Що робити, якщо вас забанили в Instagram

| | 0 Comments| 4:55 AM
Categories:

Якщо ви помітили різке та раптове падіння вашої залученості в Instagram, є велика ймовірність того, що вас заблокували. Якщо це так, ось що вам потрібно зробити, щоб позбутися обмеження облікового запису.

1. Перевірте статус свого облікового запису Instagram

Перш ніж вживати будь-яких рішучих заходів, варто перевірити, чи потрапили ви в тіньовий бан в Instagram. На щастя, в Instagram є вбудований інструмент, за допомогою якого можна перевірити, чи опублікували ви щось, що порушує Правила спільноти Instagram.

Хоча це остаточний спосіб перевірити, чи обмежено видимість вашого облікового запису з боку Instagram, єдина заковика полягає в тому, що вам потрібно мати обліковий запис автора або професійного користувача в Instagram, щоб використовувати цю функцію.

Щоб перевірити статус свого облікового запису Instagram, виконайте такі дії:

 • Перейдіть у свій профіль, торкнувшись зображення профілю в нижньому правому куті екрана.
 • Торкніться піктограми з трьома рядками у верхньому правому куті екрана та торкніться «Налаштування та конфіденційність».
 • Продовжуйте прокручувати, доки не побачите статус облікового запису під заголовком «Додаткова інформація та підтримка».
 • Тепер ви зможете побачити, чи публікували ви щось, що порушує Правила спільноти Instagram. Якщо є, ви можете оскаржити рішення. Або ви можете відредагувати публікацію та переконатися, що вона відповідає вказівкам. Ви також можете повністю видалити публікацію.

  Тіньовий бан в Instagram часто є наслідком злому Правила спільноти Instagram і постійне їх порушення може навіть продовжити його. Один із найпростіших, але найефективніших способів зняти тіньову заборону — грати за правилами Instagram.

    Як завантажувати зображення безпосередньо в Instagram з будь-якого додатка

  Це означає постійно ділитися оригінальним і необразливим вмістом, органічно розвивати свій обліковий запис і уникати будь-якого матеріалу, який може суперечити цим правилам.

  Уважно перегляньте свій профіль в Instagram і вивчіть свої публікації. Шукайте будь-який вміст, який потенційно може порушувати вказівки Instagram. Це включає дописи з відвертими або неприйнятними матеріалами, ворожими висловлюваннями або будь-якою формою переслідування.

  Коли ви визначите, що потрібно зробити, виконайте наведені нижче дії.

 • Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті публікації.
 • У меню, що з’явиться, виберіть «Видалити».
 • Натисніть «Видалити», щоб назавжди видалити публікацію зі свого облікового запису. Ще раз торкніться «Видалити», щоб підтвердити своє рішення.
 • Подібним чином визначте, чи щось, чим ви поділилися у своїй історії Instagram, порушує вказівки Instagram, і видаліть публікацію зі своєї історії Instagram. Це включає зображення, відео та публікації, якими ви могли поділитися.

  Хоча поєднання ваших публікацій із хештегами є важливим і гарантує, що ваш вміст можна буде знайти в Instagram, використання хештегів, пов’язаних із неприйнятним вмістом, може погіршити видимість вашого облікового запису. Якщо ви не змогли визначити конкретну публікацію за допомогою функції «Статус облікового запису», ще одну річ, яку ви можете зробити, — це переглянути свої публікації в Instagram і перевірити, чи використовували ви заборонені хештеги.

  Дивно, але Instagram заборонив такі хештеги, як #snapchat і #alone. Тому цілком імовірно, що ви могли ненавмисно використати заборонений хештег Instagram просто тому, що не знали, що він не заборонений.

  Якщо ви не впевнені, що хештег порушує правила спільноти Instagram, простий спосіб перевірити це — ввести його в рядок пошуку. Якщо хештег не відображається в результатах пошуку повністю або вказує, що він порушує правила Instagram, радимо видалити його з наявних публікацій і не використовувати його в майбутньому.

    16 найкращих приватних додатків для перегляду Instagram без людської перевірки

  4. Скасуйте доступ Instagram до програм сторонніх розробників

  Згідно з правилами спільноти Instagram, створення неавтентичної активності заборонено. Користувачі можуть помітити, що певні частини їх облікового запису Instagram обмежені, якщо вони продовжуватимуть використовувати програми сторонніх розробників.

  Незалежно від того, чи використовуєте ви програму третьої сторони для планування публікацій чи програму для відстеження підписників, використання сторонньої програми, яка не пов’язана з Meta, є однією з найпоширеніших причин, чому вас можуть тіньово заборонити. На щастя, ви можете скасувати доступ Instagram до сторонніх додатків, і ваша тіньова заборона буде скасована.

  Ось що вам потрібно зробити:

 • Перейдіть у свій профіль Instagram, торкнувшись зображення профілю. Торкніться піктограми з трьома рядками внизу екрана.
 • Тепер перейдіть до Налаштування та конфіденційність > Дозволи веб-сайту > Програми та веб-сайти.
 • Торкніться «Активно», щоб побачити програми, підключені до вашого облікового запису Instagram. Щоб скасувати доступ Instagram до них, натисніть «Видалити».
 • 5. Використовуйте попередження про вміст для будь-яких делікатних публікацій в Instagram

  Особливо важливо бути обережним і уважним, публікуючи графічні зображення чи відео, які можуть засмутити вашу аудиторію. Люди, які повідомляють про вас, коли ваше охоплення вже обмежено, не допоможуть вашій справі. Наприклад, можна поширювати інформацію про землетрус, який стався. Однак, якщо ви вирішите поділитися графічними роликами поранених людей, ви обов’язково засмутите свою аудиторію.

  Тому, якщо ви вирішите продовжувати публікацію, незважаючи на тіньову заборону, доцільно використовувати попередження щодо вмісту в будь-яких делікатних публікаціях, щоб уникнути повідомлення про вас. Таким чином, кожен глядач матиме можливість вирішити, чи хоче він взаємодіяти з вашою публікацією чи ні.

    Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях

  Хоча Instagram автоматично відображає попередження про вміст у публікаціях, які він вважає конфіденційними, користувачі не можуть безпосередньо редагувати цю функцію. Замість цього ми рекомендуємо додати слайд або кліп на початку ролика чи публікації, чітко вказавши, що майбутній вміст може бути конфіденційним для деяких користувачів.

  6. Припиніть будь-які ботоподібні дії та розсилку спаму в Instagram

  Подібно до купівлі підписників в Instagram, участь у таких діях, як швидке підписання на сотні облікових записів, масове коментування та вподобання численних публікацій протягом короткого періоду часу, може призвести до того, що системи Instagram позначать ваш обліковий запис як потенційно автоматизований або спам.

  Хоча ви можете сприймати це як спосіб швидко отримати підписників в Instagram, ви, зрештою, поставите під загрозу охоплення свого облікового запису Instagram. Натомість ми рекомендуємо спілкуватися з творцями, які публікують вміст, який відповідає вашим інтересам.

  7. Зробіть перерву в публікаціях в Instagram

  Якщо ви не можете визначити причину свого шадоубану в Instagram, радимо тимчасово перервати публікації на платформі. Якщо ваша взаємодія вже закінчилася, будь-який новий вміст, який ви опублікуєте, не буде видимим для більшості ваших підписників, незалежно від його якості. Тому варто відпочити від публікації історій, роликів або публікацій.

  Хоча інформації про тривалість тіньової заборони небагато, зрештою вона автоматично скасовується. Ми рекомендуємо почати з короткої триденної перерви та продовжити її максимум до 14 днів, якщо ваша тіньова заборона все ще на місці.

  На жаль, тривалість тіньового блокування в Instagram може бути різною: від одного дня до кількох тижнів. Якщо нічого не допомагає, і ви взяли двотижневу перерву в публікаціях в Instagram, варто звернутися до служби підтримки Instagram.