Що означає Funimation Folding Into Crunchyroll для передплатників

Ключові висновки

  • Sony закриває Funimation та інтегрує її вміст у Crunchyroll після придбання останнього за 1,2 мільярда доларів у 2021 році.
  • Передплатники Crunchyroll не побачать значних змін, але для користувачів Funimation їхні підписки будуть перенесені на Crunchyroll.
  • Користувачі Funimation можуть втратити доступ до цифрових копій фізичних носіїв і, можливо, доведеться платити вищу плату за підписку на Crunchyroll.

Кінець Funimation наближається, а Sony заходить веб-сайт Funimation і додаток на користь Crunchyroll. Але що ця «співпраця» означає для користувачів?

Sony вбиває Funimation на користь Crunchyroll

У 2021 році Sony придбала Crunchyroll приблизно за 1,2 мільярда доларів. Sony вже володіла та керувала Funimation, тому ця угода означала об’єднання двох найбільших потокових сервісів аніме.

У 2022 році Sony оголосила, що Funimation і Crunchyroll будуть об’єднані, і цей процес триває досі. Передплатники отримали доступ до обох служб, а вміст Funimation було включено та виведено з Crunchyroll.

  Посібник для початківців із Z-індексу в CSS

Зараз, у 2024 році, Funimation назавжди припиняється, а сервіс завершується 2 квітня. Це означає, що передплатники Funimation будуть змушені перейти на Crunchyroll, оскільки додаток і веб-сайт Funimation зникнуть в ефірі.

Що це означає для підписників Funimation?

Існуючі передплатники Crunchyroll не помітять значних змін, якщо взагалі щось зміниться. Більшу частину каталогу Funimation уже перенесено до Crunchyroll, тож у службі можуть з’явитися щонайбільше кілька аніме.

Однак на будь-кого, хто зараз підписався на Funimation, це вплине суттєвіше. І, ймовірно, слід дослідити, як почати використовувати Crunchyroll до завершення переходу.

По-перше, за винятком деяких винятків, підписки користувачів Funimation будуть автоматично перенесені на Crunchyroll. І ціна, яку вони платять, відповідно зміниться.

По-друге, користувачі Funimation можуть втратити доступ до цифрових версій фізичних носіїв (DVD/Blu-Ray), які вони придбали раніше. Це тому, що Crunchyroll не підтримує цифрові копії, які постачаються з носіями Funimation.

  Що таке HTC S-OFF?

На Довідкова сторінка Funimation End of Servicesкомпанія каже:

Зауважте, що Crunchyroll наразі не підтримує цифрові копії Funimation, а це означає, що доступ до раніше доступних цифрових копій підтримуватися не буде. Однак ми постійно працюємо над покращенням наших пропозицій контенту та надаємо вам винятковий досвід трансляції аніме. Ми цінуємо ваше розуміння та заохочуємо вас дослідити велику бібліотеку аніме, доступну на Crunchyroll.

Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, чи є у вас активний обліковий запис Crunchyroll, чи ви нещодавно перейшли з Funimation, ви зможете брати з собою свій список спостереження та історію.

Чи будуть передплатники Funimation платити більше за Crunchyroll?

У мережі виникла велика плутанина щодо того, що це означає для майбутніх ставок передплати. Частково через те, що ціни на ці дві служби значно відрізняються в різних країнах, а частково через те, що деякі користувачі Funimation користуються застарілими ставками.

  Як помножити числа в Google Таблицях

Правда полягає в тому, що надалі плата за підписку відповідатиме цінам Crunchyroll. Таким чином, ваша підписка на Funimation буде автоматично перенесена на Crunchyroll, і ви будете платити за цінами Crunchyroll з наступного платіжного циклу після завершення передачі.

Якщо ви вже підписалися на Funimation, щоб точно дізнатися, як це вплине на вас у фінансовому відділі, вам потрібно буде подивитися на різницю між тим, що ви зараз платите за Funimation, і ціною підписки на Crunchyroll у вашому регіоні. .

Однак це правда, що для деяких користувачів Funimation ціна підписки встановлюється майже вдвічі з 55 доларів США на рік до 100 доларів США на рік. І нічого нового, що пояснювало б зростання, окрім забезпечення паритету для всіх абонентів.

Funimation завжди збирався зникнути в якийсь момент, і його доля була вирішена, щойно Sony придбала Crunchyroll за 1,2 мільярда доларів у 2021 році. Однак тепер, коли це насправді відбувається, шанувальники аніме усвідомлюють повний вплив цієї угоди.