Що означає «OP» в Інтернеті та як ви його використовуєте?

Якщо ви нещодавно були на дошці оголошень або Reddit, ви могли помітити, як люди говорять про когось, якого називають «ОП». Якщо ви не впевнені, хто це, читайте далі.

Що це означає

«OP» означає «оригінальний плакат» або «оригінальний пост». Хоча обидва ці терміни широко використовуються на дошках оголошень та інтернет-форумах, вони означають різні речі.

Оригінальний постер – це особа, яка починає ланцюжок обговорення, тему форуму або допис на Reddit. Вони часто починають розмову або задають питання. Якщо вони просять поради щодо конкретної ситуації, вони відповідають на коментарі чи повідомлення в цій темі. Коли інші люди посилаються на людину, яка розпочала ланцюжок, вони вводять «OP» замість свого імені користувача.

«Оригінальна публікація» є першою, яка відображається, коли ви відкриваєте ланцюжок, створений оригінальним постом. Це менш поширене використання з двох. Це використовується, коли публікація містить багато інформації, наприклад «мегапотоки» або посібники, які складаються з кількох важливих посилань, оновлень та зображень.

  Як знайти втрачений iPhone, iPad або Apple Watch за допомогою Siri

«Відкриття» і «Пересилений»

Ініціалізм OP також має ще два варіанти використання, які ви можете побачити в Інтернеті. У аніме-спільнотах OP може означати «відкриття», тобто початкові титри на початку кожного епізоду.

Серед геймерів OP означає «пересилений». Це означає, що персонаж, предмет або щось інше в грі сприймаються як занадто потужні.

При введенні в нижньому регістрі «op» є абревіатурою від «opposition». Форма множини «ops» також може означати «операції».

Історія ОП

OP можна простежити до перших днів появи онлайн-дошка оголошень у 1990-х і початку 2000-х років. Перше визначення ОП в Міський словник був виготовлений у 2003 році. Там вказано, що це означає «оригінальний плакат». Сьогодні це загальний термін на різних веб-сайтах, які використовують формат дошки оголошень, як-от Reddit.

OP часто використовувався замість оригінального імені користувача постера. Оскільки більшість облікових записів на дошках оголошень були анонімними, вони складалися з незрозумілих слів, імен символів, цифр і символів. Більше того, на цих сайтах не було систем тегів чи сповіщень, як зараз на дошках оголошень. OP був набагато швидшим і простим способом посилатися на оригінальний плакат.

  Як пропустити вступ до телешоу в VLC Player

На початку появи дощок оголошень OP потоку також міг використовувати інтернет-акронім «ITT», що означає «в цій темі», у назві своїх дописів. Побачити ITT у заголовках зараз рідше, але термін все ще використовується в Інтернеті.

OP і Reddit

Акронім OP широко використовується на Reddit, найбільшій онлайн-дошці оголошень. в Запитай мене щось або AMA threads, людям кажуть задавати питання OP. Якщо ОП не є відомим публічним діячем, коментатори часто використовують термін «ОП» для позначення особи, якій задають запитання.

Інше використання — це коли плакат ділиться історією або особистим досвідом. Коли історія обговорюється в коментарях, люди часто називатимуть цей плакат ОП. Наприклад, хтось міг би опублікувати: «Якби мені довелося йти так далеко, як ОП, я б, ймовірно, здався».

ОП у соцмережах

OP також є поширеним терміном у соціальних мережах, зокрема в Twitter. Коли твіт має довгий ланцюжок відповідей від кількох людей, він стає ланцюжком у Twitter. Таким чином, «OP» відноситься до особи, яка надіслала перший твіт.

  Як знайти та використовувати всі ваші пропозиції ярликів Siri

Потоки поширені в Twitter через обмеження платформи в 280 символів. Коли люди хочуть надрукувати довші історії або опублікувати багато фотографій, вони розділяють їх на кілька твітів. Якщо хтось натрапить на твіт, який не в порядку, у ланцюжку, він часто шукатиме перший твіт OP.

Як використовувати OP на форумах

OP — це розмовний термін, який насправді не належить до офіційних електронних листів. Ви повинні використовувати його лише в соціальних мережах або онлайн-дошках оголошень.

Ось кілька способів використання OP:

«OP, будь ласка, повідомте нам оновлення, коли ви отримаєте пакет».
«У OP є багато чудової інформації про харчування».
«Яка твоя улюблена гра на PS4, OP?»
«Я вважаю історію OP захоплюючою, TBH».

OP — це лише одна з багатьох абревіатур, які ви побачите в Інтернеті. Якщо ви хочете дізнатися про ще кілька, обов’язково перевірте, що означають SMH і NSFW.