Що робить значок «i» на Apple Watch

| | 0 Comments| 9:03 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Піктограма «i» на Apple Watch або дає більше інформації про те, що вам потрібно зробити, або відкриває додаткові параметри.
 • Він з’являється під час початкового процесу налаштування Apple Watch, щоб допомогти вам, у меню налаштувань Bluetooth, щоб показати деталі пристрою, і в програмі Wallet, щоб переглянути інформацію про картку.

Значок «i» Apple Watch з’являється в кількох ключових місцях у watchOS. Дізнайтеся, де знаходиться значок «i» на Apple Watch, для чого він призначений і як ним користуватися, щоб, побачивши його, точно знати, як він може допомогти.

Де значок «i» на Apple Watch?

Перше місце, де ви зустрінете значок «i» («i» з колом навколо нього) на вашому Apple Watch, це початковий екран налаштування. Під час створення пари між Apple Watch і iPhone ви завершите більшу частину процесу налаштування за допомогою програми Watch на своєму iPhone.

Однак на Apple Watch ви побачите значок «i» — це єдиний елемент на екрані, якого ви можете торкнутися під час перших кроків створення пари. Торкнувшись його, ви зможете налаштувати Apple Watch вручну. Ми обговоримо це детально в наступному розділі.

  Як видалити фон із зображення та зробити його прозорим

Яблуко

Ви також знайдете піктограму «i» в кількох інших важливих місцях на Apple Watch. Наприклад, у Налаштуваннях > Bluetooth ви побачите список пристроїв Bluetooth. Якщо торкнутися піктограми «i» біля назви пристрою, відобразяться відповідні відомості про нього. Якщо ви хочете забути пристрій Bluetooth, торкніться значка «i», а потім торкніть «Забути пристрій».

Крім того, ви знайдете значок «i» у програмі Wallet на Apple Watch. Там натисніть картку, щоб переглянути її баланс. Під нею торкніться кнопки «Деталі картки», поруч із якою зображено значок «i». Потім ви можете переглянути інформацію про картку, зокрема номер рахунку, мережу та PIN-код.

У додатку Compass на Apple Watch також ховається ще один значок «i». Торкнувшись цієї піктограми «i», ви побачите більше деталей про ваш поточний азимут, нахил і висоту.

Створення пари з Apple Watch вручну за допомогою значка «i».

Як правило, сполучення має розпочатися автоматично, коли ви тримаєте iPhone біля Apple Watch. Якщо цього не відбувається, переконайтеся, що ви ввімкнули Wi-Fi і Bluetooth на своєму iPhone. Потім увімкніть Apple Watch, піднесіть його до свого iPhone і виконайте такі дії, щоб створити пару:

  На вашому iPhone зникли всі значки програм? Спробуйте ці виправлення
 • Торкніться значка «i» в кутку та виберіть мову та регіон.
 • Якщо годинник запропонує вам відкрити програму Watch на вашому iPhone, ви можете торкнутися значка «i», щоб переглянути інструкції щодо пошуку програми Watch.
 • Дотримуйтесь підказок на своєму iPhone і торкніть «Налаштувати для себе» на своєму iPhone (якщо ви не налаштовуєте годинник члена сім’ї).
 • Потім відскануйте закручений малюнок на Apple Watch за допомогою камери iPhone. Якщо шаблон не сканується, ви можете торкнутися значка «i» на Apple Watch, щоб відкрити пароль. Потім натисніть «Паірувати вручну» на своєму iPhone і введіть пароль.
 • Яблуко

  Після того, як ви це зробите, процес створення пари має тривати нормально. Ви можете відновити Apple Watch із попередньої резервної копії або налаштувати його як новий пристрій. Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про налаштування та персоналізацію пристрою, у нашому посібнику для початківців Apple Watch.

    Як об’єднати або згрупувати кругові діаграми в Microsoft Excel

  Що таке кнопка «i» в програмі Watch на iPhone?

  Ви також знайдете піктограму «i» в програмі Watch на вашому iPhone. Ви можете торкнутися піктограми «i», щоб вручну роз’єднати або знайти Apple Watch і виконати перевірку ping за допомогою функції Find My.

  У програмі Watch на вашому iPhone торкніться All Watches у верхньому лівому куті. Потім торкніться значка «i» поруч із годинником, який потрібно видалити, і торкніть «Роз’єднати Apple Watch».

  Торкання значка «i» тут також відкриває деталі про ваш Apple Watch, як-от його назву, версію watchOS, номер моделі, серійний номер, адресу Wi-Fi, Bluetooth, IMEI тощо.

  Ви можете очікувати, що значок «i» на Apple Watch виконуватиме різні ролі залежно від того, де він з’являється в watchOS. Перш за все, це важливо для підключення та роз’єднання Apple Watch. Усюди, де ви бачите цей символ, знайте, що це, ймовірно, спосіб розкрити більше інформації або додаткові параметри про налаштування чи процес.