Що робити, якщо Windows 10 постійно блокується?

Categories:

Якщо ви користуєтеся комп’ютером або ноутбуком під керуванням Windows, можливо, ви знайомі з низкою функцій, які має ваша система. Особливо в Windows 10 було додано кілька функцій, які виявилися чудовими перевагами. Одним із таких активів є блокування екрана. Незалежно від того, на роботі чи вдома блокування екрана на комп’ютері чи ноутбуці є надзвичайно важливим, оскільки його необхідно зберігати в телефоні. Без блокування екрана будь-хто може легко отримати доступ до ваших особистих файлів і даних у вашій системі. Отже, надзвичайно важливо встановити блокування екрана на вашому пристрої Windows. Хоча ця чудова перевага іноді може перетворитися на розчарування, коли виникає проблема із самоблокуванням Windows 10. Якщо ви стикалися з тим, що ваш ноутбук блокувався під час гри, тоді ви потрапили на правильну сторінку. У нашому сьогоднішньому посібнику ми детально познайомимо вас із цією проблемою, розглянемо кілька методів, які можуть допомогти вам зупинити блокування Windows 10. Не тільки це, ми також обговоримо низку речей щодо випадкового блокування ПК. Отже, давайте почнемо з нашого посібника та дізнаємося, що можна зробити, щоб вирішити автоматичне блокування на ПК.

Як вирішити проблему самоблокування Windows 10

Тут ми докладно показали способи вирішення проблеми блокування ноутбука під час гри.

Причини блокування ноутбука під час гри

Ваша система може самостійно заблокуватися, поки ви граєте в гру, переглядаєте відео, виконуєте роботу або просто переглядаєте Інтернет. Існує кілька причин, чому ваша система може робити це:

  • Параметри живлення та сну можуть перевести вашу систему в режим сну, що призведе до блокування ПК.

  • Оскільки сплячий режим контролюється драйвером дисплея, якщо драйвер застарів і потребує оновлення, він може почати працювати, що призведе до автоматичного блокування екрана.
  • Іноді випадкове блокування ПК також може статися через останні оновлення системи.
  • Іншою причиною, яка може спровокувати випадкове блокування, є налаштування екранної заставки.

Як зупинити Windows 10 від блокування

Ваша система може заблокуватися самостійно та вимагатиме від вас ввести пароль. Ця проблема, безсумнівно, дратує, особливо коли ви робите щось важливе. Але не хвилюйтеся, оскільки ми маємо для вас кілька випробуваних і перевірених виправлень, які можуть допомогти вам вирішити проблему за лічені хвилини, давайте розглянемо їх нижче:

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Нарешті, щоб виправити автоматичне блокування Windows 10, ви можете спробувати чисте завантаження пристрою, щоб перевірити, чи встановлена ​​програма змушує ваш пристрій переходити в сплячий режим. Ви можете легко виконати чисте завантаження в Windows 10 за допомогою нашого посібника.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей живлення

Найпростішим рішенням щодо автоматичного блокування є запуск вбудованого засобу усунення несправностей живлення у вашій системі, щоб виключити ймовірність проблем із самою системою живлення. Щоб запустити засіб усунення несправностей, виконайте наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Натисніть на плитку Оновлення та безпека, як показано.

3. Перейдіть до меню «Усунення несправностей» на лівій панелі.

4. Виберіть Пау усунення несправностей і натисніть кнопку «Запустити засіб усунення несправностей», яку виділено нижче.

5. Зачекайте, поки засіб усунення несправностей виявить і усуне проблему. Після завершення процесу натисніть «Застосувати це виправлення» та перезавантажте ПК.

Спосіб 3: видаліть вимогу входу після сну

Випадкове блокування ПК також можна легко вирішити, скасувавши вимогу входу після сну. Цей метод застосовний для користувачів, які встановили пароль, який потрібен для ввімкнення системи або пробудження її після сну. Windows автоматично блокує вашу систему, коли вона переходить у сплячий режим. Отже, видалення цієї вимоги допоможе вам впоратися з випадковим блокуванням:

1. Запустіть програму Налаштування, одночасно натиснувши клавіші Windows + I.

2. Тепер виберіть параметри облікових записів.

3. Далі натисніть Параметри входу.

4. Тепер у розділі «Вимагати входу» змініть параметр на «Ніколи».

Спосіб 4: Вимкніть автоматичне блокування в налаштуваннях живлення та сну

Як ви вже знаєте, ПК з Windows вимагає входу після переходу в режим сну. Ви можете змінити це автоматичне блокування в налаштуваннях живлення та сну, щоб Windows 10 не блокувалася сама. Це також допоможе вашій системі ніколи не блокуватися через певний час. Щоб вимкнути автоматичне блокування, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування Windows на комп’ютері.

2. Тепер натисніть «Персоналізація».

3. Перейдіть до меню блокування екрана.

4. Далі натисніть «Час очікування екрана».

5. Тепер відкрийте вкладку «Екран і сон» і встановіть максимальний час у всіх параметрах або просто виберіть «Ніколи».

Спосіб 5: Оновіть драйвер пристрою

Драйвери дисплея вашої системи керують режимом сну. Тому ви повинні переконатися, що ці драйвери оновлені, інакше вони можуть заважати вашій системі та призвести до блокування ноутбука під час гри. Отже, ви повинні оновити свій графічний драйвер, якщо ви не знаєте, як, тоді прочитайте наш посібник «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», у якому містяться докладні кроки, які допоможуть вам виконати цей метод.

Спосіб 6. Видаліть останні оновлення Windows

З інших можливих причин нещодавнє оновлення системи також може призвести до автоматичного вимкнення системи. Якщо так, ви повинні перевірити нещодавно встановлене оновлення та видалити його, якщо потрібно.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Виберіть параметри оновлення та безпеки.

3. Тепер натисніть Переглянути історію оновлень.

4. Виберіть Видалити оновлення.

5. Тепер клацніть правою кнопкою миші останнє оновлення та натисніть Видалити.

Спосіб 7: змініть тайм-аут автоматичного сну системи

Інший спосіб зупинити блокування Windows 10 передбачає зміну часу очікування автоматичного сну системи. Налаштування цих налаштувань допоможе вам принаймні збільшити час до блокування системи. Щоб отримати доступ до цих налаштувань, потрібно запустити Панель керування:

1. Відкрийте утиліту Панелі керування з рядка пошуку на ПК.

2. Встановіть Перегляд за > Категорією, потім виберіть Обладнання та звук.

3. Далі в розділі «Електроживлення» натисніть «Змінити, коли комп’ютер переходить у режим сну».

4. Тепер натисніть «Змінити додаткові параметри живлення».

5. Тепер розгорніть у ньому параметр + Sleep.

6. Далі розгорніть параметри + Sleep after і + Allow wake timers.

7. Тепер встановіть час відповідно до ваших уподобань або виберіть 0 для Ніколи.

Спосіб 8: Вимкніть динамічне блокування

Наступний спосіб передбачає відключення динамічне блокування якщо телефон синхронізовано з комп’ютером. Це відбувається тому, що якщо ваш телефон виходить за межі зони дії вашої системи, ваш комп’ютер автоматично блокується. Таким чином, вимкнення цієї функції допоможе вам усунути випадкове блокування ПК.

1. Запустіть вікно Параметри та відкрийте в ньому Облікові записи.

2. Тепер натисніть на вкладку Параметри входу.

3. Перейдіть до опції Dynamic lock і відкрийте її.

4. У ньому зніміть прапорець Дозволити Windows автоматично блокувати ваш пристрій, коли вас немає.

Спосіб 9: Вимкніть екран блокування

Цей спосіб допоможе вам вирішити всі проблеми з блокуванням пристрою. Вимкнути екран блокування можна двома способами: одним із них є ключ NoLockScreen у редакторі реєстру, а іншим — зміною параметрів у редакторі локальної групової політики. Ви можете виконати ці методи та легко усунути самоблокування Windows 10 за допомогою нашого посібника про те, як вимкнути екран блокування у Windows 10.

Спосіб 10: Змініть параметри заставки

Зміна налаштувань екранної заставки вашої системи є ще одним методом, який ви можете спробувати виправити автоматичне блокування на вашому ПК.

1. У налаштуваннях запустіть Обліковий запис і опцію Параметри входу.

2. Тепер перейдіть до меню екрану блокування.

3. Далі натисніть опцію Параметри заставки.

4. Тепер зніміть прапорець для On resume, display logon screen.

Отже, ви можете скористатися наведеними вище методами, щоб вирішити проблему блокування ноутбука під час гри.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому мій комп’ютер автоматично блокується?

Відповідь Автоматична відсутність комп’ютера викликана декількома причинами, включаючи проблеми з операційною системою, неправильне встановлення драйвера або навіть нещодавнє оновлення ОС.

Q2. Чи є функція автоматичного блокування у Windows 11?

Відповідь Так, у Windows 11 є функція автоматичного блокування, подібна до Windows 10. Крім того, процес увімкнення цієї функції у Windows 11 такий самий, як і для Windows 10.

Q3. Чому моя система часто блокується та вимикається?

Відповідь Якщо ви стикаєтесь із частим блокуванням і вимкненням системи, ви повинні перевірити її батарею, оскільки це може бути проблемним фактором.

Q4. Що мається на увазі під динамічним блокуванням на ПК?

Відповідь Динамічне блокування на ПК з Windows допомагає автоматично блокувати ваш комп’ютер, коли підключений пристрій Bluetooth (зазвичай телефон або смарт-годинник) знаходиться поза зоною дії. Коли ПК виходить за межі зони дії, динамічне блокування також виходить за межі діапазону, і ПК зазвичай автоматично блокується через 30 секунд.

Q5. Як я можу зупинити Windows 10 від завершення роботи під час простою?

Відповідь Найкращий можливий спосіб зупинити Windows 10 від завершення роботи під час простою – це вимкнути сплячий режим. Ви можете вимкнути його, перейшовши до налаштувань живлення та сну вашої системи.

***

Блокування Windows 10 справді є серйозною проблемою, але ми сподіваємося, що наш посібник із її вирішення за допомогою різних методів допоміг вам досягти успіху. Повідомте нам про свої думки щодо документа, і якщо у вас є інші запитання чи пропозиції до нас, залиште їх у розділі коментарів.

  Як налаштувати параметри безпечного режиму в Windows 10