Що означає «GLHF» і як його використовувати?

Як і GG, GLHF є наріжним каменем ігрового сленгу для ПК. Геймери часто говорять це на початку змагальних багатокористувацьких ігор. Але що означає GLHF, звідки він взявся і як почати його використовувати?

Щасти, розважайся!

GLHF — це абревіатура від «удачі, веселощів». Він використовується на початку змагальних онлайн-ігор, щоб створити відчуття спортивної майстерності або манер. GLHF – це те, що ви говорите на початку матчу, а GG (хороша гра) – це те, що ви говорите в кінці матчу. Обидві фрази виконують однакову функцію, але використовуються на різних етапах гри.

Як і можна було очікувати, GLHF – це феномен комп’ютерних ігор на основі клавіатури. Цю фразу рідко можна побачити в консольних іграх на основі контролера, хоча в деяких ситуаціях вона може з’явитися. Коли це з’являється, ви не зобов’язані жодним чином відповідати. Ігнорування GLHF не є грубим, але ввічливо відповісти на цей жест взаємністю.

Деякі люди скорочують GLHF до GL або HF. Ці менші абревіатури означають «удачі» і «веселитися».

GLHF — це класичний жаргон для геймерів для ПК

Як і GG, GLHF є основним продуктом культури змагань. Приблизно з 90-х років ця фраза набула популярності через такі ігри, як Quake, Starcraft і Counter-Strike. Важко знайти ранні приклади цих фраз, оскільки внутрішньоігрові чати ніколи належним чином не записуються та не архівуються (і хто взагалі захоче їх розібрати?).

Легко уявити, як конкурентоспроможні ПК-геймери почали використовувати GLHF і GG. Адже ідея спортивної майстерності існує тисячоліттями. Геймери на ПК, які почали використовувати GLHF і GG у 90-х, виросли, говорячи такі речі, як «удачі» або «це була чудова гра» на софтбольних та баскетбольних майданчиках. Має сенс лише те, що та сама термінологія просочується до конкурентних ігор.

У всякому разі, довга історія цих фраз (та їхня незмінна популярність) нагадує, що змагальні ігри не є новим. І з постійно зростаючою популярністю індустрії кіберспорту, наші улюблені абревіатури для геймерів не скоро зникнуть.

Як використовувати GLHF?

Вам не потрібно говорити GLHF на початку кожної онлайн-ігри — більшість геймерів цього не роблять. Але це приємний жест, який заохочує інших добре провести час. А у світі змагальних ігор такий позитив є цінним.

Якщо ви хочете використовувати GLHF, то просто скористайтеся цим. Ви можете викинути його на самому початку гри, або ви можете використати його, чекаючи в вестибюлі гри. Підійде простий «GLHF» — не потрібно надмірно ускладнювати речі дивною граматикою чи пунктуацією. Ви навіть можете кинути їм криву кулю, скоротивши GLHF до «GL» або «HF». Більшість людей зрозуміють, що ви намагаєтеся сказати.