Що означає «GG» і як ви його використовуєте?

| | 0 Comments| 3:12 AM
Categories:

Якщо ви не граєте багато в конкурентні відеоігри, можливо, ви вперше почули абревіатуру «GG» у соціальних мережах або від друга-геймера. Дізнайтеся, що це означає та як ним користуватися.

“Хороша гра”

GG означає «хороша гра». У багатокористувацьких змагальних іграх GG використовується як ознака спортивної майстерності та підтвердження того, що вам було весело під час битви з опонентами. Для багатьох гравців стандартною практикою є введення GG в чат в кінці кожного матчу. Це схоже на рукостискання або обійми в кінці спортивної події в прямому ефірі.

Практика говорити GG існує з кінця 90-х до початку 2000-х років. Оскільки багатокористувацькі онлайн-ігри, такі як Quake та StarCraft, набули популярності, мова Інтернету також почала формуватися. Говорити GG своїм опонентам в кінці раунду стало частиною правильного етикету в цих іграх.

Однак GG не завжди використовується позитивно. Використання GG передчасно вважається BM, або «поганим тоном». Наприклад, надсилати повідомлення GG до того, як ви виграли матч, тому що відчуваєте себе надмірно впевненим у результаті, є грубим. Особливо соромно, якщо ви програєте в кінці. Уникайте введення GG до того, як матч дійсно закінчиться.

  Як використовувати розумні відповіді в Gmail

GGWP та інші варіації

Існує кілька варіацій GG, які можна використовувати. Поширеним розширенням акроніма є GGWP, що означає «хороша гра, добре зіграно». Часто кажуть, що суперник добре попрацював під час матчу, особливо якщо йому вдалося виграти гру ззаду. Це на відміну від GLHF, що означає «удачі, веселощі», яке говориться на початку матчу, а не в кінці.

Інший варіант GG — GGEZ, що означає «хороша гра, легка». Він може бути використаний кимось на стороні-переможця зневажливо після домінуючого виступу. Однак це вважається поганим тоном.

GGEZ частіше використовується іронічно або командою-переможцем, або командою, яка програла. Коли його використовує команда-переможець, це, як правило, кінець довгого та важкого матчу, який міг піти в будь-який бік. Коли використовується стороною, яка програла, це зазвичай після гри з викиданням, щоб опосередковано зробити комплімент переможцям.

  Безкоштовне завантаження: пакетне перейменування від Microsoft PowerToy

Використання GG в реальному житті

Як і багато популярних інтернет-акронімів, GG також перейшов у реальне життя. Він широко використовується в розмовах за межами відеоігор. Якщо ви з другом робите ставку на спортивний матч або граєте в товариську гру в баскетбол один на один, ви можете сказати GG після цього. Це також стало звичним явищем у деяких офлайнових змаганнях, таких як професійний покер.

Ви також можете використовувати його в розмовах, які не мають нічого спільного з збігами. GG можна використовувати, щоб показати роздратування або відмовитися від чогось. Наприклад, якщо ви випадково спалили шматочок тосту, ви можете сказати «GG toast». Це також може означати, що ситуація є зловісною або з якою важко впоратися. Якщо ви збираєтеся складати іспит, для якого ви не навчалися, було б доречно сказати своєму другові: «Я не вчився, Г.Г.».

І GGEZ, і GGWP також можна використовувати в неконкурентних контекстах. Ви можете сказати GGEZ, якщо щось виявиться легшим, ніж очікувалося, наприклад, якщо ви пройшли тест, не навчаючись. З іншого боку, GGWP можна використовувати в контексті, щоб похвалити когось за добре виконану роботу. Якщо вашим друзям вдасться влаштувати для вас вечірку-сюрприз, не дізнавшись про це, ви можете сказати їм GGWP, щоб позначити, що вони добре попрацювали над збереженням секрету.

  Що таке зв’язування каналів?

Як використовувати GG

Якщо ви граєте в онлайн-ігри, сказати GG — це ввічливий і простий спосіб завершити гру на хорошій ноті. Ви також можете використовувати його в реальному житті різними способами.

Ось кілька правильних способів використання GG:

Який матч. GG
GGWP, ви вибрали для мене ідеальний подарунок!
Я зовсім забув здати документи вчора. GG, мій бос буде злий.
Мені вдалося знайти ваш будинок без Google Maps, GGEZ.

Якщо ви хочете дізнатися більше інтернет-акронімів, перегляньте наші статті про IRL та SMH.