Що робити, якщо обліковий запис Roblox видалено?

Roblox — це онлайн-платформа, де можна створювати ігри, і навіть грати в різні ігри, створені іншими. Roblox розроблено корпорацією Roblox, і ця платформа не залежить від країни. Він активний для всіх користувачів у всьому світі. Але що, якщо ваш обліковий запис Roblox видалено або ви страждаєте від забороненого облікового запису Roblox? У цій статті ми обговоримо способи відновлення видаленого облікового запису Roblox. Отже, продовжуйте читати до кінця, щоб також дізнатися, чому ви не можете видалити обліковий запис Roblox.

Що робити, якщо обліковий запис Roblox видалено?

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб отримати цінні поради щодо того, що робити, якщо ваш обліковий запис Roblox видалено або забанено.

Чому ви не можете увійти у свій обліковий запис Roblox?

Може бути багато причин, чому ви не можете увійти у свій обліковий запис Roblox. Ми обговорили їх нижче.

  • Перевірте дату й час свого пристрою. Якщо воно не є точним, ви маєте виправити його відповідно до свого часового поясу. Це пояснюється тим, що неправильні дата й час спричинять проблеми з підключенням до Інтернету.
  • Спробуйте перемкнути мережу пристрою на потужнішу. Потім спробуйте увійти у свій обліковий запис.
  • Можливі збої в роботі браузера. Відкрийте браузер на своєму пристрої, бажано Chrome, Safari, Edge або Firefox. Потім перейдіть на веб-сайт Roblox і спробуйте ввійти у свій обліковий запис звідти.

Якщо це все ще не працює, ви можете відвідати сторінку підтримки Roblox, і команда підтримки допоможе вам.

Термін дії облікових записів Roblox закінчується?

Так, термін дії облікових записів Roblox закінчується. Якщо ви залишитеся неактивним протягом року, ваш обліковий запис буде припинено. І ви не зможете повернутися після видалення облікового запису Roblox із бази даних. Roblox робить це, щоб звільнити місце в базі даних для активних користувачів.

  Як Chrome «Заморожування вкладок» заощадить процесор та акумулятор

Чому Roblox забороняє старі облікові записи?

Roblox насправді не забороняє старі облікові записи. Він видаляє облікові записи, якщо вони неактивні більше року. Але так, якщо з будь-якого облікового запису Roblox здійснюються будь-які незаконні дії, такі як використання ненормативної лексики, поширення невідповідних зображень тощо, його назавжди забороняють. Якщо його забанити, дуже малоймовірно, що ви отримаєте свій заблокований обліковий запис Roblox.

Що робити, якщо вас забанили в Roblox?

Є лише одна річ, яку ви можете зробити після того, як ваш обліковий запис заблоковано, а саме звернутися до команди Roblox, щоб вони знову перевірили ваш обліковий запис і зняли вашу заборону. Ви можете зробити це на сторінці підтримки Roblox. Обов’язково вкажіть своє ім’я користувача та короткий опис проблеми.

Примітка. Ви можете подати апеляцію лише один раз після того, як команда перевірки перегляне ваш обліковий запис. Після цього ви не зможете знову подати запит на перевірку, тому поясніть свої проблеми в першому запиті. Також переконайтеся, що ви подаєте апеляцію протягом 30 днів після блокування, інакше вашу апеляцію не буде прийнято.

Скільки триває бан Roblox?

Немає фіксованої тривалості заборони на Roblox. Це залежить від тяжкості правопорушення, скоєного користувачем. Термін заборони може становити від 1 дня до 1 року. Найнебезпечніші заборони – це заборони на Poison і заборони на Mac-адресу. Забан Poison означає, що ваш обліковий запис заблоковано назавжди, і ви навіть не можете створювати нові облікові записи. А заборона адреси Mac — це заборона, за якої ви не можете використовувати той самий пристрій і апаратне забезпечення для будь-якого нового облікового запису Roblox. Ви можете прочитати більше про заборони Roblox на веб-сайті Roblox Fandom.

  Як додати веб-сайт на головний екран вашого iPhone або iPad

Чому Roblox видаляє облікові записи?

Нижче наведено кілька причин, чому Roblox може видалити певні облікові записи:

  • Якщо ваш обліковий запис неактивний більше 1 року, Roblox видаляє ваш обліковий запис, щоб звільнити місце для активних користувачів.
  • Але Roblox навіть видаляє облікові записи активних користувачів, якщо вони виконують незаконні дії на платформі, наприклад використовують ненормативну лексику або діляться невідповідним вмістом.

Чому ваш обліковий запис Roblox було видалено без будь-якої причини?

Зазвичай це трапляється, якщо ваш обліковий запис неактивний протягом 1 року. Roblox робить це, щоб звільнити місце в базі даних для своїх активних користувачів. Тим не менш, якщо ви впевнені, що ви не бездіяльні або не виконували жодних неналежних дій на Roblox, ви можете подати апеляцію, щоб повернути свій обліковий запис. Зауважте, що подати апеляцію можна лише один раз. Якщо його буде відхилено, ви більше ніколи не зможете відновити свій обліковий запис.

Чи можете ви повернути видалений обліковий запис Roblox?

Так, але дуже малоймовірно, що ви отримаєте його назад. Якщо ваш обліковий запис був видалений через те, що він був неактивний протягом року, ви не повернете його в жодному разі. Але якщо він видаляється/припиняється, коли ви активні, це означає, що ви виконали деякі невідповідні дії. У цьому випадку може допомогти звернення до служби підтримки.

  Як налаштувати та використовувати режими "Додому" та "Я вдома" за допомогою Google Assistant

Чому ви не можете видалити свій обліковий запис Roblox?

Ви не можете видалити свій обліковий запис самостійно, але ви можете отримати його від служби підтримки. Ви можете зв’язатися з командою підтримки або навіть надіслати їм пошту на адресу [email protected] з проханням видалити ваш обліковий запис. Обов’язково вкажіть своє ім’я користувача, електронну адресу та адресу для підтвердження ідентифікатора. Це дало б відповідь на ваше запитання про те, чому ви не можете видалити обліковий запис Roblox.

Як видалити обліковий запис Roblox?

Ви не знайдете опції видалення облікового запису на інформаційній панелі Roblox, оскільки це може зробити лише команда підтримки Roblox. Ви повинні написати команді Roblox свій запит на видалення облікового запису, вказавши своє ім’я користувача, ідентифікатор електронної пошти та адресу за адресою [email protected] Потім команда підтримки обробить видалення вашого облікового запису. Це єдиний спосіб видалити обліковий запис Roblox на даний момент.

Чи можете ви відновити дані з видаленого облікового запису Roblox?

Ні, після видалення облікового запису дані також видаляються. Якщо Roblox закриває ваш обліковий запис, ви можете подати апеляцію, щоб повернути свій обліковий запис. Зробіть це протягом 30 днів після заборони. Ви отримаєте всі свої дані назад, якщо вони розблокують ваш обліковий запис.

***

У цій статті ми розглянули, що робити, якщо обліковий запис Roblox видалено, і як відновити заборонений обліковий запис Roblox. Ми сподіваємося, що ми вирішили всі ваші проблеми з цього приводу. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.