Що робити, якщо ваш Nintendo Switch потребує ремонту або заміни

| | 0 Comments| 6:39 PM
Categories:

Це неминуче, що в якийсь момент у вас виникнуть апаратні проблеми з вашими консолями. На щастя, якщо у вас виникли проблеми з комутатором Nintendo, процес замовлення офіційного ремонту в Nintendo простий і навіть може бути безкоштовним.

Однак багато факторів визначають, як відбуватиметься процес ремонту вашого Nintendo Switch, наприклад стан гарантії вашої консолі. Але якщо вам потрібно відремонтувати Nintendo Switch, ми можемо допомогти.

Як знайти серійний номер вашого Nintendo Switch

Перше, про що вам потрібно знати, коли ви збираєтеся відремонтувати свій комутатор за допомогою Nintendo, це як знайти його серійний номер. Це потрібно протягом усього процесу ремонту Nintendo.

Як правило, на самому комутаторі можна знайти етикетку з детальним описом серійного номера. Однак модель і марка вашої консолі визначають, де буде ця наклейка. Для оригінального комутатора серійний номер вказано на базі консолі. Але для OLED-перемикача він розташований під підставкою.

Крім того, на коробці, у якій ваш комутатор був придбаний новим, також буде вказано серійний номер. Але навіть за допомогою цих методів серійні номери на комутаторі можуть з часом зникнути, і немає гарантії, що серійний номер коробки оригінальний. На щастя, є універсальний спосіб дізнатися серійний номер консолі.

  Чому я отримую спам з моєї власної адреси електронної пошти?

Щоб дізнатися серійний номер комутатора, незалежно від його моделі, увімкніть консоль і виконайте такі дії:

 • На головному екрані Nintendo Switch виберіть «Налаштування системи».
 • Під параметрами ліворуч виділіть «Система».
 • Виберіть Серійні номери.

Звідси на екрані буде відображено серійний номер вашої консолі, акумулятора та Joy-Con. Однак, хоча цей метод працює універсально, якщо ваш комутатор не працює або не вмикається, вам доведеться знайти серійний номер, проаналізувавши вашу консоль або її оригінальну коробку.

Перевірте стан гарантії свого Nintendo Switch

Тепер, коли ви знаєте серійний номер свого комутатора, можна переходити до перевірки стану гарантії вашої консолі та замовлення ремонту. Важливо заздалегідь перевірити статус гарантії вашого комутатора, оскільки якщо ваша консоль перебуває на гарантії, Nintendo, ймовірно, відремонтує вашу консоль безкоштовно.

На щастя, якщо у вас під рукою є серійний номер вашого Switch, процес перевірки гарантійного статусу вашої консолі буде простим. Щоб перевірити гарантійний стан свого комутатора, виконайте такі дії:

 • Перейдіть на офіційну сторінку Nintendo Repair Center у будь-якому браузері, перейшовши за цим посиланням Nintendo.
 • У розділі «Перевірити стан гарантії» введіть серійний номер свого Nintendo Switch.
 • Виберіть Перевірити гарантію.
  Як використовувати оператори Python Not Equal і Equal

У розділі «Інформація про гарантію» Nintendo надасть усі подробиці щодо гарантійного статусу вашої консолі, включно з тим, чи є вона на гарантії, і дату закінчення гарантії.

На жаль, якщо гарантія на вашу консоль закінчилася, вам доведеться заплатити за ремонт вашої консолі. Подібним чином пошкодження екрана втрачає гарантію на комутатор, а ремонт екрана не покривається гарантією.

Однак, можливо, варто перевірити деякі поширені способи вирішення проблем Nintendo Switch, перш ніж записуватися на ремонт. Таким чином ви можете уникнути будь-яких витрат на ремонт, якщо гарантія на вашу консоль закінчилася.

Як замовити Nintendo Switch для ремонту

Якщо ви вирішили продовжити ремонт свого Nintendo Switch офіційно, з або без безкоштовного цінника, який постачається з гарантією на ваш Nintendo Switch, є кілька вимог, які вам потрібно виконати заздалегідь.

Подібно до того, якби ви бронювали ремонт свого Joy-Con або будь-якого іншого компонента свого Switch, процес ремонту потребує доступу до Nintendo Repair Center через офіційний сайт Nintendo. Звідси ви можете почати процес ремонту, виконавши такі дії:

 • Виберіть Почати усунення несправностей.

 • Дотримуйтеся вказівок на екрані та виберіть «Почати ремонт системи Nintendo Switch».

 • Виберіть параметр під розділом Загальне усунення несправностей, який найкраще визначає несправність вашого Nintendo Switch.

 • Дотримуйтесь інструкцій з усунення несправностей на екрані для вибраної проблеми та виберіть Почати ремонт.
  10 найкращих систем управління грантами для неприбуткових організацій [2023]

 • Введіть інформацію про продукт, включаючи серійний номер, свого Nintendo Switch і виберіть «Продовжити».

Тоді центр ремонту Nintendo запропонує вам плату за ремонт. Якщо на ваш комутатор поширюється гарантія, і на нього не було пошкоджено екран, цю плату слід скасувати. Щоб підтвердити ремонт, виберіть Продовжити.

Тепер вам потрібно буде ввести будь-яку особисту інформацію, пов’язану з процесом ремонту, і підтвердити способи доставки в центр ремонту та з нього. Після цього вам потрібно буде оплатити ремонт. Але після оплати ремонту та підтвердження доставки ви успішно замовили ремонт свого Nintendo Switch.

Відремонтуйте свій Nintendo Switch найефективнішим способом

Виконуючи офіційні кроки, описані Центром ремонту Nintendo, ви можете гарантувати, що зосереджуєте процес ремонту свого комутатора відповідно до ваших точних вимог. А завдяки тому, що Nintendo автоматично враховує коливання комісії, якщо на вашу консоль діє гарантія, ви можете навіть отримати зниження ціни.

Хоча форма ремонту може бути досить довгою та точною, вибравши бажані способи доставки та часові рамки, ви можете відточити процес, щоб він став найбільш ефективним для вас. І це полегшує головний біль ремонту зламаного обладнання.