Що таке гра Connections від NYT і як у неї грати?

Ключові висновки

 • Connections — щоденна логічна головоломка від The ​​New York Times. Грати в неї надзвичайно просто, але освоїти її надзвичайно складно.
 • Щоб грати в Connections, вам потрібно розмістити 16 слів у групи по чотири на основі їхніх спільних зв’язків.
 • Незалежно від того, досягли ви успіху чи невдачі, ви можете поділитися своїми результатами, щоб брати участь у дружньому змаганні з іншими людьми.

Гра Connections від New York Times, як і раніше Wordle, є онлайн-грою, у яку щодня грає багато людей. Але що таке Connections? Як ви граєте в Connections? І що вам потрібно знати про Connections, перш ніж зануритися?

Що таке гра Connections від New York Times?

Connections — це щоденна логічна головоломка, створена та підготовлена ​​New York Times. У неї можна грати онлайн безкоштовно, відвідавши веб-сайт Connections на комп’ютері чи мобільному пристрої. Або ви можете грати на ньому додаток New York Times Gamesде розміщено всі різноманітні ігри видання.

New York Times пропонує кросворди з 1942 року. Але в останні роки NYT представив ширший спектр ігор. До них належать Spelling Bee, Letter Boxed, Tiles, Vertex і Wordle. Останнє є феноменом, який породив незліченну кількість альтернатив і побічних продуктів Wordle.

У 2023 році New York Times запустила Connections. З тих пір ця гра набула популярності завдяки тому, що в неї просто грати, але важко освоїти. Основні правила достатньо прості, щоб їх зрозумів кожен, але справді досягти успіху в грі день у день може бути складним завданням.

  Як вибрати та закрити кілька вкладок Chrome або Firefox одночасно

Як грати в гру Connections від NYT

Щоб зіграти в Connections, спершу відвідайте веб-сайт Connections або відкрийте програму New York Times Games, якщо її встановлено.

Веб-сайт New York Times іноді запропонує вам зареєструватися або підписатися, щоб грати в Connections. Але це зовсім необов’язково. Якщо ви хочете грати в Connections безкоштовно, просто оновіть сторінку.

Натисніть «Відтворити», і після екрану-заставки, який розповідає, як грати в Connections, ви зіткнетеся зі стіною з 16 слів.

Ідея гри полягає в тому, щоб розмістити ці 16 слів у групи по чотири на основі зв’язку між ними. Я кажу «з’єднання», тому що деякі слова мають багато схожості. У кожному конкретному випадку потрібно знайти правильний.

Знайдіть подібності та відмінності між словами — і спробуйте знайти першу групу з чотирьох. Коли ви впевнені, що ідентифікували його, виберіть кожен на екрані та натисніть «Надіслати». Якщо ви передумали після вибору чотирьох, ви можете клацнути його ще раз, щоб скасувати вибір, або натиснути кнопку «Скасувати вибір усіх» під головоломкою, щоб стерти дошку.

Якщо групування правильна, слова перемістяться вгору гри, а смужка змінить колір. Групи мають кольори, щоб вказати рівень складності, із зеленим у верхній частині; потім жовтий, синій і фіолетовий у такому порядку. Але вам не потрібно отримувати їх у такому порядку — вам просто потрібно їх отримати, і крапка.

Якщо ви помилитесь у групуванні в будь-який момент, вибір слів буде автоматично скасовано, і ви втратите одне зі своїх чотирьох життів. NYT називає це помилками, і ви можете побачити, скільки помилок у вас залишилося під пазлом.

  Що таке Reddit Karma і як її отримати?

Продовжуйте вгадувати групи, доки не заповните всю дошку та завершите головоломку Connections на цей день, або у вас не закінчаться життя. У будь-якому випадку вам доведеться зачекати до півночі за вашим місцевим часовим поясом, перш ніж наступна головоломка стане доступною.

Як поділитися своїми результатами підключення з іншими

Щоб поділитися своїми результатами, відсвяткувати успіх чи визнати невдачу, натисніть кнопку «Поділитися своїми результатами», яка з’явиться, коли ви закінчите гру. Ділитися своїми результатами – це спосіб брати участь у дружньому змаганні з іншими, хто також грає у Connections щодня.

На настільному комп’ютері результати копіюються в буфер обміну. Потім ви можете вставити їх в електронний лист або на свій улюблений сайт у соціальних мережах. На мобільному телефоні це також копіює ваші результати в буфер обміну для вставлення. Однак вам також буде надано декілька способів поділитися ним безпосередньо залежно від того, які програми ви встановили на своєму пристрої.

Ваші результати Connections за цей день представлені у вигляді кольорових квадратів. Це гарантує, що ви не зіпсуєте гру нікому ще, розкривши слова чи групи, до яких вони мають потрапити.

Якщо вам не подобається Connections, є багато інших мобільних ігор для двох гравців, у які можна пограти з друзями чи незнайомцями.

Речі, які вам потрібно знати про підключення, перш ніж грати

Перш ніж почати грати в Connections, ви повинні зрозуміти кілька речей:

 • Щодня з’являється нова гра Connections. Це втішає, враховуючи, що є ймовірність, що в деякі дні вам не вдасться її вирішити. Якщо вам не вдасться, просто зачекайте, доки він оновиться, і повторіть спробу.
 • Новий Connections виходить опівночі у вашому часовому поясі. Якщо ви хочете уникнути спойлерів/відповідей, уникайте пошуку Connections до того, як ви зіграли того дня.
 • Деякі дні будуть складнішими за інші. Ваші шанси на успіх чи невдачу залежать від вибору слів і вашого знання предметів.
 • Ви можете грати в ту саму головоломку Connections кілька разів. Якщо ви не ввійшли в ігровий додаток NYT, ваша спроба зберігається лише локально. Це означає, що ви можете повторити спробу або в анонімному вікні веб-переглядача, або на іншому пристрої.
 • Частина задоволення полягає в тому, щоб поділитися своїми результатами з іншими людьми. Дуже легко поділитися своїми оцінками з іншими, і якщо вони також поділяться своїми, ви можете влаштувати дружнє змагання.
 • Кольори розкриваються лише після того, як ви правильно вгадали. Але ви можете виявити, що спочатку розгадаєте фіолетові чи сині лінії (які мають бути найскладнішими).
 • Кожна головоломка має лише одне рішення, і ви повинні правильно його розв’язати, щоб прогресувати. Є слова, які можна віднести до кількох категорій, але це навмисно.
 • Connections курують редактори за допомогою Оксфордського словника англійської мови. Однак, оскільки «Нью-Йорк Таймс» є американським виданням, у вибраних темах існує упередженість США.
 • Кожна головоломка Connections архівується. Ан неофіційний архів Connections дозволяє грати в головоломки, які ви могли пропустити, коли вони були в прямому ефірі на веб-сайті New York Times.
  Відчуйте новий рівень гравірування з першим у світі розумним лазерним гравером: AlgoLaser Delta 22W

Connections стала однією з кількох ігор, у які я граю щодня. Поряд із Wordle та міні-кросвордом, він пропонує як веселу розвагу, так і дружнє змагання з моїм партнером. На жаль, у всьому перерахованому вона мене взагалі обіграє.