Що станеться з покемоном у спортзалі, коли його захоплять

| | 0 Comments| 7:47 PM
Categories:

Коли ви приєднуєтеся до тренажерного залу, ви повинні взяти одного зі своїх покемонів, щоб допомогти його захистити. Це гарна ідея відмовитися від сильнішого, щоб будь-хто, хто хоче заволодіти вашим спортзалом або кинути виклик, мав більш важких суперників, яких можна перемогти. Це не означає, що хтось ніколи не зможе заволодіти вашим спортзалом. Незалежно від того, приєдналися ви до тренажерного залу чи є його керівником, хтось зрештою прийде один і спробує забрати це у вас. У випадку, якщо вони досягнуть успіху, вам, напевно, цікаво, що станеться з покемоном, який йому обіцяв. Відповідь: нічого. Вашого покемона не можна відібрати у вас, незалежно від того, програєте ви битву або цілий спортзал. Якщо ви хочете більше деталей, читайте далі.

  Як попередньо зареєструватися на Tekken Mobile

Коли ваш тренажерний зал захоплює хтось інший, є одна з двох обставин.

Ви були членом тренажерного залу

Коли хтось інший займає спортзал, ви більше не залишаєтесь його членом. Якщо його захопив гравець, який ніколи не був у вашому спортзалі, але належить до тієї ж команди, що й ви, вас все одно «викинуть» разом із усіма іншими. Покемон, який ви йому обіцяли, буде повернуто вам. Імовірно, він провів бій і програв, тому його HP буде зменшено, можливо, до нуля. Вам доведеться його відроджувати і відновлювати. Якщо хтось, хто є членом вашого тренажерного залу, просто перемагає всіх інших покемонів у ньому, він стає лідером залу. Ваше членство залишається незмінним і для вас мало змінюється. Репутація тренажерного залу підвищиться.

  Як отримати Stock Gnome Shell в Ubuntu 17.10

Ви були керівником тренажерного залу

Ви можете поцілувати свою корону на прощання, це точно. Покемон, якого ви зобов’язуєтеся у своєму тренажерному залі, коли ви стаєте керівником тренажерного залу, продовжує з’являтися у вашому списку покемонів з невеликим значком, який вказує на те, який з них ви поклали. Коли ваш тренажерний зал буде зайнятий, значок зникає, а ваш покемон. Покемон буде слабким від бою, і його потрібно буде відновити та відродити.

У будь-якому випадку ви не втрачаєте бали. З іншого боку, спортзал потрібно буде захопити знову. Будь-яка репутація, додана до тренажерного залу в результаті попередніх перемог в боях, втрачається. Щоб повернути тренажерний зал, вам тепер доведеться битися з кожним покемоном, який йому обіцяв. Як тільки ви захопите тренажерний зал, вам знову доведеться створювати його репутацію.

  Як виправити коди помилок PS4 SU-30746-0, SU-42118-6

Коротше кажучи, ваш покемон залишається з вами незалежно від вашого статусу членства в тренажерному залі, тобто члена або лідера. Ваша репутація втрачена. Це пішло.