Що таке бездротові оновлення Tesla?

| | 0 Comments| 11:19 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Бездротові оновлення (OTA) Tesla — це дистанційне оновлення програмного забезпечення, яке підтримує програмне забезпечення автомобіля в актуальному стані, додає нові функції та виправляє недоліки безпеки.
  • Ці оновлення важливі для забезпечення безпеки та продуктивності автомобіля Tesla, а також для захисту від потенційних кібератак.
  • Власники Tesla можуть вибрати, чи отримувати оновлення OTA автоматично чи вручну, але рекомендується регулярно встановлювати їх, щоб уникнути проблем із сумісністю або втратити цінні покращення.

Функціонування високотехнологічних електромобілів Tesla значною мірою залежить від програмного забезпечення. Тому не дивно, що програмне забезпечення Tesla потребує досить регулярних оновлень, щоб виправляти проблеми безпеки та пропонувати нові функції. Але ви не відвезете свою Tesla в гараж для оновлення. Навпаки, Tesla надає оновлення по повітрю.

Отже, як працюють бездротові оновлення Tesla і чи ви їх уже отримуєте?

Що таке бездротове оновлення в автомобілях?

Як випливає з назви, оновлення автомобіля по повітрю (OTA) — це оновлення програмного забезпечення, яке відбувається віддалено, без фізичного з’єднання між пристроєм і постачальником оновлень. Зараз переважна більшість оновлень програмного забезпечення відбувається таким чином, оскільки часто тисячі, мільйони чи навіть мільярди користувачів у всьому світі потребують цього.

  Як створити гру в хрестики-нулики на Python?

Деякі OTA-оновлення вимагають дозволу користувача перед запуском, тоді як інші є автоматичними. Зазвичай ви можете вибрати автоматичне чи ручне оновлення цих оновлень у налаштуваннях системи.

Оновлення Tesla OTA гарантують, що програмне забезпечення автомобіля не відстає від нових функцій і запобігає можливим зломам. Щоб ініціювати оновлення Tesla OTA, ваш автомобіль має бути підключено до мережі Wi-Fi для отримання даних.

Чому оновлення OTA від Tesla важливі?

Tesla може потребувати оновлення програмного забезпечення з різних причин. Можливо, виробник помітив небезпечну помилку в безпеці або потрібне регулярне оновлення продуктивності системи та підтримки функцій. Зрештою, якщо ви купили Tesla у 2018 році, а ваше програмне забезпечення залишилося незмінним до сьогоднішнього дня, ймовірно, багато нових функцій і виправлень Tesla відсутні. Це не лише ризиковано для користувача, але й може знизити якість його загального досвіду.

Зараз злочинці націлюються на електромобілі у своїх хакерських авантюрах, і Tesla не є винятком із цієї тривожної тенденції. Як транспортні засоби Tesla, так і зарядні пристрої вразливі до хакерів, тому важливо встановлювати оновлення, щоб мати доступ до виправлень уразливостей коду, якими можуть скористатися зловмисники.

  Як позбутися двох додатків пліч-о-пліч на iPad

Через деякий час без надходження оновлень OTA система вашого автомобіля може стати несумісною з певними функціями, працювати повільно або піддаватися кібератакам. Ось чому необхідно регулярно отримувати оновлення Tesla OTA, де це можливо.

Деякі оновлення незначні, і ви можете не помітити різниці пізніше. Але це не означає, що ваш автомобіль не отримав важливих змін.

Чи отримує ваша Tesla оновлення OTA?

Коли оновлення Tesla OTA стане доступним, ви, ймовірно, отримаєте сповіщення у своїй системі. Якщо ви не отримали сповіщення, перейдіть до системних налаштувань Tesla та відкрийте розділ Програмне забезпечення. Тут ви можете побачити, чи потрібно оновити ваш Tesla, і поточну версію програмного забезпечення.

Хоча ви, можливо, не любитель оновлень, вони можуть допомогти захистити систему вашої Tesla та підвищити вашу безпеку на дорозі. Наприклад, можливо, ваша функція виявлення небезпек оновлена ​​для кращого виявлення об’єктів. Без оновлення ви залишитеся з попередньою версією, яка не така ефективна.

  10 найкращих розробників буктрейлерів для просування вашої книги

Якщо ви не хочете отримувати кожне нове оновлення Tesla одразу після його випуску (для вашого регіону чи моделі автомобіля), ви можете зайти в налаштування свого автомобіля та вибрати стандартний режим оновлення. Для цього перейдіть до «Керування» > «Програмне забезпечення» > «Параметри оновлення програмного забезпечення» та виберіть параметр «СТАНДАРТ».

Якщо ви хочете отримувати нові оновлення якнайшвидше, перейдіть до того ж розділу налаштувань і виберіть опцію РОЗШИРЕНО. Незалежно від того, який параметр ви використовуєте, після запуску оновлення його неможливо скасувати, і ви не можете повернутися до попередньої версії операційної системи вашого Tesla.

Ви не можете керувати автомобілем або заряджати свій Tesla протягом періоду встановлення оновлення. Найкраще починати оновлення вночі, коли ви знаєте, що ваша машина вам не знадобиться, а з’єднання Wi-Fi стабільне.

Оновлення OTA від Tesla далеко не марні

Ви можете подумати, що оновлення програмного забезпечення Tesla незручні, але вони мають цінність. Щоб покращити продуктивність вашого автомобіля та підвищити безпеку, доцільно розглянути можливість ініціювати оновлення, щоб отримати найкраще обслуговування та досвід.