Що означає «GLHF» і як його використовувати?

Categories:

Як і GG, GLHF є наріжним каменем ігрового сленгу для ПК. Геймери часто говорять це на початку змагальних багатокористувацьких ігор. Але що означає GLHF, звідки він взявся і як почати його використовувати?

Щасти, розважайся!

GLHF — це абревіатура від «удачі, веселощів». Він використовується на початку змагальних онлайн-ігор, щоб створити відчуття спортивної майстерності або манер. GLHF – це те, що ви говорите на початку матчу, а GG (хороша гра) – це те, що ви говорите в кінці матчу. Обидві фрази виконують однакову функцію, але використовуються на різних етапах гри.

  Як використовувати функцію розділення екрана в Excel

Як і можна було очікувати, GLHF – це феномен комп’ютерних ігор на основі клавіатури. Цю фразу рідко можна побачити в консольних іграх на основі контролера, хоча в деяких ситуаціях вона може з’явитися. Коли це з’являється, ви не зобов’язані жодним чином відповідати. Ігнорування GLHF не є грубим, але ввічливо відповісти на цей жест взаємністю.

Деякі люди скорочують GLHF до GL або HF. Ці менші абревіатури означають «удачі» і «веселитися».

GLHF — це класичний жаргон для геймерів для ПК

Як і GG, GLHF є основним продуктом культури змагань. Приблизно з 90-х років ця фраза набула популярності через такі ігри, як Quake, Starcraft і Counter-Strike. Важко знайти ранні приклади цих фраз, оскільки внутрішньоігрові чати ніколи належним чином не записуються та не архівуються (і хто взагалі захоче їх розібрати?).

  Як збільшити та зменшити масштаб документа Word

Легко уявити, як конкурентоспроможні ПК-геймери почали використовувати GLHF і GG. Адже ідея спортивної майстерності існує тисячоліттями. Геймери на ПК, які почали використовувати GLHF і GG у 90-х, виросли, говорячи такі речі, як «удачі» або «це була чудова гра» на софтбольних та баскетбольних майданчиках. Має сенс лише те, що та сама термінологія просочується до конкурентних ігор.

У всякому разі, довга історія цих фраз (та їхня незмінна популярність) нагадує, що змагальні ігри не є новим. І з постійно зростаючою популярністю індустрії кіберспорту, наші улюблені абревіатури для геймерів не скоро зникнуть.

Як використовувати GLHF?

Вам не потрібно говорити GLHF на початку кожної онлайн-ігри — більшість геймерів цього не роблять. Але це приємний жест, який заохочує інших добре провести час. А у світі змагальних ігор такий позитив є цінним.

  Як знайти найближчий покестоп, не роблячи жодного кроку

Якщо ви хочете використовувати GLHF, то просто скористайтеся цим. Ви можете викинути його на самому початку гри, або ви можете використати його, чекаючи в вестибюлі гри. Підійде простий «GLHF» — не потрібно надмірно ускладнювати речі дивною граматикою чи пунктуацією. Ви навіть можете кинути їм криву кулю, скоротивши GLHF до «GL» або «HF». Більшість людей зрозуміють, що ви намагаєтеся сказати.