Що робити зараз?

Ключові висновки

  • Microsoft підтримуватиме підсистему Windows для Android до 5 березня 2025 року; до того часу вам потрібно буде знайти заміну.
  • Встановлення додатків Amazon Appstore припинили роботу 6 березня 2024 року.
  • Як альтернатива Bluestacks дозволяє грати в ігри Android на Windows.

Можливість запускати додатки Android через Amazon Appstore, офіційно відому як підсистема Windows для Android, була однією з функцій запуску Windows 11. Однак Microsoft оголосила, що ця функція припиняється. Що робити, якщо ви використовуєте програми Android у Windows?

Як довго підтримуються програми Android у Windows?

Корпорація Майкрософт оголосила, що підтримуватиме підсистему Windows для Android до 5 березня 2025 року. Ймовірно, це має дати кожному, хто користується програмами Android, приблизно рік після оголошення, щоб знайти заміну. 6 березня 2024 року було останньою датою встановлення нових програм із Amazon Appstore.

  13 Профілювання програмного забезпечення для усунення проблеми з продуктивністю програми

Microsoft гарантує на своєму веб-сайті що поточні користувачі зможуть завантажувати програми для Android до кінця життя. Після цього компанія більше не надаватиме технічну підтримку для програм для Android.

Для кого була підсистема Windows для Android?

Корпорація Майкрософт не пояснила, чому саме вона припиняє підтримку підсистеми Windows для Android, але ймовірно, що це пов’язано зі зміною фокусу компанії на Windows 11. Зараз Microsoft наголошує на таких функціях штучного інтелекту, як Copilot, а не на можливості запускати програми Android.

Іншою основною причиною є, ймовірно, те, що програми Android у Windows, здається, не залучили критичну масу користувачів, щоб виправдати продовження підтримки. На відміну від комп’ютерів Chromebook, де програми Google Play можуть значно розширити функціональність пристрою, пропонуючи більші можливості за межі веб-програм, здавалося, що не було вагомої причини встановлювати їх у Windows.

  Як скасувати реєстрацію пристрою Amazon

Уже існує багато оригінальних програм для Windows, а вибір Amazon Appstore обмежений порівняно з Google Play.

Ви все ще можете грати в ігри Android на Windows за допомогою Bluestacks

Якщо ви використовуєте будь-яку програму для Android у Windows, найкраще знайти заміну до 2025 року. Ймовірно, це означатиме пошук рідної програми Windows або веб-програми.

Одним із можливих винятків є ігри. Хоча багато популярних мобільних ігор мають порти Windows, доступні через Microsoft Store, Bluestacks пропонує можливість грати в ігри Android на машинах Windows. Google також зараз тестує версію свого магазину Play для Windows, можливо, відчуваючи можливість тепер, коли Microsoft і Amazon звільняють це місце.

  Як дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone