете розраховувати приблизно на 20-200 км на одному заряді.
  Де найкраще місце для розумного динаміка в кімнаті?

Ці загальні характеристики роблять EUC розумним вибором з практичних та економічних причин. Різні моделі EUCs мають додаткові функції, які роблять їх кращими та розумнішими за останню модель. Наприклад, InMotion V11 EUC має двигун потужністю 2200 Вт. У нашому огляді InMotion V11 EUC ми виявили, що його акумулятора вистачає на цілий день, а також він оснащений подвійним зарядним портом, вбудованою системою охолодження та кнопкою відключення обертання, щоб тимчасово вимкнути двигун.

Автор зображення: В русі

Скільки коштує EUC?

Вартість електричного моноколеса може значно відрізнятися залежно від таких факторів, як марка, характеристики та характеристики. Ціни на моделі початкового рівня можуть починатися приблизно з 500 доларів, тоді як високоякісні або спеціалізовані електричні моноколеса з розширеними функціями можуть варіюватися від 1000 до понад 2000 доларів. Важливо враховувати такі фактори, як термін служби батареї, потужність двигуна, якість збірки та додаткові функції, визначаючи, який електричний моноколесо вибрати. Ціни також можуть змінюватися з часом у міру появи нових моделей і розвитку технологій.

Електричні одноколісні велосипеди — це майбутнє поїздок

Електричні моноколеса — це універсальна та економічна інвестиція. Якщо ви добираєтесь лише на короткі відстані та маєте обмежений бюджет, електричні моноколеса повинні бути вашим вибором. Вони мають багато функцій, які роблять їх практичним і дуже адаптованим транспортним засобом.

Хоча для того, щоб освоїти речі, потрібна певна практика, функції самостабілізації автомобіля гарантують, що ви впораєтеся з ним миттєво. Акумуляторні батареї довговічні, а швидкість теж завидна для автомобіля персонального класу.