Що таке безпечна мережа Microsoft Edge і як нею користуватися

Microsoft почала тестувати Edge Secure Network, нову функцію безпеки, подібну до VPN, для свого браузера Edge. Ця нова функція обіцяє запропонувати безпечний перегляд, особливо коли ви підключаєтеся до загальнодоступних мереж у кафе, ресторані, аеропорту чи інших громадських місцях. У цій статті ми детально розповімо, що таке Edge Secure Network і як ви можете відразу спробувати цю безкоштовну службу VPN в Microsoft Edge.

Пояснення безпечної мережі Microsoft Edge (2022)

Що таке безпечна мережа Microsoft Edge?

Захищена мережа Microsoft Edge — це нова функція безпеки, яка дозволяє безпечно переглядати веб-сторінки за допомогою браузера Edge. Вбудована у партнерстві з Cloudflare, ця функція маскує IP-адресу вашого пристрою, шифрує ваші дані та маршрутизує їх через найближчий сервер Cloudflare у вашому місці. Як і інші популярні браузери, такі як Opera та Firefox, Microsoft пропонує безкоштовну послугу VPN, запечену в її браузері Edge.

Edge Secure Network наразі доступна для Edge Canary версії 104 і новіших. У рамках попереднього перегляду Microsoft пропонує безкоштовну місячну квоту 1 Гб для користувачів, щоб вони могли випробувати цю функцію. Ми могли б очікувати більше нових планів із вищими обмеженнями даних, можливо, заблокованими за підпискою, коли функція досягне стабільної версії Edge.

  Найкращі інструменти моніторингу мережі SNMP, які ми тестуємо в 2020 році

Крім того, браузер вимагає від вас увійти у свій обліковий запис Microsoft, щоб отримати доступ до функції VPN. Якщо ви хочете випробувати цю функцію перед її запуском у стабільний канал, виконайте наведені нижче дії.

Увімкніть безпечну мережу Microsoft Edge на Edge

Перш ніж ми перейдемо до кроків, важливо зазначити, що хоча ми використовуємо Edge Canary для демонстрації кроків, вони, по суті, залишаться такими ж у стабільному випуску. Отже, давайте подивимося, як увімкнути цю функцію у вашому браузері Edge:

1. Спочатку перейдіть за цим посиланням і завантажте Microsoft Edge Canary на свій комп’ютер. Відкрийте Edge Canary і клацніть горизонтальний значок із трьома крапками у верхньому правому куті. Коли з’явиться список параметрів, виберіть «Налаштування» внизу, щоб переглянути налаштування Edge.

  Як зарядити смартфон під час кемпінгу

2. Далі перейдіть на вкладку «Зовнішній вигляд» на лівій бічній панелі та ввімкніть перемикач «Кнопка безпечної мережі (VPN)», щоб отримати доступ до служби VPN з підтримкою Cloudflare у вашому браузері Edge.

3. Тепер ви помітите, що на панелі інструментів поруч з адресним рядком і в контекстному меню налаштувань з’явиться значок безпечної мережі. Натискання значка дозволяє ввімкнути або вимкнути захищену мережу Edge.

Як використовувати Edge Secure Network у браузері Microsoft Edge

1. Після натискання значка безпечної мережі на панелі інструментів натисніть кнопку «Спробувати зараз», щоб перевірити захищену мережу Edge. Як згадувалося раніше, вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис Microsoft, щоб випробувати безпечну мережу прямо зараз.

2. І все! Ви ввімкнули безпечний захист мережі у своєму браузері Edge. У спливаючому меню Edge Secure Network є індикатор виконання, який вказує, скільки даних ви використали з безкоштовної щомісячної квоти 1 ГБ. Якщо ви передумаєте, ви можете вимкнути перемикач «Захист безпечної мережі», щоб вимкнути захищену мережу Edge.

  Знайдіть усі служби, пов’язані з вашим обліковим записом Google

3. Як згадувалося вище, Edge secure network приховує вашу IP-мережу. Наприклад, ось порівняння мого IP-місцезнаходження до та після ввімкнення безпечної мережі Edge у моєму браузері. На відміну від початкового результату, коли моє місцезнаходження було майже точним, функція безпечної мережі Edge замаскувала мою IP-адресу і натомість показала приблизне місцезнаходження.

Без Edge Secure Network (ліворуч) проти з Edge Secure Network (праворуч)

Спробуйте Edge Secure Network на Microsoft Edge

Захищена мережа Edge — це чудова функція безпеки, яку ви можете використовувати, коли використовуєте загальнодоступні мережі Wi-Fi. Тим не менш, щомісячна квота 1 Гб обмежена, і ми сподіваємося, що Microsoft запропонує більше пропускної здатності саме вчасно для стабільного випуску. Тим не менш, не вважайте цю функцію альтернативою традиційному VPN, оскільки VPN пропонує більше функцій конфіденційності, включаючи можливість вибору власного віртуального розташування. Якщо ви шукаєте нові VPN, не соромтеся перевіряти наші списки найкращих VPN для Windows і найкращих VPN для Android та iOS.