Що означає Share Focus Status на iPhone?

Ви коли-небудь ловили себе на тому, що відволікаєтеся від завдання, яке вам потрібно виконати, або просто не можете заснути, коли хочете?

Це трапляється з найкращими з нас, і може здатися, що ви впали в яму, якщо це триватиме кілька днів, оскільки у вас починає формуватися звичка відкладати те, що важливо. Щоб усунути цю поширену проблему, ви можете просто скористатися своїм iPhone.

Фокус — чудова функція iPhone, яка дозволяє зосередитися на певному завданні чи дії в різних режимах.

Наприклад, їх режим сну допомагає усунути перевантаження, фільтруючи сповіщення та телефонні дзвінки. Це також сигналізує людям, що ви зараз недоступні 📵 та багато іншого.

Для чого потрібні ці режими і чим вони корисні?

Ці режими дуже корисні з однієї очевидної причини. Саме тоді хочеться досягти чогось, не заважаючи. Це може бути завдання, сімейна зустріч або просто коли ви не хочете, щоб вас хтось турбував, перш ніж лягти в ліжко.

Ви можете використовувати різні режими, налаштовувати їх відповідно до своїх потреб і навіть встановлювати певний час. Отже, якщо ви справді хочете щось зробити та зменшити кількість відволікаючих факторів на телефоні, скористайтеся одним із цих режимів.

  Що робити, якщо ваш MacBook Pro не вмикається

ПРОФЕСІЙНА ПОРАДА. Ви можете додати додаткові режими фокусування або створити власний, торкнувшись значка плюса.

Давайте розповімо про 4 доступні режими та дізнаємось про них докладніше.

Не турбувати

Першим із кількох режимів є режим «Не турбувати». Це допомагає вам краще зосередитися на реальному світі або просто уникнути навантаження. Ви можете ідеально використовувати його, коли ви перебуваєте на насичених подіях або зустрічах.

Ви можете ввімкнути його, перейшовши в «Налаштування» > «Фокус» > «Не турбувати» та перемкнувши кнопку.

У режимі «Не турбувати» ваші сповіщення, повідомлення та дзвінки не видають звуків і не вібрують. Це також запобігає висвітленню екрана, коли телефон заблоковано.

Однак ось деякі речі, які вам потрібно знати:

  • Ваші будильники все одно дзвонитимуть і з’являтимуться
  • Цей режим працює, лише якщо ваш iPhone заблоковано
  • Він не реагуватиме на ваш дотик, щоб увімкнути екран, тому вам доведеться натискати бічну кнопку, коли ви хочете скористатися телефоном.

У цьому режимі можна виконати кілька налаштувань. По-перше, це дозволяє щодня планувати режим «Не турбувати» за фіксованим розкладом. Ви також можете обмежити режим окремими контактами на вашому пристрої. Це означає, що ви можете вибрати, щоб деякі контакти продовжували дзвонити під час виклику, поки режим активовано. Це особливо корисно, коли ви не хочете пропустити важливі дзвінки.

Робота

Робочий режим на iPhone корисний, якщо зосереджуватися лише на робочих сферах. Ви можете налаштувати отримання сповіщень лише з важливих джерел, як-от ваших колег або кількох вибраних програм.

  Як автоматично відформатувати слово або фразу в MS Word

Ви можете ввімкнути його, перейшовши в «Налаштування» > «Фокус» > «Робота», а потім натиснувши «Далі», коли з’явиться ця сторінка.

Звідти ви можете вибрати контакти та програми, які хочете включити до робочого списку. Ви також можете автоматично запланувати його ввімкнення у фіксований час щодня.

Особистий

Це дуже просто, і ви можете використовувати його як завгодно. Персональний режим дозволяє вимкнути звук на всьому пристрої, крім сповіщень від певних людей і програм.

Ви можете ввімкнути його, перейшовши в «Налаштування» > «Фокус» > «Особисті», а потім натиснувши «Далі», коли з’явиться ця сторінка.

Звідти ви можете дозволити/заборонити людей у ​​вашому списку особистого режиму.

сон

Ми всі потребуємо міцного сну, і часто телефон заважає нам його отримати. Ви можете вирішити цю проблему, увімкнувши режим сну на вашому iPhone.

Ви можете ввімкнути його, перейшовши в «Налаштування» > «Фокус» > «Сон» і перемкнувши кнопку.

Він працює, дозволяючи сповіщення лише від певних людей і програм, які ви вибираєте, протягом часу, коли режим увімкнено. Очевидно, що він увімкнеться під час сну, який ви бажаєте, але ви також можете ввімкнути його трохи раніше, щоб допомогти вам розслабитися перед тим, як заснути.

Є також кілька цікавих налаштувань, таких як створення ярликів для бажаних програм перед сном і додавання нагадувань перед сном.

  Як підписати PDF-файли на iPhone, iPad та Mac

Як поділитися статусом Focus з людьми?

Увімкнувши один із цих режимів, також важливо повідомити людей про це, щоб вони були добре поінформовані про те, що ви можете не відразу побачити їхнє повідомлення. Щоб поділитися статусом Focus з іншими, виконайте наведені нижче прості дії.

Крок 1. Перейдіть у «Налаштування» > «Фокус» і виберіть режим, який ви хочете ввімкнути.

Крок 2. Знайдіть «Статус фокусування», торкніться його та переконайтеся, що його ввімкнено.

Тепер щоразу, коли хтось намагатиметься зв’язатися з вами, він отримуватиме інформацію про те, що на вашому пристрої ввімкнено певний режим і сповіщення вимкнено.

Висновок

Іноді стає важливо усунути відволікаючі фактори, щоб виконати роботу або якісно виспатися 😴, чого ви втратили. Наведений вище режим фокусування допоможе вам досягти саме цього та керувати телефоном так, як ви хочете.

Далі ви також можете перевірити, як заблокувати номер на своєму iPhone, щоб уникнути перешкод і шахрайства.