Що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick?

| | 0 Comments| 2:01 PM
Categories:

У 2014 році Amazon випустив цифровий медіаплеєр і міні-консоль під назвою Amazon TV Firestick. Ці компактні пристрої легко підключаються до вашого роз’єму HDMI і транслюють якісний контент високої чіткості на телевізорі, до якого вони підключені. За допомогою пульта дистанційного керування користувачі також можуть отримати доступ до локального вмісту та грати у відеоігри. Якщо у вас є Amazon TV Firestick або ви плануєте придбати новий і вам цікаво, що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick, залишайтеся з нами до кінця. Ви дізнаєтеся, як знайти свій код Amazon Firestick, який використовувався для реєстрації в обліковому записі Amazon, і чи видаляє програми після скасування реєстрації Firestick. Якщо вам потрібна додаткова інформація про ваш Amazon TV Firestick, ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вирішити всі ваші запитання, наприклад, як скасувати реєстрацію пристрою Amazon.

Що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick?

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію свого Firestick, а також ознайомтеся з кроками, щоб скасувати реєстрацію Firestick у вашому обліковому записі Amazon, докладно з відповідними ілюстраціями.

Вам потрібен обліковий запис Amazon, щоб використовувати Firestick?

Так, для використання будь-якого пристрою Amazon необхідно мати обліковий запис Amazon. Щоб використовувати Fire TV Stick, ви повинні мати обліковий запис Amazon, але не платне членство Prime. Натомість ви можете придбати вміст на власний вибір і смак, а також використовувати одну з кількох програм для потокового передавання телепередач, фільмів чи музики, які пропонує магазин додатків Amazon, зокрема Spotify, Netflix, Disney плюс Hotstar та багато інших.

Як знайти свій код Amazon Firestick?

Якщо ви хочете зареєструвати свій пристрій Amazon, наприклад Amazon Fire TV Stick, вам, мабуть, цікаво, як знайти свій код Amazon Firestick. Отже, коли ви намагаєтеся зареєструвати свій обліковий запис Amazon на Amazon Firestick, вам відобразиться код активації, який ви можете ввести у свій обліковий запис Amazon і легко зареєструвати свій пристрій у своєму обліковому записі. Це спосіб знайти свій код Amazon Firestick.

  Як змінити колірну тему Microsoft Office

Скидання Firestick скасує реєстрацію?

Так. Скидання заводських налаштувань Amazon Firestick скасує реєстрацію Firestick у вашому обліковому записі Amazon, що призведе до заводського стану пристрою. Коли ваш Firestick скине заводські налаштування, ви втратите всі завантажені дані, включно з покупками в додатку. І ви повинні почати спочатку, створивши пару з пультом дистанційного керування Firestick, підключившись до Wi-Fi, додавши свої облікові дані Amazon, завантаживши програми та інші подібні дії. Ваш Firestick буде схожий на новий Fire TV. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick.

Чи можете ви скасувати реєстрацію Fire Stick?

Так, ви можете легко скасувати реєстрацію Amazon Firestick зі свого облікового запису Amazon, перейшовши в розділ «Керування вмістом і пристроями». Звідти можна скасувати реєстрацію пристрою. Крім того, багато функцій, доступних на Amazon Firestick, не працюватимуть. Після скасування реєстрації Firestick уся ваша інформація буде видалена, і якщо хтось спробує скористатися вашим Firestick, йому доведеться увійти за допомогою власного облікового запису Amazon, не обов’язково основного.

Що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Fire Stick?

Усю інформацію, крім ваших даних, буде видалено, і ви не зможете отримати доступ до багатьох функцій Firestick. Цей процес необхідний, якщо ви хочете додати новий обліковий запис Amazon до Firestick або хочете подарувати його комусь.

Чи видаляє програми скасування реєстрації Firestick?

Так, скасування реєстрації Fire TV Stick у вашому обліковому записі Amazon призведе до видалення вашої інформації, і ви не зможете отримати доступ до багатьох функцій Fire Tv Stick. Однак ваші особисті дані не будуть видалені під час цього процесу. Різниця між скиданням заводських налаштувань і скасуванням реєстрації:

  • Коли ви скасуєте реєстрацію інформації свого облікового запису Amazon, як-от дані кредитної картки та історія переглядів Amazon prime, попередньо встановлені програми, як-от Amazon Music і Amazon Prime video, буде видалено. Але такі програми, як Netflix і YouTube, працюватимуть так само, як і раніше, з інформацією про Wi-Fi без змін.
  • Якщо ви скинете Firestick до заводських налаштувань, усі ваші дані буде втрачено, і вам доведеться починати налаштування Firestick знову.
  Як відключити накладання Radeon

Ось що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick.

Скільки часу потрібно, щоб скасувати реєстрацію Firestick?

Скасування реєстрації вашого Amazon Firestick є простим процесом, який займає 1-2 хвилини. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick.

Як повторно активувати Firestick?

Якщо ви скасували реєстрацію свого Amazon Firestick і вам цікаво, як можна реагувати або використовувати свій Amazon Firestick, ось посібник, який показує способи активації вашого Firestick.

1. На Amazon Firestick виберіть опцію «Увійти в обліковий запис».

2. Тепер буде показано код активації.

3. Тепер відвідайте це Сторінка входу в Amazon у вашому браузері.

4. Введіть облікові дані свого облікового запису Amazon і натисніть «Увійти».

5. Тепер введіть код активації, який відображається на екрані Firestick, у полі «Зареєструвати пристрій» і натисніть «Продовжити».

І через кілька секунд ваш Amazon Firestick буде підключено до вашого облікового запису Amazon, і цей процес повторно активує ваш Firestick.

Що відбувається, коли ви скасовуєте реєстрацію пристрою Amazon?

Якщо ви скасовуєте реєстрацію таких пристроїв Amazon, як Amazon Firestick, Amazon Echo та Amazon Kindle:

  • Усі ваші дані, зокрема ваше ім’я, логін, пароль та інші особисті налаштування, повністю видаляються з пристрою Amazon.
  • Крім того, пристрій буде видалено з вашого онлайн-облікового запису Amazon, і ви більше не зможете отримати доступ до його функції.
  • Після скасування реєстрації пристрою його вбудоване програмне забезпечення та будь-які пов’язані облікові записи в Інтернеті, у яких він був указаний, повертаються до попереднього стану.
  Google вбиває Cloud Print наприкінці 2020 року

Скасування реєстрації пристроїв Amazon є необхідним кроком, якщо ви хочете подарувати їх комусь або зареєструвати свій пристрій Amazon у новому обліковому записі Amazon. Це також станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію Firestick.

Чи можете ви повторно зареєструвати скасований реєстрацію пристрою на Amazon?

Так, ви можете повторно зареєструвати скасований реєстрацію пристрою на Amazon, просто увійшовши знову на своєму пристрої Amazon. Вам потрібно буде ввести свій зареєстрований адресу електронної пошти або номер мобільного телефону разом із правильним паролем. Після повторної реєстрації хмарна бібліотека конкретного облікового запису буде негайно доступна, і всі ваші особисті дані тепер будуть доступні. Завдяки цьому ви зможете отримати доступ до всіх функцій своїх пристроїв Amazon.

Що означає скасувати реєстрацію облікового запису Amazon?

Скасування реєстрації вашого облікового запису Amazon означає, що ви можете скасувати реєстрацію своїх пристроїв Amazon, таких як Amazon Firestick, Amazon Echo та Amazon Kindle, зі свого облікового запису Amazon. Після скасування реєстрації пристрою вбудоване програмне забезпечення та будь-які пов’язані облікові записи в Інтернеті, у яких воно було зазначено, буде повернуто до заводських налаштувань.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього посібника вирішено всі ваші сумніви щодо того, що станеться, якщо ви скасуєте реєстрацію свого Firestick або видалите програми після скасування реєстрації Firestick. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.