Що таке блакитні фішки NFT і як у них інвестувати

Блакитні фішки NFT є найбільш довіреними, надійними та цінними незамінними токенами. Давайте перевіримо його функції та покроковий посібник щодо інвестування в ці NFT.

NFT все ще є однією з гарячих тем у криптопросторі, і з часом їх попит зростає. Наприклад, торгівля NFT перетнула величезну межу 2 мільярди доларів у лютому 2023 року.

Блакитні фішки NFT є улюбленим типом NFT, оскільки вони мають певний стандарт, цінність і популярність. Крім того, ці NFT схвалені знаменитостями та впливовими людьми в соціальних мережах.

А тепер давайте заглибимося в тему!

Що таке Blue Chip NFT?

Блакитні фішки NFT включають колекцію добре відомих NFT із криптопростору. Крім того, очікується, що ці колекції збережуть свою прибутковість і цінність протягом тривалого періоду.

Термін «блакитна фішка» взято зі світу фінансів і означає фінансово стабільну, добре визнану та авторитетну компанію з сильною історією. Наприклад, до таких компаній належать Apple, Coca-Cola, Nike, Walmart тощо.

Блакитні фішки NFT здебільшого забезпечують фіксовану кількість NFT у колекції. З цієї причини рідкість, ціна та попит на такі NFT з часом зростають.

Крім того, ці NFT підтримують відомі артисти та знаменитості. Як наслідок, блакитні фішки NFT мають сильну й активну спільноту.

Навіщо інвестувати в блакитні фішки NFT?

Більшість NFT, доступних на ринку, не вважаються гідною інвестицією. Основні особливості блакитних фішок NFT, через які варто інвестувати, включають:

#1. Висока ліквідність

Більшість блакитних фішок NFT пропонують високу ліквідність своїм покупцям і продавцям. З цієї причини ви можете купити або продати ці NFT у будь-який час без затримок.

Ліквідність є важливим фактором, який слід враховувати при виборі активу з криптопростору. Наприклад, якщо ви купуєте неліквідний NFT, його буде важко продати, коли це буде потрібно.

#2. Низький ризик

Порівняно з мільйонами звичайних NFT, NFT із синіми фішками, як правило, менш ризиковані. Як наслідок, вибір «блакитних фішок» є кращим рішенням.

Крім того, ціна цих NFT залишається постійною під час нормальних ринкових умов. Навпаки, коливання цін на звичайні NFT непередбачувані.

#3. Диверсифікація активів

Диверсифікація є одним із золотих правил інвестування, будь то акції чи криптовалюта. Пам’ятаючи про це, важливо інвестувати в широкий спектр активів.

Ви можете диверсифікувати свій криптопортфель, додавши NFT. Як наслідок, ви не постраждаєте, якщо один із ваших ресурсів виходить з ладу.

#4. Перевірена історія

Блакитні фішки NFT мають кращий досвід у просторі NFT. Крім того, вартість їх продажу токенів зростає з часом.

Крім того, кількість власників NFT також демонструє експоненціальне зростання. Як наслідок, попит і ціни на колекції блакитних фішок NFT також різко зростають.

Більшість колекціонерів блакитних фішок NFT отримують доступ до ексклюзивних груп спільноти. Крім того, приєднання до цих груп дозволяє вам взаємодіяти з іншими власниками NFT та обговорювати майбутні плани торгівлі.

Найважливіше те, що члени спільноти також отримують безкоштовні розсилки NFT, доступ до прямих трансляцій тощо. Крім того, ви також можете брати участь у прийнятті важливих рішень щодо екосистеми проекту.

Як інвестувати в блакитні фішки NFT?

Виконайте ці прості кроки, щоб придбати блакитні фішки NFT як професійний інвестор:

 • Навчайтеся: перш за все, вам потрібно дізнатися про основи NFT. Крім того, слідкуйте за новинами та тенденціями навколо простору NFT.
 • Дослідіть ринок: далі вам потрібно перевірити деталі про ринок NFT. Наприклад, перевірте минулу ефективність і історію лістингу блакитних фішок NFT.
 • Встановіть свій бюджет: виберіть бюджет, який вам зручно інвестувати в NFT. У цьому випадку переконайтеся, що ви не ризикуєте великою частиною своїх грошей.
 • Виберіть підтримуваний гаманець: не всі криптогаманці підтримують зберігання NFT. З цієї причини вибирайте гаманці з підтримкою NFT, як-от Trust Wallet, Zengo або MetaMask.
 • Створіть контрольний список: тепер створіть контрольний список для функцій, які вам потрібні у вашому NFT. Наприклад, ви можете включити ціновий діапазон, художню цінність, категорію, унікальні особливості тощо.
 • Купуйте NFT: знайдіть блакитні фішки NFT, які задовольняють ваші вимоги, а потім купуйте їх. Крім того, перед покупкою додайте достатньо криптоактивів у свій гаманець.
 • Безпечне зберігання: блакитні фішки NFT мають хорошу ціну. Отже, найкраще перенести ваші NFT у захищені гаманці, такі як апаратні гаманці.
 • Приєднуйтесь до спільнот NFT: після покупки NFT ви станете частиною конкретної спільноти NFT. Тому приєднуйтеся до їхніх офіційних груп у соціальних мережах, щоб насолоджуватися різними перевагами членства в спільноті.
 • Слідкуйте за ринками NFT: нарешті, і найголовніше, будьте в курсі подій, оновлень і тенденцій, пов’язаних з NFT.
 • Що врахувати, перш ніж інвестувати в блакитні фішки NFT?

  Перш ніж інвестувати в блакитні фішки NFT, слід враховувати такі фактори:

  #1. Історичні дані

  Переконайтеся, що колекція NFT має перевірену історію. Хороший проект NFT надає дані про поступове зростання з моменту його створення.

  Крім того, минула ціна також допомагає інвесторам приблизно передбачити майбутнє NFT. Крім того, ви можете перевірити попередню волатильність цін на блакитні фішки NFT під час поганих ринкових умов.

  #2. команда

  Члени команди та засновники є обличчям проекту NFT. Як наслідок, дослідження основних членів та їхньої минулої діяльності.

  Крім того, переконайтеся, що засновники мають великий досвід створення подібних проектів. Крім того, перегляньте їхні навички, досвід і послужний список.

  #3. Утиліта

  Як і інші криптотокени, корисність відіграє вирішальну роль у прийнятті колекцій NFT. Проекти, які пропонують корисність разом із NFT, як правило, залучають більше користувачів до своєї екосистеми.

  З цієї причини вибирайте проекти, які надають стимули власникам NFT. Наприклад, популярні утиліти включають віртуальні квитки на події, жетонні винагороди, преміум-підписки, ранній доступ, airdrops тощо.

  #4. Попит

  Перш ніж інвестувати, проаналізуйте ринковий попит на NFT. Наприклад, припустімо, що навколо простору NFT є негативні настрої. У цьому випадку є висока ймовірність того, що ціна впаде найближчими днями.

  Крім того, вибирайте проекти, які мають потенціал для підтримки попиту в просторі NFT протягом більш тривалого періоду.

  Спільнота, безсумнівно, є основою проекту NFT. Переконайтеся, що проект має величезну й активну громадську базу.

  Ви можете перевірити офіційні акаунти в соціальних мережах, щоб перевірити залученість спільноти. Збільшення кількості учасників спільноти є ознакою прийняття колекції NFT.

  Найкращі колекції Blue Chip NFT

  Тепер давайте вивчимо список найкращих блакитних фішок NFT:

  #1. Яхт-клуб Bored Ape (BAYC)

  BAYC містить спеціально створену колекцію, яка складається з 10 000 NFT від Bored Ape. На момент написання статті середня ціна цього NFT, створеного на блокчейні Ethereum, становить 45 800 доларів США.

  Цей блакитний NFT, розроблений Yuga Labs у 2021 році, набув популярності завдяки підтримці знаменитостей. Основні імена, які беруть участь, включають Емінема, Стівена Каррі, Неймара-молодшого, Джиммі Феллона, Кевіна Харта та інших.

  Власники BAYC можуть отримати доступ до приватної групи Discord, яка дозволяє їм взаємодіяти з іншими власниками Bored Ape NFT. Крім того, цей проект випускає свій нативний токен ApeCoin для власників NFT.

  ApeCoin дозволяє купувати квитки на події BAYC і сувеніри, щоб назвати декілька. Крім того, ви також можете голосувати та приймати рішення про майбутні події чи проекти.

  #2. CryptoPunks

  CryptoPunks — одна з найперших колекцій NFT, розроблених Larva Labs у 2017 році. Ця колекція складається з NFT у піксельних зображеннях розміром 24×24.

  Ціна та популярність CryptoPunks значно зросли у 2021 році після тренду NFT. Примітно, що зараз найдешевший Punk NFT коштує понад 75 000 доларів.

  Цю колекцію блакитних фішок NFT підтримує сильна онлайн-спільнота. Наприклад, його офіційний обліковий запис X має майже 300 тисяч підписників. Крім того, такі знаменитості, як Серена Вільямс, Джей-Зі та Гері Ві, володіють Punks NFT.

  #3. VeeFriends

  VeeFriends є однією з найкращих колекцій NFT, створених серійним підприємцем і впливовим користувачем соціальних мереж Гері Вайнерчуком, також відомим як Гарі Ві. Ця колекція «блакитних фішок» спрямована на створення сильної та активної спільноти навколо технології NFT.

  На момент написання статті в цій колекції доступно понад 10 000 NFT. Примітно, що кожен персонаж NFT представляє людську рису, якою захоплювався Гері.

  Крім того, ви можете купити VeeFriends NFT, щоб стати частиною їх ексклюзивної спільноти. Крім того, ви також можете отримати доступ до Veecon, багатоденного заходу, присвяченого підприємництву, бізнесу, маркетингу, інноваціям і розважальним заходам.

  #4. CryptoKitties

  CryptoKitties це блакитні фішки NFT, що представляють різні типи цифрових котів у грі на блокчейні. Крім того, ці NFT мають унікальні риси та характеристики.

  Цю колекцію NFT було розроблено з використанням блокчейну Ethereum у 2017 році. Однак пізніше вони створили свій блокчейн Flow, щоб забезпечити своїм користувачам бездоганний досвід.

  Ви також можете придбати та розвести двох цифрових кошенят, щоб створити нового кошеня. Крім того, ви також можете продавати нові NFT на ринку.

  #5. Світ жінок (WoW)

  Світ жінок, або WoW, є результатом вражаючої місії з розширення можливостей жінок-художниць у просторі NFT. Їх перша колекція NFT була випущена для публічного продажу в липні 2021 року.

  Ця колекція WoW складається з 10 000 творів мистецтва художника NFT Яма Каркая. Крім того, ці блакитні фішки NFT містять мистецтво, яке представляє життя різних жінок.

  Власники WoW NFT отримують право власності на інтелектуальну власність (IP) та оригінальні твори мистецтва. Крім того, власники отримують такі пільги, як airdrops, квитки та знижки на різноманітні заходи.

  #6. Азукі

  The Азукі Колекція NFT містить 10 000 малюнків, натхненних аніме. Ці колекції, створені Chiru Labs, пропонують NFT з різними характеристиками, такими як одяг, волосся, фон і предмети, які можна носити.

  Примітно, що Azuki вважає свою спільноту найважливішим елементом. З цієї причини в їхньому офіційному обліковому записі X більше 350 тисяч підписників.

  Крім того, проект Azuki представив Hilumia, їхній рідний метавсесвіт, який забезпечує захоплюючий досвід для користувачів. Крім того, цей віртуальний світ із 10 різними локаціями доступний лише власникам NFT.

  #7. Мистецькі блоки

  The Мистецькі блоки Проект дозволяє користувачам карбувати свої NFT за допомогою блокчейну Ethereum. Крім того, ви можете побачити NFT лише після завершення процесу карбування.

  NFT від Art Blocks, запущені в 2020 році, торгували понад 1,4 мільярда доларів, у яких взяли участь понад 59 000 трейдерів. Крім того, середня ціна NFT становить близько 4000 доларів.

  Art Blocks також надає підібрані колекції NFT, відібрані членами основної команди. Ці колекції, як правило, мають більшу цінність і рідкість на ринку.

  Найпопулярніші торгові майданчики Blue Chip NFT

  Оскільки ви тепер знаєте найкращі блакитні фішки NFT, давайте дослідимо найпопулярніші ринки, де можна їх придбати:

  #1. Відкрите море

  Заснована в 2017 році, Відкрите море є найбільшою платформою NFT із понад 2 мільйонами колекцій. Крім того, цей ринок зафіксував обсяг транзакцій на суму понад 20 мільярдів доларів США з моменту його створення.

  Цей ринок підтримується такими провідними компаніями, як Y Combinator, Coinbase, Trust Wallet, Blockchain Capital тощо. Крім того, такі лідери галузі, як Марк Кубан, Тім Ферріс, Навал Равікант і Бен Сільберман, є відомими інвесторами.

  OpenSea, безсумнівно, є одним із найкращих варіантів для торгівлі NFT. Ви можете використовувати цей ринок для покупки популярних блакитних фішок NFT, таких як CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club (BAYC) і Art Blocks, щоб назвати декілька.

  #2. Рідкісний

  Рідкісний побудова на блокчейні Ethereum допомагає знаходити та інвестувати в блакитні фішки NFT. Ви можете сортувати колекції NFT за рідкістю, ціною та обсягом транзакцій.

  Цю платформу заснували криптопідприємці Олексій Фалін і Олександр Сальніков у 2019 році. Крім того, серед їхніх основних інвесторів є CoinFund, 1kx і Venrock.

  Крім Ethereum, Rarible підтримує інші блокчейни, такі як Polygon, Tezos і Immutable X. Цей ринок дозволяє вам купувати популярні NFT із синіми фішками, такі як MutantApeYachtClub, PudgyPenguins, Azuki та DeGods.

  #3. Розмиття

  Розмиття — це ринок NFT, який продав колекційні предмети на суму понад 1,4 мільярда доларів. Крім того, на сьогодні цей ринок має понад 145 000 користувачів.

  Blur також розробив свій агрегатор, який дозволяє купувати численні NFT на різних ринках. Крім того, ви можете використовувати детальну діаграму та дані, щоб вибрати найкращі блакитні фішки NFT.

  Ви можете використовувати цей ринок, щоб купувати блакитні фішки NFT, такі як Azuki, CloneX, Bored Ape Yacht Club тощо.

  Заключні думки

  Сині фішки NFT є набагато безпечнішим варіантом порівняно зі звичайними NFT. Однак існує ризик, подібний до будь-якого іншого типу інвестицій, доступних на ринку.

  Ви можете виконати кроки, згадані в цій статті, щоб знайти найкращі блакитні фішки NFT, які відповідають вашому стилю інвестування. Нарешті, урізноманітніть свої токени та будьте в курсі останніх тенденцій у просторі NFT.

  Далі перегляньте найкращі гаманці NFT.