Що означає CTFU і коли його використовувати?

Categories:

Завдяки технологіям та Інтернету текстові повідомлення стали нашим основним засобом спілкування, а абревіатури, сленг та емодзі займають центральне місце.

Звичайно, є час і місце, де дозволені скорочення та жаргон, і ми покажемо вам, як саме ви можете використовувати їх ефективно, починаючи з CTFU.

Що означає CTFU?

CTFU — це інтернет-сленг для слова Cracking the f*** up, і він найчастіше використовується на веб-сайтах соціальних мереж під час розмови з друзями та людьми, з якими у вас немає професійних стосунків.

Він зазвичай використовується для вираження розваг, подібно до того, як ви використовуєте ROFL, LOL або ROFLMAO.

  Що станеться з покемоном у спортзалі, коли його захоплять

Однак його використання є досить обмеженим із соціальної точки зору, враховуючи те, що F в CTFU є абревіатурою нецензурної лексики.

Коли я можу використовувати CTFU?

Як згадувалося раніше, CTFU в основному використовується як форма інтернет-сленгу на платформах соціальних медіа або на публічних форумах.

Однак майте на увазі, що на відміну від LOL, ROFL або ROFLMAO, CTFU не настільки відомий, тому ви ризикуєте бути неправильно зрозумілим, якщо використовуєте його з невірними людьми.

Більше того, оскільки CTFU показує, що ви виявили щось (наприклад, коментар або зображення) дуже забавним, не використовуйте це занадто часто, інакше ви ризикуєте втратити довіру.

Нарешті, майте на увазі, що CTFU може використовуватися як окрема відповідь, або вона може супроводжуватися додатковими коментарями. У будь-якому випадку, загальне повідомлення буде доставлено.

  Як перевірити стан акумулятора вашого iPhone

Ось приклад, коли використовувати CTFU:

Особа 1: Подивіться це смішне відео про котів!

Особа 2: CTFU, я не можу в це повірити!

Коли не слід використовувати CTFU?

CTFU ніколи не слід використовувати під час офіційних розмов, наприклад, з роботодавцями, клієнтами або вашими однолітками, з якими ви не бажаєте, крім професійних відносин.

Крім того, оскільки абревіатура містить ненормативну лексику, її не слід використовувати під час розмови з людьми, яких ви поважаєте, як-от вашими батьками, дідусами, бабусями чи людьми похилого віку.

Як додаткову пораду, намагайтеся утриматися від використання CTFU, коли ви насправді не знаходите щось настільки забавне, оскільки буде достатньо LOL або сміхового емодзі.

Ось приклад того, коли НЕ використовувати CTFU:

Клієнт: Я думаю, що ми повинні заплатити вашій фірмі лише 1000 доларів з обіцяних 2000 доларів.

  Ваші фотографії зі смартфона занадто темні чи надто яскраві? Ось чому

Ви: CTFU!

ВИСНОВОК: CTFU Значення

Щоб підвести підсумки, ось все, що вам потрібно знати про CTFU:

Уникайте використання в робочих умовах
Здебільшого його слід використовувати у текстовій формі
Це виражає надзвичайно високий рівень розваги
Уникайте його використання з людьми, з якими ви ніколи б не використовували нецензурну лексику
Намагайтеся не зловживати цим, якщо те, на що ви відповідаєте, дійсно смішно

Сподіваємося, що ця стаття дала зрозуміти, коли ви повинні або не повинні використовувати CTFU в розмові, і що вона допомогла вам краще зрозуміти мову сьогодення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як правильно використовувати інтернет-сленг або як уникнути його випадкового використання в неправильний час, залиште нам свої пропозиції в розділі коментарів нижче.

Ми відповідно оновимо статті та напишемо нові посібники, що охоплюють інші поширені сленгові слова.