Що робити, якщо CAPTCHA не працює або постійно виходить з ладу?

| | 0 Comments| 9:55 PM
Categories:

CAPTCHA запобігає автоматизованому трафіку або іншій небезпечній діяльності на веб-сайті, вимагаючи від користувачів ідентифікувати себе як людей. Незважаючи на те, що вони досить міцні, вони іноді можуть виходити з ладу або переставати працювати.

Якщо CAPTCHA не працює з вашого боку, можливо, ви неправильно заповнили тест, розширення можуть заважати процесу, можливо, ви не підключені до Інтернету, вашу IP-адресу могло бути заборонено або ваш веб-переглядач міг застарілий.

Ось деякі виправлення, які можна застосувати, щоб вирішити основну проблему та відновити роботу CAPTCHA.

1. Виконайте основні перевірки та виправлення

Перш ніж почати процес усунення несправностей, виконайте наведені нижче перевірки та виправлення, оскільки вони можуть негайно вирішити проблему:

  • Закрийте веб-сторінку, на якій не працює CAPTCHA, і відкрийте її знову.
  • Закрийте та перезапустіть браузер, щоб вирішити будь-які тимчасові проблеми.
  • Перевірте інші відкриті вкладки, щоб переконатися, що сторінка перевірки CAPTCHA не відкривається більше одного разу. Якщо він відкритий двічі або більше, закрийте всі вкладки, крім тієї, що містить веб-сторінку, яку ви збираєтеся відвідати.

2. Переконайтеся, що ви правильно заповнюєте CAPTCHA

Оскільки роботи стають все більш вправними у вгадуванні текстових CAPTCHA, Google додав більше візуальних елементів, щоб їх було важче вгадати. CAPTCHA, які використовуються сьогодні, настільки креативні, що можуть заплутати навіть людей.

  Як увімкнути керування музикою в Google Maps

Якщо ви вперше бачите CAPTCHA, яка заважає вам пройти, можливо, ви заповнили його неправильно. Тому подивіться на це з різних боків і подивіться, чи зможете ви це вирішити. Якщо у вас є якісь сумніви, попросіть когось порадити.

Однак, якщо ви абсолютно впевнені, що заповнили CAPTCHA правильно, але він не пропускає вас або CAPTCHA взагалі не завантажується, тоді переходьте до наступного кроку.

3. Переконайтеся, що Інтернет все ще підключений

Під час заповнення CAPTCHA ваш пристрій має бути підключеним до Інтернету. Якщо під час перевірки підключення до Інтернету відключається, CAPTCHA може не повністю завантажитися, видаватиме помилку або не вийде.

Щоб виключити цю можливість, переконайтеся, що ваш пристрій все ще підключено до Інтернету. Якщо він уже підключений, перевірте стабільність підключення до Інтернету. Якщо з’єднання стабільне, проблема не в Інтернеті, тому виконайте решту перевірок.

4. Вимкніть розширення автоматичного розв’язувача CAPTCHA

Розширення розв’язувача CAPTCHA автоматично заповнюють CAPTCHA, заощаджуючи час і зусилля користувачів. Деякі з них навіть дозволяють обійти процес перевірки.

Хоча ці розширення можуть бути корисними, відомо, що вони заважають процесу перевірки CAPTCHA, спричиняючи його збій або просто не з’являється. Щоб цього не сталося, вимкніть розширення автоматичного розв’язувача CAPTCHA, які ви зараз використовуєте.

Процес видалення або вимкнення розширень простий. Тому вимкніть їх, оновіть сторінку та знову заповніть CAPTCHA. Якщо проблема не зникає, перезавантажте маршрутизатор.

5. Перезавантажте маршрутизатор

Google reCAPTCHA також може не працювати або заблокувати вам проходження перевірки підтвердження, якщо вашу IP-адресу заблокують через підозрілу активність. Ви також можете зіткнутися з цією проблемою, якщо довго не очищаєте кеш маршрутизатора.

  Яка різниця між HBO Max, HBO NOW та HBO Go?

Щоб усунути обидві можливості, вам слід перезавантажити маршрутизатор, який призначить вашому пристрою нову IP-адресу та очистить його кеш, потенційно вирішуючи проблему.

6. Вимкніть VPN або проксі-сервер

Використання VPN маскує вашу IP-адресу, що приховує ваше місцезнаходження, і шифрує ваші дані, що приховує вашу активність у веб-переглядачі, роблячи роботу в Інтернеті безпечнішою.

Як правило, безкоштовні VPN призначають вам спільну IP-адресу, що означає, що інші користувачі, підключені до того самого сервера, також використовують ту саму адресу. Якщо Google з будь-якої причини позначає активність користувача, це буде передано вам, якщо ви підключитесь до сервера Google з тією самою IP-адресою.

Через це, навіть якщо VPN може покращити вашу конфіденційність, спільна IP-адреса може спричинити збій у роботі reCAPTCHA. Тому вам слід вимкнути всі VPN або проксі-сервери, якими ви зараз користуєтеся.

7. Змініть свій профіль браузера

Перегляд веб-сторінок у режимі гостя або позначення вашої електронної пошти з профілем веб-переглядача Google, Microsoft або іншим постачальником також може перешкодити процесу перевірки. Щоб виключити цю можливість, виконайте наступні дії:

  • Якщо ви ввійшли як гість, увійдіть за допомогою своєї електронної адреси.
  • Якщо ви вже ввійшли в обліковий запис електронної пошти, перейдіть на інший.
  • Спробуйте вікно InPrivate або режим анонімного перегляду, щоб переконатися, що це не проблема профілю.

8. Перевірте наявність проблем, пов’язаних із веб-сайтом

Google вимагає від адміністраторів налаштувати reCAPTCHA на своєму веб-сайті, щоб активувати перевірку підтвердження. Якщо власник веб-сайту неправильно налаштує його або зробить помилку під час процесу налаштування, ви, ймовірно, зіткнетеся з проблемами на передній частині.

  Як зупинити вимкнення екрана iPhone

Тому виключення такої можливості має вирішальне значення. Для цього відвідайте інші сторінки того самого сайту. Коли буде запропоновано завершити перевірку підтвердження, спробуйте розгадати CAPTCHA та перевірте, чи вона працює належним чином.

Якщо проблема не зникає на всіх сторінках веб-сайту, швидше за все, це проблема конкретного веб-сайту. У цьому випадку повідомте про проблему адміністратору сайту.

9. Переконайтеся, що ваш браузер оновлений

Ваш веб-переглядач має бути повністю оновленим, щоб насолоджуватися зручним переглядом. Якщо ви не оновлюєте свій веб-переглядач регулярно, ви пропускаєте важливі оновлення безпеки, що робить ваш веб-переглядач менш безпечним.

Без цих оновлень безпеки функції безпеки веб-переглядача, наприклад перевірка reCAPTCHA, можуть не працювати належним чином. Через це, якщо жодне з наведених вище виправлень не допомогло вам визначити основну причину проблеми, переконайтеся, що ваш веб-переглядач оновлено.

Щоб оновити Google Chrome, натисніть три вертикальні крапки у верхньому правому куті, а потім перейдіть у Довідка > Про Google Chrome. Якщо оновлення очікує на розгляд, Chrome автоматично встановить оновлення або ви побачите повідомлення «Chrome оновлено», яке вказує на те, що веб-переглядач оновлено.

Як і в Google Chrome, процес оновлення Mozilla Firefox і Microsoft Edge займає лише кілька хвилин.

Успішно завершіть процес підтвердження

Побачити збій CAPTCHA або неправильне відображення може засмучувати. Сподіваємось, тепер ви краще розумієте, що може заважати процесу підтвердження. Якщо ви застосуєте виправлення, згадані вище, ви, швидше за все, зможете вирішити проблему та відвідати веб-сторінку, яку шукаєте.