Що станеться з біткойнами та криптовалютою без Інтернету?

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Криптовалюти не можуть існувати без Інтернету, оскільки вони покладаються на Інтернет для безпечних і прямих транзакцій і для забезпечення цілісності бази даних блокчейну.
 • Глобальне відключення Інтернету призведе до зупинки крипто-транзакцій, оскільки вузли не зможуть координуватися глобально для видобутку нових блоків.
 • Альтернативні технології, такі як SMS, супутникові сигнали та радіохвилі, потенційно можуть забезпечувати крипто-транзакції за відсутності Інтернету, але вони все одно будуть покладатися на Інтернет для запису транзакцій і додавання нових блоків до блокчейну.

Інтернет – це рятівний круг для криптовалюти, але що, якби цього не було? Враховуючи, скільки разів уряди в усьому світі вимикали Інтернет, неважко уявити, що станеться з ринками криптовалют, якби відбулося глобальне відключення Інтернету.

Отже, чи могли б існувати криптовалюти без Інтернету?

Роль Інтернету в крипто

Крипто було задумано як розширення Інтернету, тієї самої інфраструктури, на якій воно засноване. Початкове бачення криптовалюти як цифрових активів, які можна передавати між однолітками по всьому світу без залежності від централізованих установ, таких як банки, не може бути реалізовано без Інтернету.

Уся технологія блокчейн (незмінна база даних із записом усіх транзакцій у криптовалюті) існує в Інтернеті. Він розподілений між мільйонами комп’ютерних вузлів і працює на принципах прозорості, що дозволяє здійснювати безпечні та прямі транзакції без залежності від посередників.

  Коли Sombra вийде на PS4?

Якщо ці вузли не з’єднані єдиною мережею, тобто Інтернетом, які працюють разом для забезпечення цілісності бази даних, транзакції з криптовалютою були б неможливими.

Що сталося б з криптовалютою, якби не було Інтернету?

Важко уявити світ, де Інтернет повністю ламається. Хоча уряди можуть вимикати Інтернет у межах своєї юрисдикції, що часто призводить до поганих фінансових наслідків для їхніх економік, практично неможливо, щоб уся Всесвітня павутина зникла.

Але якщо припустити, що це станеться, криптовалюта буде зупинена. Криптовалюти залежать від Інтернету для підтвердження нових транзакцій і додавання їх до блокчейну, розподіленого між вузлами. Видалення цієї системи означатиме, що окремі вузли не зможуть координуватися глобально для видобутку нових блоків.

Деякі криптовалюти можуть мати стійкість, щоб функціонувати протягом короткого періоду часу без Інтернету за допомогою інших технологій. Наприклад, у біткойнах, поки дані транзакції можуть досягати блокчейну, незалежно від способу, він продовжуватиме працювати. Однак це також означає, що альтернативні технології повинні бути достатньо надійними, щоб забезпечити глобальне підключення та узгодженість в одному блокчейні.

Потенційні технології, які можуть забезпечувати крипто-транзакції

У той час як повне припинення роботи Інтернету може скалічити механізми криптовалют, децентралізована та адаптована природа деяких криптовалют може дати їм шанс вижити за допомогою альтернативних технологій, таких як:

  Як полегшити потокове передавання Disney+ за допомогою комбінацій клавіш
 • СМС. Служби обміну короткими повідомленнями можуть дозволити користувачам здійснювати операції з криптовалютами. По суті, користувачі можуть ініціювати транзакцію за допомогою стандартного текстового повідомлення, яке можна підтвердити та записати в блокчейні за допомогою підключеної служби. Machankura — одне з таких рішень, яке дозволяє африканцям без хорошого підключення до Інтернету здійснювати транзакції в біткойнах за допомогою SMS.
 • Супутник: крипто-транзакції також можна передавати за допомогою супутникових сигналів. Все, що потрібно, це супутниковий приймач для обробки транзакцій і запису їх у блокчейн. Ця технологія вже використовується Блоковий потікякий надає транзакції Bitcoin користувачам у віддалених місцях.
 • Радіо: технологію радіо також можна використовувати для живлення крипто-транзакцій. У 2019 році, згідно Coindesk, два розробники Bitcoin використовували радіохвилі для обробки платежу Bitcoin Lightning. Ця ідея була концептуалізована як рішення проти цензури біткойнів. Якщо використовувати її для створення сітчастої радіомережі, вона ефективно забезпечить крипто-транзакції.
 • Усі ці рішення дають можливість посилити криптовалюти та зробити їх менш залежними від Інтернету. Якщо ці технології широко впроваджуватись, коли Інтернет увімкнено, і запроваджувати альтернативні способи видобутку блоків в автономному режимі, відключення Інтернету може не пошкодити криптовалюту.

  Проблеми використання альтернативних технологій

  Хоча ці рішення здаються ефективними для живлення криптовалют у разі збою в Інтернеті, кожне з цих рішень покладається на Інтернет для запису транзакцій і додавання нових блоків до блокчейну, процес, відомий як криптоманінг. Оскільки цього ніколи не траплялося, ми не можемо бути впевнені, що вони працюватимуть без повного відключення Інтернету.

    Вичерпний посібник зі сторінки компанії LinkedIn [17 Practices]

  Крім того, наслідком відключення Інтернету є фрагментований блокчейн. Кожна мережа або вузол матиме свою власну копію, яку неможливо легко узгодити з усіма іншими копіями, в результаті чого деякі транзакції будуть відкидані під час додавання блоку. Усі ці альтернативні технології повинні співпрацювати в одній мережі, щоб мати єдиний функціональний блокчейн.

  Нарешті, технічні обмеження альтернативних технологій обмежуватимуть охоплення та надійність криптовалютних транзакцій. Наприклад, радіохвильова транзакція Bitcoin, про яку йшлося раніше, була значно повільнішою та потребувала для роботи спеціальних програмних радіоприймачів вартістю понад 200 доларів.

  Нам все ще потрібна криптовалюта, яка не залежить від Інтернету

  Враховуючи масштабний перехід до цифрової сфери, який спостерігається в усьому світі, малоймовірно, що Інтернет можна буде вимкнути в усьому світі. Отже, це не є серйозною проблемою для спільноти розробників криптовалют.

  Однак для ситуацій, коли уряд з будь-якої причини цензурує Інтернет, слід розробити альтернативні рішення, щоб забезпечити фінансову доступність і суверенітет, які пропонують нам криптовалюти.

  Або просто почніть використовувати готівку.