Що робити, якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди?

| | 0 Comments| 7:24 AM
Categories:

Uber – це американська компанія, яка пропонує мобільність як послугу, що дозволяє клієнтам замовляти таксі та водія для транспортування. Він також пропонує доставку їжі через Uber Eats, доставку посилок, кур’єрські послуги та прокат електровелосипедів. Uber не володіє жодним транспортним засобом і дозволяє будь-кому стати водієм Uber, одержуючи комісію з кожного бронювання. Ви користувач Uber, який стикається з проблемами під час користування Uber і цікавитеся, чому ваш обліковий запис заблоковано в Uber? І які кроки потрібно зробити, щоб повернути обліковий запис Uber? Сядьте зручніше і прочитайте цю статтю до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання щодо Uber, наприклад, чому ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди та чи можна створити новий обліковий запис Uber, якщо його деактивовано. Отже, почнемо!

Що робити, якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що робити, якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди та як ви можете його відновити, докладніше в цій статті.

Чи можуть вас забанити в Uber?

Так, вас можуть забанити в Uber, оскільки Uber зберігає за собою право скасувати ваш обліковий запис партнера Uber у будь-який час. Основними причинами такої заборони можуть бути порушення кодексу поведінки Uber, низькі рейтинги, високий відсоток скасувань, звіти користувачів проти вас, відсутність документів, а також те, що ваш обліковий запис потрапив у шахрайство. Причин може бути більше, але якщо ваш обліковий запис Uber буде заблоковано, ви отримаєте лист від Uber із зазначенням причини деактивації вашого облікового запису Uber.

Що станеться, якщо Uber деактивує ваш обліковий запис?

Якщо Uber деактивує ваш обліковий запис:

  • Ви не зможете отримати доступ до жодної служби Uber.
  • Крім того, після остаточної деактивації вашого облікового запису uber усі кредити та кешбек, зароблені та збережені у вашому старому обліковому записі, будуть втрачені.
  • Якщо ви водій Uber, ви не зможете використовувати платформу Uber, щоб приймати або отримувати запити на поїздки.

Що робити, якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди?

Якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди, він буде миттєво деактивований після завершення процедури видалення облікового запису Uber. Будь-які невикористані кредити, акції чи заохочення буде стерто через 30 днів на додаток до безповоротне видалення інформації. Протягом 30 днів після деактивації ви можете відновити свій обліковий запис, якщо вирішите не видаляти його. І якщо ви бажаєте використовувати той самий обліковий запис, вам потрібно буде просто ввійти на Веб-сайт Uber зі старим деактивованим обліковим записом протягом 30 днів.

  Які вимоги до ПК для Civilization V?

Чи можете ви відновити свій обліковий запис Uber?

Так. Якщо ваш обліковий запис uber деактивовано назавжди або ви деактивували свій обліковий запис Uber, ви можете відновити його, увійшовши в нього за допомогою облікових даних облікового запису протягом 30 днів. Оскільки через 30 днів після деактивації всі невикористані кредити, акції чи заохочення разом із усіма даними вашого облікового запису буде видалено назавжди.

Як ви можете повторно активувати свій обліковий запис Uber, який було деактивовано назавжди?

Деактивація вашого облікового запису Uber може стати для вас розчаруванням. Якщо ваш Uber обліковий запис деактивовано назавжди, кроки для повторної активації вашого облікового запису Uber залежатимуть від причини деактивації вашого облікового запису Uber. Тому перевірте лист про деактивацію, надісланий Uber із зазначенням причини деактивації вашого облікового запису, і виконайте відповідні дії. У вас є можливість зв’язатися з Uber і оскаржити свою деактивацію, якщо ваш обліковий запис водія було тимчасово або назавжди вимкнено з будь-якої причини. Нижче наведено випадки, у яких ваш обліковий запис може бути деактивовано за допомогою рішень для його повторної активації.

Випадок I: відсутність оновлених документів

Якщо ваш обліковий запис Uber було деактивовано через відсутність або застарілі документи, не варто хвилюватися. Ваш обліковий запис буде повторно активовано після того, як ви завантажите документ, що очікує, або оновлену версію документа. Ці дезактивації можна легко запобігти в майбутньому, переконавшись, що ви постійно оновлюєте та завантажуєте свої документи.

Випадок II: низькі рейтинги

Як водій, ваш рейтинг показує якість вашої роботи, і якщо ваш рейтинг стане низьким, ви отримаєте попередження та переміститеся на перевірку якості, якщо ваші зірочки будуть низькими. Ваш обліковий запис водія Uber буде деактивовано, якщо ваші оцінки не покращаться. Вам доведеться звернутися до Служба підтримки Uber і попросіть їх надати кваліфіковані курси вдосконалення, які допоможуть водіям Uber бути більш ефективними та надійними. Ці курси, створені спеціально для недосконалих водіїв, зазвичай коштують менше 100 доларів, і ви можете пройти їх як особисто, так і онлайн. Після завершення цього курсу завантажте сертифікат проходження на веб-сайт Uber і дочекайтеся повторної активації вашого остаточно вимкненого облікового запису Uber.

  Як приховати телешоу та фільми на Netflix

Випадок ІІІ: порушення Правил спільноти Uber

Якщо ваш обліковий запис Uber було деактивовано, оскільки ви порушили Правила спільноти Uber, ви нічого не можете зробити. Але у вас є можливість зв’язатися Допомога Uber або електронною поштою на адресу [email protected] і подайте запит на повторну активацію вашого облікового запису. Uber розгляне ваш запит і, якщо ви не порушили жодних положень Кодексу поведінки Uber, швидше за все, ваш обліковий запис буде повторно активовано.

Випадок IV: Бездіяльність

Якщо ви неактивні протягом 90 днів, Uber деактивує ваш обліковий запис Uber. Щоб повторно активувати свій обліковий запис, зв’яжіться з Uber і надішліть форму повторної активації, у якій зазначено, що ви бажаєте продовжити їздити або керувати автомобілем. І, швидше за все, Uber повторно активує ваш обліковий запис.

Сподіваємось, дотримуючись цих методів, ви успішно повторно активували свій остаточно деактивований обліковий запис Uber.

Як розблокувати обліковий запис Uber?

Якщо Uber заблокував ваш обліковий запис, ви маєте право зв’язатися з Uber і оскаржити свою деактивацію, якщо ваш обліковий запис водія було тимчасово або назавжди вимкнено з будь-якої причини. Уважно прочитайте та дотримуйтесь наведеного вище розділу, щоб зрозуміти різні випадки, коли ваш обліковий запис може бути деактивовано, а також рішення, щоб розблокувати його.

Чи можете ви створити новий обліковий запис Uber, якщо його деактивовано?

Так, якщо ваш обліковий запис uber деактивовано назавжди, ви можете створити новий обліковий запис Uber. Але Uber дозволяє зареєструвати єдиний обліковий запис на один мобільний номер або адреса електронної пошти. Якщо з якоїсь причини Uber деактивував ваш обліковий запис, можливо, Uber заблокував дані вашого попереднього зареєстрованого облікового запису. Отже, щоб створити новий обліковий запис, вам потрібно використовувати новий номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Чи можете ви мати 2 облікові записи Uber?

Так, ви можете мати кілька облікових записів Uber. Uber дозволяє зареєструвати один обліковий запис на один мобільний номер або адресу електронної пошти. Щоб створити кілька облікових записів Uber, ви повинні мати доступ до кількох мобільних номерів і адрес електронної пошти.

Чи можете ви створити інший обліковий запис водія Uber?

Так. Відповідно до Uber, один водій повинен використовувати лише один обліковий запис водія Uber, і кожен водій повинен мати свій обліковий запис. Один номер телефону не можна підключити до кількох облікових записів. Незважаючи на це, багато водіїв Uber ведуть кілька облікових записів, хоча вони зазвичай роблять це за допомогою різних номерів телефонів і електронних адрес. Щоб створити кілька облікових записів Uber, ви повинні мати доступ до кількох мобільних номерів і адрес електронної пошти.

  Як завантажити та видалити збережені ігри Steam

Чи можете ви оскаржити деактивацію Uber?

Так. Якщо ваш обліковий запис вимкнено назавжди, Uber може повідомити вас електронною поштою та повідомленнями в додатку з причиною деактивації вашого облікового запису. Крім того, ви маєте право оскаржити рішення, використовуючи посилання в цьому електронному листі. Uber розгляне ваш запит і, якщо ви не порушили жодного положення Кодексу поведінки Uber, швидше за все, ваш обліковий запис буде повторно активовано.

Чи можете ви подати до суду на Uber за деактивацію вашого облікового запису?

Ні. Uber має повне законне право видаляти обліковий запис з різних причин. Оскільки ви як водій Uber є незалежним підрядником, а не працівником, ви не можете подати до суду на компанію за деактивацію вашого облікового запису Uber. А згідно із законом незалежного підрядника можна звільнити без вагомих причин чи пояснень.

Як довго триває розслідування Uber?

Коли Uber отримує скаргу на водія чи будь-яку аварію, команда Uber розглядає скаргу та вживає всіх необхідних заходів, щоб зібрати більше інформації про інцидент. Команда може навіть зв’язатися з пасажиром, щоб прояснити ситуацію щодо інциденту. Розслідування дорожньо-транспортної пригоди намагається встановити, чи міг водій Uber бути винен у ДТП. Цей процес може тривати до 3 робочих днів залежно від серйозності інциденту.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього простого посібника ви знаєте все про Uber і отримали відповіді на запитання, наприклад, чи можна створити новий обліковий запис Uber, якщо його деактивовано, і що, якщо ваш обліковий запис Uber деактивовано назавжди. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.