Що робити, якщо ваш VPN більше не розблокує Netflix (2024)

Ви думали, що зробили все правильно. Ви уважно дослідили свою VPN, пройшли пробну версію або знайшли службу, яка розблокувала всі ваші улюблені потокові сайти. Але потім, за одну ніч, все змінилося. І тепер Netflix (або ваша альтернативна платформа) більше не надає вам доступу.

Це дратує, ввічливо кажучи. Але це не твоя вина. Можливо, на той час ви вибрали ідеальний VPN Netflix, але провідні стрімінгові сайти завжди прагнуть дати відсіч, знаходять нові способи блокування VPN, і ви щойно потрапили під перехресний вогонь.

Але це не повинно бути кінцем історії. Можливо, вас заблокували прямо зараз, але тут ми пояснимо кілька прийомів, які можна використовувати, щоб відновити звичайну службу перегляду вмісту, а іноді всього за пару кліків.

Спробуйте інше розташування VPN

Веб-сайти перешкоджають доступу до VPN, виявляючи підозрілі IP-адреси та блокуючи їх.

Якщо це трапиться з вами, підключення до іншого розташування VPN в тій же країні (якщо ваш постачальник це підтримує) дасть вам нову IP-адресу та ще один шанс на успішне розблокування.

Перегляд усіх можливих варіантів може зайняти деякий час. Наприклад, NordVPN пропонує сервери в 15 містах США, тому ви можете легко витратити 10-15 хвилин на роботу зі списком.

Якщо зараз вам не потрібно отримати доступ до цільового сайту, спробуйте лише одне або два альтернативних розташування, а потім залиште його на пару днів. Ваш провайдер знає, коли він більше не розблокує популярну платформу, просто за кількістю скарг клієнтів, і хороший VPN негайно шукатиме рішення. Якщо це вдасться, звичайну службу розблокування можна швидко відновити без необхідності нічого робити.

Зв’яжіться зі службою підтримки

Якщо зміна місцезнаходження не дає вам доступу до цільового веб-сайту, спробуйте звернутися за порадою до служби підтримки вашого VPN.

Якщо провайдер вже знає про проблему, ви можете отримати відповідь протягом декількох хвилин. Наприклад, замість того, щоб вручну проходити шлях через кожне американське місто зі списку NordVPN, команда підтримки може одразу сказати вам, які місця все ще працюють.

І якщо провайдер ще не зрозумів, що є проблема, йому потрібно знати. Ваш звіт може допомогти переконати їх у тому, що їм потрібно щось дослідити, і змусити їх швидше працювати над пошуком рішення.

Доступ до Netflix іншим способом

Іноді веб-сайти можуть виявляти та блокувати вас через якісь дивні проблеми з будь-яким браузером або програмою, яку ви використовуєте. Ви можете спробувати виправити це за допомогою кількох стандартних порад щодо усунення несправностей, наприклад старої улюбленої «очистити кеш і спробувати ще раз», але простіший варіант — спробувати отримати доступ до сайту іншим шляхом.

Припустімо, ви зараз намагаєтеся отримати доступ до Netflix через Chrome на ноутбуці з Windows 10, наприклад. Спробуйте ще раз, використовуючи вікно в режимі анонімного перегляду, щоб переконатися, що на вас не впливають наявні файли cookie. Повторіть процес в Edge. А якщо це не вдасться, відкрийте Microsoft Store, завантажте та запустіть програму Netflix.

Спробуйте також інший пристрій, якщо він у вас є. Найкраще використовувати іншу платформу. Якщо ви не можете розблокувати Netflix на iPhone № 1, ви, ймовірно, побачите те саме з iPhone № 2 і № 3. Але якщо ви також встановили VPN на пристрої Android і ноутбуці Windows, вони можуть дати кращі результати.

Змініть свій протокол VPN

Сервери VPN не обов’язково підтримують кожен протокол VPN, який пропонує постачальник. Наприклад, ExpressVPN надає вам вражаючий вибір із 16 місцеположень Америки, якщо ви використовуєте Lightway або OpenVPN, але лише три, якщо ви використовуєте L2TP. А менший вибір місць може означати менше IP-адрес і менше шансів розблокувати веб-сайт.

Якщо ви змінювали протоколи VPN в минулому, спробуйте переключитися на налаштування за замовчуванням вашого постачальника. Часто це щось на кшталт «Автоматично», коли програма вибирає найкращий протокол для вас. Якщо провайдер має власний власний протокол – ExpressVPN Lightway, NordVPN NordLynx – це також хороший варіант. Якщо нічого не допомагає, спробуйте OpenVPN.

Протокол змінено, спробуйте підключитися до кількох місць ще раз. Навіть якщо у вас немає нових міст у списку, можливо, ви отримаєте різні IP-адреси та ще одну можливість обійти блокування.

Перейдіть на розширення для браузера

Використання повноцінної VPN – це велике покращення порівняно з простим проксі-сервером браузера, оскільки воно захищає весь трафік ваших програм і системи, а не лише ваш перегляд.

Якщо ваш постачальник також пропонує окреме розширення для веб-переглядача VPN – те, що може самостійно підключатися до VPN і не відповідає в головній програмі – тоді ми виявили, що іноді це може дати кращі результати розблокування.

Гаразд, це правда, перегляд Netflix на вкладці браузера може не дуже допомогти, особливо якщо ви дійсно хочете транслювати його на Smart TV або використовуєте Amazon Fire TV Stick VPN. Але спробувати це швидко й легко, і якщо нічого іншого, то надає вам корисну інформацію, яку ви можете передати службі підтримки своєї VPN.

Спробуйте SmartDNS

ExpressVPN, NordVPN, Surfshark, CyberGhost та багато інших постачальників VPN пропонують Smart DNS, розумну технологію, яка дає вам ще один спосіб розблокувати веб-сайти.

Smart DNS працює, використовуючи альтернативні налаштування DNS, щоб виглядати так, ніби ви перебуваєте в іншій країні. Це набагато простіше, ніж VPN – наприклад, він не шифрує ваш трафік – і може бути менш успішним у розблокуванні, ніж повна служба VPN. Але це легко налаштувати навіть на пристроях, на яких не можна запускати програми вашого VPN (скажімо, Smart TV), і ми іноді виявляли, що SmartDNS дає нам доступ до сайту, де основна служба не працює.

Провайдери не завжди хвалиться своєю підтримкою Smart DNS, і в багатьох випадках необхідні налаштування будуть заховані в темному кутку інформаційної панелі вашого веб-облікового запису. Щоб отримати додаткову інформацію, знайдіть на сайті підтримки свого постачальника послуг. Зазвичай пошуку Smart DNS достатньо, але деякі провайдери мають фірмову назву для своєї конкретної технології – наприклад, ExpressVPN називається MediaStreamer – і, використовуючи це, ви отримаєте найкращі результати.