Що робити, якщо комп’ютер не переходить у режим сну

| | 0 Comments| 2:57 AM
Categories:

Перемикання комп’ютера в сплячий режим може бути надзвичайно корисним, якщо ви на деякий час відходите від нього. Коли ви повернетеся, все буде так само, як ви його залишили, і ви можете продовжувати користуватися ним, не запускаючи його знову.

Сплячий режим також дозволяє заощадити на електроенергії та заряді акумулятора. Однак, якщо ваш комп’ютер раптом не переходить у сплячий режим, є проблема.

Проблеми зі сном може бути з кількох причин, і в залежності від причини можна спробувати кілька рішень. У більшості випадків це легко виправити. Давайте розпочнемо.

Тимчасово вимкніть комп’ютерну мишу, щоб увімкнути сплячий режим

Якщо у вас виникли проблеми з переведенням комп’ютера в режим сну, проблема може виникнути через надчутливу мишу.

Ви можете навіть не усвідомлювати, що ваша миша поглинає навіть найменші вібрації вашого оточення, і ця дія просто не дозволяє вашому комп’ютеру перейти в режим сну. Іноді комп’ютер спить, але його прокидає легкий рух миші, коли хтось проходить повз або щось викликає вібрацію поверхні, на якій він лежить. Хороша новина полягає в тому, що це легко виправити.

 • Якщо ви використовуєте Windows 10 або 8, натисніть «
 • Тепер натисніть «Миша та інші вказівні пристрої».
 • Клацніть правою кнопкою миші на пункті «PS/2 Compatible Device» і виберіть «Властивості».
 • Перейдіть на вкладку «Управління живленням».
 • Зніміть прапорець «Дозволити цьому пристрою виводити комп’ютер із режиму сну», а потім натисніть «ОК». зберегти. Тепер можна безпечно закрити Диспетчер пристроїв.
 • Тепер ваша миша не реагуватиме на невеликі вібрації навколо ПК. Однак пам’ятайте, що це також не дасть вам використовувати мишу, щоб розбудити комп’ютер.

  Переконайтеся, що сплячий режим Windows увімкнено

  Якщо проблема не зникає, і ви впевнені, що ваша миша не є винною, то на вашому комп’ютері, можливо, не ввімкнено функцію сплячого режиму.

    Як використовувати веб-інтерфейс Kodi

  Налаштування за замовчуванням можуть не дозволяти вашому комп’ютеру перейти в режим сну. Крім того, хтось, хто, можливо, користувався комп’ютером, хотів переконатися, що комп’ютер ніколи не переходить у сплячий режим. Щоб вирішити цю проблему, потрібно зайти в налаштування живлення комп’ютера.

  Якщо ви використовуєте Windows 10 і 8, ось що потрібно зробити:

 • Перейдіть до «Пуск» і натисніть «Налаштування», виберіть «Система».
 • Натисніть «Живлення та режим сну», потім прокрутіть і виберіть «Додаткові параметри живлення».
 • Тепер натисніть «Змінити налаштування плану» у наступному вікні.
 • Далі виберіть «Змінити додаткові параметри живлення».
 • Тепер з’явиться екран «Параметри живлення». Ви можете розширити кожну функцію та налаштувати параметри живлення. Ви також можете ввімкнути або вимкнути режим глибокого сну та дозволити таймери пробудження, налаштувавши налаштування вручну.
 • Як ярлик ви можете вибрати «Відновити план за замовчуванням». Це має автоматично повернути ваш ПК до стандартних налаштувань, які увімкнуть сплячий режим.
 • Якщо ви використовуєте Windows 7 і XP, ви можете зробити наступне:

 • Торкніться « (клавіша Windows)», а потім виберіть «Панель керування».
 • Виберіть «Система та безпека», потім виберіть «Параметри живлення».
 • Тепер натисніть «Змінити, коли комп’ютер сплячий», а потім «Змінити додаткові параметри живлення».
 • Далі виберіть «Змінити додаткові параметри живлення».
 • Зніміть прапорець «Дозволити цьому пристрою виводити комп’ютер із режиму сну», а потім натисніть «ОК». зберегти. Тепер можна безпечно закрити Диспетчер пристроїв.
 • Що робити, якщо комп’ютер не переходить у режим сну після оновлення

  Регулярні оновлення Windows є звичайними процесами на будь-якому ПК або ноутбуку. Хоча ці оновлення часто вирішують одну проблему, вони зазвичай породжують іншу.

  Нерідко оновлення Windows викликає збій, який зазвичай вимагає негайного вирішення у вигляді іншого оновлення. Після старого оновлення Windows 10 1903 року деякі користувачі скаржилися, що їхні ПК не переходять у сплячий режим.

    Як сортувати за кількома стовпцями в Google Таблицях

  Якщо зараз у вас виникла ця проблема, можливо, ви захочете відновити параметри живлення за замовчуванням, які були пояснені в розділі вище. Крім того, зачекайте наступного оновлення та подивіться, чи воно вирішить цю проблему.

  Що робити, якщо мій комп’ютер не прокидається

  Ви можете зіткнутися з протилежним, коли ваш комп’ютер не хоче виходити зі сплячого режиму. Це може бути ще більш неприємним, особливо якщо є щось, над чим ви працювали, до чого ви більше не можете отримати доступ.

  Ось така річ; ви не можете примусово розбудити ПК, якщо він застряг у сплячому режимі. Ви також не можете безпечно/належним чином вимкнути його, що є рекомендованим маршрутом за звичайних обставин.

  Незважаючи на це, перш ніж примусово вимикати комп’ютер або ноутбук, спробуйте натиснути кнопку миші або трекпада. Це спрацювало в деяких ситуаціях, коли клавіатура не запускала Windows. Іноді це просте налаштування, яке не активовано, дозволяє пристрою розбудити систему.

  Перевірте налаштування пристрою, щоб вирішити проблеми зі сплячим режимом

 • Залежно від того, яку версію Windows ви використовуєте, відкрийте «Диспетчер пристроїв».
 • Розгорніть розділ «Клавіатури», а потім клацніть правою кнопкою миші клавіатуру, яку ви використовуєте, часто позначену як «HID Keyboard Device». Якщо з’являється кілька, перевірте їх усі.
 • Виберіть вкладку «Управління живленням».
 • Установіть прапорець «Дозволити цьому пристрою вивести комп’ютер із режиму сну».
 • Ви можете повторити ті самі кроки для миші. Виберіть «Миша та інші вказівні пристрої» у вікні «Диспетчер пристроїв». Якщо вищевказаний процес не спрацює, у вас немає іншого вибору, окрім як довго натискати кнопку живлення та вимкнути пристрій вручну. Після перезавантаження ви можете вжити заходів, щоб уникнути повторної проблеми, наприклад, оновити драйвери пристроїв. Якщо драйвери застаріли, це може бути причиною, чому ПК не прокидається.

  На завершення варто очікувати випадкових збоїв у роботі з ПК, особливо якщо вони не нові. Однак відсутність функціонального сплячого режиму, безсумнівно, може спричинити значну проблему, якщо ви користуєтеся комп’ютером щодня.

    Ще кілька порад щодо Mac OS X, які можна спробувати на цих вихідних

  На щастя, незалежно від того, чи маєте ви справу з комп’ютером чи ноутбуком, який не може заснути чи прокинутися, за рогом чекає швидке рішення. Якщо проблеми не зникають, вам може знадобитися віднести свій комп’ютер до сертифікованого постачальника послуг або замінити пару пристроїв/компонентів.

  Поширені запитання про сплячий режим Windows

  Чому мій монітор не переходить у режим сну, коли ПК переходить?

  Коли ви успішно ввімкнете сплячий режим, ваш монітор повинен автоматично згаснути. Якщо цього не відбувається, а на вашому комп’ютері з’являється синій екран, проблема може стосуватися виключно монітора.

  Однак, якщо на моніторі все ще відображається робочий стіл, ваш комп’ютер не перебуває в режимі сну, навіть якщо ви, можливо, запросили це.

  Чи може сплячий режим пошкодити ваш комп’ютер?

  Багато користувачів Windows не впевнені, чи не шкідливо для пристрою перебування їх комп’ютера в тривалому сплячому режимі. Відповідь – ні. Сплячий режим не завдає шкоди комп’ютеру, і він має певні переваги, наприклад, запуск програм фонового обслуговування.

  Це також неймовірно зручно. Однак, якщо мова йде про раптові стрибки напруги та споживання електроенергії, краще вимкнути комп’ютер. Ви завжди отримуєте чисте перезавантаження, яке не відбувається в сплячому режимі.

  Яка різниця між режимом сну та сплячим режимом?

  Для комп’ютерів Windows режим глибокого сну споживає навіть менше енергії, ніж режим сну. Ця опція була спеціально розроблена для ноутбуків, які працюють від акумулятора, але ПК також мають його (можливо, потрібно активувати в налаштуваннях «Управління живленням»). Гібернація повністю вимикає ПК, кешуючи поточний стан Windows на накопичувач і перезавантажуючи його, коли система знову вмикається. Ви повернетеся на тому ж місці, де зупинилися.

  Ідея режиму глибокого сну полягає в тому, щоб використовувати його, коли ви будете далеко від пристрою протягом тривалого періоду. У цьому випадку ви можете також відключити його.