Що таке гаманець Microsoft Edge?

| | 0 Comments| 2:27 AM
Categories:

Веб-браузер Microsoft Edge має досить зручну функцію для онлайн-покупців і тих, хто хоче більше контролювати, як вони взаємодіють з Інтернетом. Однак це не те, про що знають усі. Коли ви знаєте, де знайти гаманець Microsoft Edge, його легко налаштувати та ще легше використовувати.

Як знайти гаманець Microsoft Edge

Незалежно від того, де ви перебуваєте в браузері Edge, ваш гаманець Microsoft Edge Wallet легко доступний із зображення профілю у верхньому лівому куті. Таким чином, вам не доведеться повертатися на головну сторінку, щоб знайти цей інструмент. Просто торкніться значка свого облікового запису.

Тут ви можете побачити обліковий запис, який ви зараз використовуєте, а також будь-які підключені облікові записи з вашим гаманцем посередині. Найбільшою особливістю вашого гаманця з цього перегляду є баланс Microsoft Reward Points (бали, які ви заробляєте, переглядаючи веб-сторінку за допомогою Edge, щоб витратити на бонуси в Інтернеті). Однак у Edge Wallet є набагато більше, ніж це.

З цього самого перегляду ви також можете перейти безпосередньо до трьох основних компонентів вашого Edge Wallet: методів оплати, паролів та особистої інформації. Усе це позначено піктограмами праворуч від слова Wallet, щоб ви могли переміщатися ними безпосередньо. Ви також можете натиснути слово Wallet, щоб побачити все, що може запропонувати ця функція.

  10 простих способів видалення програм на Mac

Що може зробити ваш гаманець Microsoft Edge?

Ваш гаманець Edge Wallet може багато чого, зокрема керувати паролями та способами оплати, бонусними балами й онлайн-купонами, а також навіть допомогти вам спланувати наступну подорож. Хоча деякі люди, ймовірно, ніколи не скористаються деякими функціями, які містяться в їх Edge Wallet, інші можуть стати в нагоді щодня.

1. Керуйте своїми бонусними балами Microsoft

На домашній сторінці вашого гаманця ваші бали Microsoft Rewards отримують досить велику плитку у верхній частині сторінки. Ця плитка має дві менші кнопки: Викупити та Отримати нагороди.

 • Використовувати: ця кнопка передає вас до вибору нагород для переведення в готівку ваших бонусних балів. Ви заробляєте ці бали пасивно, коли переглядаєте веб-сторінки.
 • Заробляйте нагороди: ця кнопка веде до додаткових можливостей заробити більше балів, наприклад до тестів.
 • Microsoft Cashback: на цій панелі показано, скільки у вас доступних знижок, які ви отримуєте, купуючи певні товари онлайн у партнерів Edge.
 • Отримати гроші: за допомогою цієї кнопки можна отримати доступний кешбек.
 • Пропозиції повернення грошей: Ця кнопка переведе вас до продавців-учасників і акцій. Щоб дізнатися ще більше про програми Microsoft Rewards і Cashback, виберіть Мої пропозиції в меню стовпця в лівій частині екрана.

2. Керування методами оплати, членством і паролями

Під цими плитками інша плитка містить кнопки для способів оплати, членства та паролів.

 • Способи оплати: ця кнопка дозволяє переглядати будь-які методи оплати, які вже зберіг Edge, а також додавати інші картки.
 • Налаштування платіжної картки: ці інструменти дозволяють налаштувати, чи Edge автоматично зберігатиме способи оплати, налаштувати «швидку перевірку» тощо.
 • Членство: це інструмент для керування винагородами туристичного клубу. Виберіть свій клуб зі спадного меню, введіть свій номер членства, і ви ввійшли. Це дає вам змогу відстежувати ваші винагороди в Edge і може полегшити вам отримання винагород, коли ви робите покупки в Інтернеті за допомогою облікового запису Edge.
 • Паролі: на цій панелі ви можете керувати паролями, які зберігає Edge, щоб вам було легше переміщатися в Інтернеті. Сьогодні це один із найпотужніших інструментів для контролю вашої цифрової ідентичності в Інтернеті.
 • Переглянути все в паролях: ця кнопка показує, як корпорація Майкрософт оцінює безпеку ваших паролів, і навіть чи може бути якийсь із них зламаний. Ви можете додавати паролі під час використання, але ця функція також дозволяє додавати паролі заздалегідь.
 • Паролі та особиста інформація: ці інструменти дозволяють керувати іншою особистою інформацією, зокрема адресами доставки та номерами телефонів. Вони допомагають Edge автоматично заповнювати цю інформацію, коли ви робите покупки або налаштовуєте нові облікові записи в Інтернеті.
  Як виявити рецепти на веб-сторінці [Chrome]

3. Керуйте квитками

Під «Членством» у меню стовпця ліворуч виберіть «Квитки», щоб переглянути квитки, які ви придбали через Bing Travel. Це може допомогти вам переконатися, що ваша поїздка спланована з одного кінця до іншого, переконавшись, що у вас є всі необхідні квитки, але перегляд їх усіх в одному місці також допоможе вам спланувати деталі між цими квитками.

Використовуйте опцію «Пожертвування» в колонці ліворуч, щоб пожертвувати на благодійність. Ви можете використовувати баланс у своєму Wallet, введені способи оплати або бали винагороди.

Корпорація Майкрософт представляє добірку пропонованих благодійних організацій, але ви також можете скористатися панеллю пошуку у верхній частині сторінки, щоб знайти свою улюблену благодійну організацію. Edge також відстежує ваші пожертви з часом.

  Як змінити пароль точки доступу iPhone

Як налаштувати свій досвід роботи з гаманцем Microsoft Edge

Нижня опція цього стовпця меню ліворуч визначає спосіб доступу до налаштувань вашого Edge Wallet. Це єдина панель керування для доступу до налаштувань, які індивідуально доступні на інших сторінках функцій гаманця.

Якщо в цій статті описано інструменти, які вам подобаються, і інструменти, які вам ні, ви можете керувати більшістю з них безпосередньо на сторінці налаштувань, а не переглядати кожен інструмент окремо. Усі налаштування представлені у вигляді ряду простих кнопок.

Гаманець Microsoft Edge — єдиний цифровий гаманець, який вам потрібен?

Імовірно, концепція цифрового гаманця бере свій початок у мові, яку Microsoft запозичила зі світу Web3. Там цифровий гаманець описує пакет віртуальних активів, який дозволяє нам подорожувати Інтернетом так само просто, як ми подорожуємо світом. Якщо вас цікавлять інші концепції Web3, наприклад децентралізація, Edge Wallet не для вас. В іншому випадку це чудовий спосіб отримати корисний аспект.