Що означає SOS на iPhone?

Якщо під час подорожі ви постійно бачите SOS або «Лише SOS» замість сигнальних смужок на панелі стану вашого iPhone, ви не зможете дзвонити, відправляти текстові повідомлення друзям або користуватися Інтернетом. Давайте розглянемо, що означає попередження і як від нього позбутися.

Яка функція SOS вашого iPhone?

Екстрений SOS — одна з багатьох екстрених функцій на вашому iPhone, яка може врятувати ваше життя. Це дозволяє користувачам, які опинились у небезпеці, зв’язуватися з місцевими службами без необхідності набирати їхні номери телефонів. Коли ви використовуєте функцію SOS на своєму iPhone, ваше місцезнаходження автоматично передається екстреним службам.

Якщо ви налаштували контакти для екстрених випадків на своєму iPhone, він також сповістить їх, коли ви зв’яжетеся з місцевою екстреною службою, якщо ви не вирішите скасувати. Щоб допомогти вам почуватися в безпеці, якщо ви вирішите сповістити своїх екстрених контактів, ваш iPhone також повідомить їм ваше поточне місцезнаходження та обмінюватиметься оновленнями, доки ви не перейдете в режим SOS.

  10 найкращих бібліотек перевірки даних Node.JS для підтримки чистоти даних

Функція екстреного виклику вашого iPhone може стати в нагоді під час подорожі. Наприклад, якщо ви потрапили в кризу й не знаєте місцевих номерів екстрених служб, функція SOS потенційно може врятувати вам життя.

Зауважте, що функція екстреного виклику на iPhone працює, лише якщо ви перебуваєте в зоні стільникового зв’язку, якщо у вас немає iPhone 14 або новішої версії, який підтримує функцію екстреного виклику через супутник.

Яблуко

Екстрений SOS через супутник дозволяє зв’язуватися з місцевими екстреними службами, навіть якщо у вас немає покриття стільникового зв’язку або Wi-Fi. Якщо ви спробуєте зв’язатися з екстреними службами, але не зробите цього, ваш iPhone спробує з’єднати вас із ними через супутник.

  Як створити розкривний список у Google Таблицях

Ви можете безкоштовно користуватися службою екстреного виклику через супутник протягом двох років після активації вашого iPhone 14 або новішої моделі. На жаль, ця функція доступна лише в кількох регіонах, зокрема в США, Великій Британії, Франції, Новій Зеландії та Італії.

Чому ваш iPhone показує «Тільки SOS»?

Яблуко

Якщо в рядку стану вашого iPhone відображається «SOS» або «Лише SOS», це означає, що ваш пристрій не підключено до стільникової мережі, але ви все одно можете здійснювати екстрені виклики через мережу Wi-Fi. Поки на вашому iPhone відображається «Лише SOS», ви не зможете здійснювати звичайні телефонні дзвінки й обмежитеся лише зверненням до місцевих екстрених служб, таких як поліція чи пожежна служба.

  Розпочніть свою кар’єру за допомогою VisualCV Student CV Builder

Відповідно до Сторінка підтримки Appleця функція доступна лише для користувачів у Сполучених Штатах, Австралії та Канаді.

Як позбутися «Тільки SOS» на вашому iPhone

Під час подорожі ви час від часу можете бачити текст «Лише SOS» на панелі стану вашого iPhone, коли ви втрачаєте сигнал стільникового зв’язку. Єдиний спосіб позбутися цього – переїхати в зону з стільниковим прийомом.

Однак якщо ви бачите його постійно, ви можете спробувати виправити попередження «Лише SOS» у рядку стану вашого iPhone за допомогою кількох дій, як-от увімкнути роумінг даних, перевірити наявність оновлень налаштувань оператора, перейти на LTE тощо.