techukraine.net techukraine.net Що робити, якщо ваш Joy-Con не підключається до комутатора Nintendo

Що робити, якщо ваш Joy-Con не підключається до комутатора Nintendo

| | 0 Comments| 5:55 AM
Categories:

Контролери Nintendo Switch Joy-Con є одними з найбільш універсальних контролерів, які будь-коли створювалися. Однак це не означає, що у вас ніколи не виникнуть проблеми з Joy-Con. Навпаки, у вас є чимало типових проблем із Joy-Con як власника Nintendo Switch.

Однією з найбільш неприємних проблем, з якими ви можете зіткнутися з Joy-Con, є те, що контролери не можуть підключитися до Nintendo Switch, що перешкоджає будь-якій програмі — від кооперативної гри до звичайних ігор. На щастя, проблему можна виправити, якщо ви усунете неполадки Switch і Joy-Con, але як це зробити? Давайте поглянемо.

Переконайтеся, що ваша консоль Nintendo Switch несправна

Незалежно від того, чи ваш Joy-Con не може підключитися до комутатора через бездротове з’єднання або підключений до док-станції, перше, що ви можете зробити, щоб спробувати вирішити проблему, — це перевірити, чи є несправна консоль Nintendo Switch, і усунути її.

Загалом існує кілька способів усунення несправностей апаратного забезпечення, наприклад комутатора Nintendo. Але якщо Joy-Con не підключається до вашого комутатора, існує кілька методів усунення несправностей, які можуть допомогти усунути несправність або визначити, чи винен ваш комутатор. Ці методи усунення несправностей такі:

  10 найкращих конвертерів тексту в ASCII, які варто спробувати

  • Якщо ваша консоль уже оновлена, вам може знадобитися скинути налаштування Nintendo Switch за допомогою програмного скидання, щоб переконатися, що оновлення діє.

До речі, якщо ви не можете керувати комутатором Nintendo через те, що Joy-Con не підключається, використовуйте комутатор у портативному режимі та використовуйте сенсорний екран для доступу до налаштувань, необхідних для усунення несправностей консолі.

Якщо ви спробуєте ці способи усунення несправностей для комутатора, але ваш Joy-Con все одно не може підключитися, ще не все втрачено. Принаймні ймовірно, що ваша консоль не винна, і ви можете перейти до усунення несправностей вашого Joy-Con.

Як усунути несправності Nintendo Switch Joy-Con

Усуваючи неполадки Joy-Con після Switch, ви покриваєте всі основи. Таким чином ви можете переконатися, що ви перевірили всі елементи того, що може спричинити проблему, і, можливо, виявити причину проблеми.

Щоб усунути проблеми з підключенням контролера Joy-Con як для док-станції, так і для бездротового підключення, є кілька потенційних виправлень:

  • Спробуйте приєднати Nintendo Switch Joy-Con до Nintendo Switch, щоб перевірити, чи вони автоматично підключаються. Якщо ні, спробуйте спочатку інший Nintendo Switch Joy-Con, а потім ті, які не підключаються.
  • Якщо ваші контролери все одно не підключаються, ви також можете спробувати отримати доступ до опції Change Grip/Order у налаштуваннях Controllers на комутаторі Nintendo. Звідси ви можете натиснути L і R на своєму Joy-Con, щоб спробувати примусово підключитися до вашої консолі.
  Попередній перегляд зображень і зміна даних EXIF ​​за допомогою Photo Data Explorer

Автор зображення: Nintendo

Якщо ви виявите, що інший Joy-Con може підключитися до вашого комутатора, а ваш ні, швидше за все винен ваш Nintendo Switch Joy-Con. Однак якщо ваш комутатор не може читати Joy-Con, ймовірно, причиною є сам комутатор. На щастя, навіть якщо ваша проблема залишається невирішеною, у вас все ще є варіанти.

Що робити, якщо ваш Joy-Con все одно не підключається

Якщо ваш Nintendo Switch Joy-Cons усе ще не підключається через бездротове з’єднання або під’єднання до Switch, причиною проблеми є функціональна помилка вашої консолі або консолі Nintendo Switch.

Залежно від результатів методів усунення несправностей, які ви намагалися спробувати, ви зможете визначити, чи є виною ваша консоль Nintendo Switch або Joy-Con.

  6 найкращих API доставки для вашого бізнесу, щоб заощадити час і гроші

На щастя, оскільки деякі проблеми з Joy-Con є досить поширеними, Nintendo часто ремонтує ваш Joy-Con практично безкоштовно. Незважаючи на це, на ваш Joy-Con також надається 12-місячна гарантія. Отже, навіть якщо вам доведеться заплатити, якщо у вас не було Joy-Con більше 12 місяців, ви можете отримати ремонт безкоштовно.

Тому найкращим кроком у подальшому, намагаючись вирішити проблеми з підключенням до Joy-Con, було б замовити ремонт консолі Nintendo Switch або Joy-Con через офіційна сторінка підтримки Nintendo.

Гарантія функціональності вашої консолі Nintendo Switch і Joy-Con

Хоча усунення несправностей Nintendo Switch і Joy-Con часто усуває будь-які поширені проблеми, які можуть виникати з апаратним забезпеченням і аксесуарами, це не гарантує, що ви не зіткнетеся з більш серйозними несправностями. Але навіть тоді надійна система ремонту, запропонована Nintendo, зможе вирішити проблему.

Однак є багато речей, які ви можете зробити, щоб підтримувати свій комутатор і зменшити ймовірність того, що коли-небудь знадобиться ремонт або ремонт консолі. Таким чином ви гарантуєте своє обладнання та аксесуари, перш ніж коли-небудь знадобиться вирішувати типові проблеми Nintendo Switch.